ZZ-98-23
Er rijden momenteel 311 Broshuis 3AOu's rond in Nederland. Deze 3AOu komt uit het jaar 2009 en is nu 17 jaren en 15 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 17 december 2024, dus sinds 1 jaar, 5 maanden en 11 dagen.
Van deze Broshuis 3 Aou-48/3-15 open laadvloer rijden er nog 167 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 1970 en februari 2026. De nieuwwaarde van deze Broshuis 3 Aou-48/3-15 is helaas onbekend.
Dit voertuig van Broshuis haalt een maximumsnelheid van 80 km/uur. Het voertuig is geïmporteerd op 27 februari 2016. Het voertuig was toen 6 jaren, 9 maanden en 16 dagen oud.
Bekijk ook alle Broshuis 3AOu voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Broshuis 3 Aou-48/3-15 | 2009
| Voertuigsoort | Oplegger |
| Merk | Broshuis |
| Handelsbenaming | 3 Aou-48/3-15 |
| Breedte | 2,55 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Maximale constructiesnelheid | 80 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | open laadvloer |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 13 mei 2009 |
| Leeftijd | 17 jaren en 15 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 17 december 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 5 maanden en 11 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 27 februari 2016. Het voertuig was toen 6 jaren, 9 maanden en 16 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 17.590 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 52.500 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 52.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 52.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 10.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 10.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 10.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 10.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 10.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 10.000 kg |
Overig
| Aantal assen 3 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) - m | |
| Europese voertuigcategorie O4 | |
| Type 3 AOU-48/3-15 | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balk |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Vergeet ook niet alle Broshuis 3AOu voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van ZZ-98-23 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
ZZ-98-23
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ZZ-90-23 | Goldhofer | Sthp/sl 2 | Speciale groep | ? | 28-02-2011 | 15,3 jaar |
| ZZ-93-23 | Nooteboom | Euro-83-04(p) | Dieplader | ? | 06-02-2013 | 13,3 jaar |
| ZZ-94-23 | Broshuis | 4AB(s)d-78 | Open laadvloer | ? | 01-10-2013 | 12,7 jaar |
| ZZ-95-23 | Faymonville | NL-2 | Voor vervoer boomstammen | ? | 16-04-2014 | 12,2 jaar |
| ZZ-97-23 | Nooteboom | IC-2 | Open laadvloer | ? | 16-07-2015 | 10,9 jaar |
| ZZ-98-20 | Berdex | DO2640 | Niet nader aangeduid | ? | 22-01-2016 | 10,4 jaar |
| ZZ-98-21 | Faymonville | Stbz-4VA | Dieplader | ? | 22-01-2016 | 14,9 jaar |
| ZZ-98-22 | Faymonville | Stbz-2VA | Open laadvloer | ? | 22-01-2016 | 14,9 jaar |
| ZZ-98-23 | Broshuis | 3AOu | Open laadvloer | ? | 27-02-2016 | 17,1 jaar |
| ZZ-98-24 | Broshuis | 3AOu | Open laadvloer | ? | 19-02-2016 | 17,2 jaar |
| ZZ-98-25 | Broshuis | 3AOu | Open laadvloer | ? | 11-02-2016 | 17,1 jaar |
| ZZ-98-26 | Broshuis | 3AOu | Open laadvloer | ? | 19-02-2016 | 10,3 jaar |
| ZZ-99-23 | Scheuerle | L2PE3M | Open laadvloer | ? | 15-07-2016 | 18,9 jaar |
Oplegger's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan oplegger modellen met breedte van 255 cm een gewicht van ± 17.590 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Nooteboom OVB-102-06 | 1566 cm | 254 cm | 17.200 kg |
| Nooteboom OVB-65-04V | - | 253 cm | 16.920 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.