OS-14-SX
Er rijden momenteel 114 Broshuis 3ASd's rond in Nederland. Deze 3ASd komt uit het jaar 2021 en is nu 5 jaren en 6 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig ook sindsdien.
Van deze Broshuis 3ASd open laadvloer rijden er in dezelfde variant (L1S1) nog 65 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen september 2019 en mei 2026. De nieuwwaarde van deze Broshuis 3ASd is helaas onbekend.
Dit voertuig van Broshuis haalt een maximumsnelheid van 100 km/uur.
Bekijk ook alle Broshuis 3ASd voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Broshuis 3ASd | 2021
| Voertuigsoort | Oplegger |
| Merk | Broshuis |
| Handelsbenaming | 3ASd |
| Breedte | 2,55 m |
| Hoogte | 3,87 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 12 |
| Maximale constructiesnelheid | 100 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | open laadvloer |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 19 mei 2021 |
| Leeftijd | 5 jaren en 6 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 19 mei 2021 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 jaren en 6 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 15 augustus 2026. Het voertuig moet over 2 maanden en 21 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 11.820 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 45.000 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 45.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 48.900 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 10.300 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 10.300 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 10.300 kg |
Overig
| Aantal assen 3 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) - m | |
| Europese voertuigcategorie O4 | |
| Type 3A | |
| Variant L1S1 | |
| Uitvoering 180103AT1R1L0TDJXXXN | |
| Typegoedkeuringsnummer e4*2007/46*1062*06 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| OS-14-SX | 15-08-2025 | 16:18 | periodieke controle | 15-08-2026 | Nee |
| OS-14-SX | 27-06-2024 | 16:12 | periodieke controle | 27-06-2025 | Ja, bekijk hier. |
| OS-14-SX | 13-06-2023 | 09:47 | periodieke controle | 13-06-2024 | Nee |
| OS-14-SX | 13-05-2022 | 13:21 | periodieke controle | 19-05-2023 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
| 27-06-2024 | 16:12 | 351 | 5.*.38 | 3 | Remvertraging bedrijfsrem onvoldoende (< 100% >= 95% awet) |
2022 | |||||
| 13-05-2022 | 13:21 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
Vergeet ook niet alle Broshuis 3ASd voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van OS-14-SX - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
OS-14-SX
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| OS-10-SX | Krone | Huifopbouw | ? | 28-04-2021 | 5,1 jaar | |
| OS-11-SX | Krone | Huifopbouw | ? | 28-04-2021 | 5,1 jaar | |
| OS-12-SX | Krone | Huifopbouw | ? | 28-04-2021 | 5,1 jaar | |
| OS-13-SX | Krone | Huifopbouw | ? | 28-04-2021 | 5,1 jaar | |
| OS-14-SB | Kassbohrer | Maxima | Open laadvloer | ? | 06-04-2021 | 5,1 jaar |
| OS-14-SF | Krone | Gesloten opbouw | ? | 12-04-2021 | 5,1 jaar | |
| OS-14-SG | Kassbohrer | Multicont | Containercarrier | ? | 12-04-2021 | 5,1 jaar |
| OS-14-SH | Schmitz Cargobull | Gesloten opbouw | ? | 19-04-2021 | 5,1 jaar | |
| OS-14-SJ | Karbonsan | 3 Axle Semi Trailer | Tank v.v. gevaarl. Stoffen | ? | 13-04-2021 | 5,1 jaar |
| OS-14-SK | Broshuis | 2ABd | Dieplader | ? | 16-04-2021 | 5,1 jaar |
| OS-14-SL | Schmitz Cargobull | Gecond. zndr temperatuurreg. | ? | 01-05-2021 | 5,1 jaar | |
| OS-14-SN | Kassbohrer | Frigo | Gecond. met temperatuurreg. | ? | 21-04-2021 | 5,1 jaar |
| OS-14-SP | Krone | Huifopbouw | ? | 20-04-2021 | 12,4 jaar | |
| OS-14-SR | Kassbohrer | Maxima | Gesloten opbouw | ? | 22-04-2021 | 5,1 jaar |
| OS-14-ST | Veldhuizen | P47-3 | Containercarrier | ? | 15-11-2021 | 4,5 jaar |
| OS-14-SV | D-tec | Containercarrier | Containercarrier | ? | 06-05-2021 | 5,1 jaar |
| OS-14-SX | Broshuis | 3ASd | Open laadvloer | ? | 19-05-2021 | 5 jaar |
| OS-14-SY | D-tec | Flexitrailer | Containercarrier | ? | 01-06-2021 | 5 jaar |
| OS-14-SZ | Krone | Huifopbouw | ? | 03-05-2021 | 5,1 jaar | |
| OS-15-SX | Krone | Huifopbouw | ? | 30-04-2021 | 5,1 jaar | |
| OS-16-SX | Krone | Huifopbouw | ? | 30-04-2021 | 5,1 jaar | |
| OS-17-SX | Krone | Huifopbouw | ? | 30-04-2021 | 5,1 jaar | |
| OS-18-SX | Talson | Mega | Gecond. met temperatuurreg. | ? | 05-05-2021 | 5,1 jaar |
| OS-19-SX | Krone | Huifopbouw | ? | 30-04-2021 | 5,1 jaar |
Oplegger's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan oplegger modellen met breedte van 255 cm een gewicht van ± 11.820 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Nooteboom OVB-48-03V | 1345 cm | 254 cm | 12.190 kg |
| Draco Tza 232 | 1380 cm | 260 cm | 11.130 kg |
| Floor FLO-12-20K1 | 1388 cm | 260 cm | 10.700 kg |
| E.s.v.e. EA 12-9L | 1121 cm | 253 cm | 11.000 kg |
| Nooteboom Mcos-48-03 | 1380 cm | 254 cm | 12.850 kg |
| Stracon Excalibur | 1170 cm | 253 cm | 12.950 kg |
| Nooteboom Osds-48-03 | 1365 cm | 254 cm | 11.060 kg |
| Frutiger CZ Excalibur | 1167 cm | 255 cm | 12.820 kg |
| Nooteboom Osds-48-03V | 1364 cm | 254 cm | 10.680 kg |
| Draco Tza 339 | 1401 cm | 260 cm | 11.220 kg |
| Floor Tbz.235.x | 1390 cm | 260 cm | 11.650 kg |
| Nooteboom OSD-48-03V-l | - | 253 cm | 10.710 kg |
| Floor FLO-17-30S2X | 1027 cm | 252 cm | 12.420 kg |
| Langendorf Flexliner Fur Trockenfracht | 1365 cm | 255 cm | 10.810 kg |
| Floor FLO-17-30H2 | 1028 cm | 250 cm | 12.840 kg |
| Faymonville Prefamax | 1312 cm | 255 cm | 10.700 kg |
| Nooteboom MCO-48-03V-l | - | 254 cm | 12.700 kg |
| Nooteboom OSD-50-04V | - | 254 cm | 11.870 kg |
| Faymonville Multimax | 1368 cm | 254 cm | 12.850 kg |
| Nooteboom Euro-38-02 | 1459 cm | 255 cm | 12.780 kg |
| Gofa CSA | 1338 cm | 254 cm | 11.850 kg |
| Nooteboom Osds-58-04V | - | 254 cm | 11.920 kg |
| Bulthuis Tsaa 06 | 1024 cm | 255 cm | 12.120 kg |
| Nooteboom MCO-48-03 | 1362 cm | 254 cm | 12.460 kg |
| Kassbohrer Lowbed | 1345 cm | 255 cm | 12.170 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.