33-18-ZZ
Er rijden momenteel 114 Broshuis 3ASd's rond in Nederland. Deze 3ASd komt uit het jaar 2025 en is nu 1 jaar, 4 maanden en 15 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig ook sindsdien.
Van deze Broshuis 3ASd open laadvloer rijden er in dezelfde variant (L1S1) nog 65 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen september 2019 en mei 2026. De nieuwwaarde van deze Broshuis 3ASd is helaas onbekend.
Dit voertuig van Broshuis haalt een maximumsnelheid van 80 km/uur.
Bekijk ook alle Broshuis 3ASd voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Broshuis 3ASd | 2025
| Voertuigsoort | Oplegger |
| Merk | Broshuis |
| Handelsbenaming | 3ASd |
| Hoogte | 1,68 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 12 |
| Maximale constructiesnelheid | 80 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | open laadvloer |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 10 januari 2025 |
| Leeftijd | 1 jaar, 4 maanden en 15 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 10 januari 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 4 maanden en 15 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 10.260 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 45.000 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 45.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 54.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 12.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 12.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 12.000 kg |
Overig
| Aantal assen 3 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) - m | |
| Europese voertuigcategorie O4 | |
| Type 3A | |
| Variant L1S1 | |
| Uitvoering 180120TDFBT1R0L0XXXS | |
| Typegoedkeuringsnummer e4*2007/46*1062*09 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 33-18-ZZ | 20-04-2026 | 15:52 | periodieke controle | 20-04-2027 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 20-04-2026 | 15:52 | 203 | 5.*.27 | 2 | Band beschadigd |
| 20-04-2026 | 15:52 | 205 | 5.*.27 | 1 | Band onvoldoende profiel |
| 20-04-2026 | 15:52 | 545 | 5.*.51 | 1 | Retroreflector (zijkant) niet juist aangebracht |
| 20-04-2026 | 15:52 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
Vergeet ook niet alle Broshuis 3ASd voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 33-18-ZZ - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
33-18-ZZ
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 33-10-ZZ | Kaessbohrer | Lowbed | Niet nader aangeduid | ? | 15-01-2025 | 1,4 jaar |
| 33-11-ZZ | Faymonville | Dieplader | ? | 19-12-2024 | 1,4 jaar | |
| 33-12-ZZ | Faymonville | Dieplader | ? | 19-12-2024 | 1,4 jaar | |
| 33-13-ZZ | Faymonville | Dieplader | ? | 19-12-2024 | 1,4 jaar | |
| 33-14-ZZ | Faymonville | Dieplader | ? | 19-12-2024 | 1,4 jaar | |
| 33-15-ZZ | Nooteboom | MPL-97-06V | Open laadvloer | ? | 16-01-2025 | 1,4 jaar |
| 33-16-ZZ | Broshuis | 4ABsd | Open laadvloer | ? | 06-01-2025 | 1,4 jaar |
| 33-17-ZZ | Broshuis | 2ABd | Dieplader | ? | 09-01-2025 | 1,4 jaar |
| 33-18-ZZ | Broshuis | 3ASd | Open laadvloer | ? | 10-01-2025 | 1,4 jaar |
| 33-19-ZZ | Spierings | SK1265-AT6 | Mobiele kraan | ? | 06-01-2025 | 1,4 jaar |
Oplegger's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan oplegger modellen met een gewicht van ± 10.260 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| H.t.f. Hzo 39 | 1403 cm | 260 cm | 10.350 kg |
| H.t.f. Hzo 42 | 1402 cm | 260 cm | 10.310 kg |
| Welgro 97 Wsl 43-32 | 1253 cm | 255 cm | 9.420 kg |
| Talson Mega | 1378 cm | 260 cm | 10.060 kg |
| Van ECK UT-3 | 1404 cm | 260 cm | 10.210 kg |
| Draco Tza 232 | 1380 cm | 260 cm | 11.130 kg |
| Pacton Z3-002 | 1404 cm | 260 cm | 10.500 kg |
| Van ECK UT-3B | 1404 cm | 260 cm | 9.700 kg |
| Floor FLO-12-20K1 | 1388 cm | 260 cm | 10.700 kg |
| Langendorf Flexliner Fur Trockenfracht | 1366 cm | 255 cm | 10.810 kg |
| Bulthuis TSTA23 | 1011 cm | 255 cm | 10.900 kg |
| Nooteboom Osds-48-03V | 1364 cm | 254 cm | 10.680 kg |
| Nooteboom Osds-48-03 | 1381 cm | 254 cm | 11.060 kg |
| E.s.v.e. EA 12-9L | 1121 cm | 253 cm | 11.000 kg |
| Chereau CSD3 | 1403 cm | 260 cm | 9.350 kg |
| Groenewegen RO-16-27 Anpc | 1403 cm | 260 cm | 10.310 kg |
| Draco Tza 339 | 1401 cm | 260 cm | 11.220 kg |
| Nooteboom OVB-42-03V | 1359 cm | 254 cm | 10.470 kg |
| Pacton R3-002 | 1400 cm | 260 cm | 9.760 kg |
| Nooteboom OSD-48-03V-l | - | 253 cm | 10.710 kg |
| Groenewegen DRO-15-27 B | 1386 cm | 255 cm | 9.710 kg |
| Sor Iberica SP71-SR3FR | 1404 cm | 260 cm | 9.980 kg |
| Floor Fluo-18-27F1 | - | 252 cm | 9.380 kg |
| Van ECK UT-3LN | 1403 cm | 260 cm | 10.400 kg |
| Pacton T3-009 | 1389 cm | 255 cm | 10.460 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.