ZZ-68-26
Er rijden momenteel 311 Broshuis 3AOu's rond in Nederland. Deze 3AOu komt uit het jaar 2004 en is nu 22 jaren, 1 maand en 1 dag oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 29 april 2004, dus sinds 22 jaren en 29 dagen.
Van deze Broshuis 3 Aou-48/2-15 open wagen rijden er nog 167 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 1970 en februari 2026. De nieuwwaarde van deze Broshuis 3 Aou-48/2-15 is helaas onbekend.
Dit voertuig van Broshuis haalt een maximumsnelheid van 100 km/uur.
Bekijk ook alle Broshuis 3AOu voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Broshuis 3 Aou-48/2-15 | 2004
| Voertuigsoort | Oplegger |
| Merk | Broshuis |
| Handelsbenaming | 3 Aou-48/2-15 |
| Breedte | 2,55 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Maximale constructiesnelheid | 100 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | open wagen |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 27 april 2004 |
| Leeftijd | 22 jaren, 1 maand en 1 dag |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 22 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 29 april 2004 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 22 jaren en 29 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 13.440 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 52.500 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 52.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 52.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 10.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 10.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 10.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 10.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 10.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 10.000 kg |
Overig
| Aantal assen 3 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) - m | |
| Europese voertuigcategorie O4 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balk 070 cm a. hart koppeling |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| ZZ-68-26 | 15-08-2025 | 16:47 | periodieke controle | 15-08-2026 | Nee |
| ZZ-68-26 | 23-08-2022 | 14:00 | periodieke controle | 27-08-2023 | Nee |
| ZZ-68-26 | 17-08-2021 | 16:09 | periodieke controle | 27-08-2022 | Ja, bekijk hier. |
| ZZ-68-26 | 14-07-2020 | 15:20 | periodieke controle | 27-08-2021 | Ja, bekijk hier. |
| ZZ-68-26 | 27-08-2019 | 16:38 | periodieke controle | 27-08-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2021 | |||||
| 17-08-2021 | 16:09 | 250 | 5.*.29 | 1 | Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
| 17-08-2021 | 16:09 | 433 | 5.*.48 | 1 | Zijdelingse afscherming niet volgens voorschriften |
| 17-08-2021 | 16:09 | 584 | 5.*.55 | 2 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 17-08-2021 | 16:09 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
| 17-08-2021 | 16:09 | 354 | 5.*.38 | 2 | Remvertraging bedrijfsrem slecht (< 50% awet) |
2020 | |||||
| 14-07-2020 | 15:20 | 205 | 5.*.27 | 2 | Band onvoldoende profiel |
| 14-07-2020 | 15:20 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
2019 | |||||
| 27-08-2019 | 16:38 | AC5 | AC5 | 1 | Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
| 27-08-2019 | 16:38 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
Vergeet ook niet alle Broshuis 3AOu voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van ZZ-68-26 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
ZZ-68-26
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ZZ-66-26 | Nooteboom | OVB-90-05 | Open wagen | ? | 02-02-2004 | 22,3 jaar |
| ZZ-67-26 | Vogelzang | Pusher | Gesloten opbouw | ? | 11-03-2004 | 41,9 jaar |
| ZZ-68-20 | Nooteboom | Euro-48-03 | Open wagen | ? | 17-05-2004 | 22 jaar |
| ZZ-68-26 | Broshuis | 3AOu | Open wagen | ? | 27-04-2004 | 22,1 jaar |
| ZZ-68-29 | Eigenbouw | Ahw 10-16 | Caravan | ? | 18-03-2004 | 32,9 jaar |
| ZZ-69-26 | Eigenbouw | Caravan | ? | 07-07-2004 | 31,9 jaar |
Oplegger's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan oplegger modellen met breedte van 255 cm een gewicht van ± 13.440 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Nooteboom Mcos-48-03V | 1395 cm | 254 cm | 13.550 kg |
| Nooteboom MCO-48-03V | - | 254 cm | 14.770 kg |
| Nooteboom Mcos-48-03 | 1380 cm | 254 cm | 12.850 kg |
| Stracon Excalibur | 1170 cm | 253 cm | 12.950 kg |
| Nooteboom OVB-55-03V | 1360 cm | 253 cm | 13.200 kg |
| Frutiger CZ Excalibur | 1167 cm | 255 cm | 12.820 kg |
| Bremat F3.20 | 1224 cm | 255 cm | 13.170 kg |
| Floor FLO-17-30S2X | 1027 cm | 252 cm | 12.420 kg |
| Faymonville Multimax | 1368 cm | 254 cm | 14.450 kg |
| Floor FLO-17-30H2 | 1028 cm | 250 cm | 12.840 kg |
| Nooteboom MCO-48-03V-l | - | 254 cm | 12.700 kg |
| Nooteboom Euro-38-02 | 1459 cm | 255 cm | 12.780 kg |
| Nooteboom Mcos-58-04V | - | 254 cm | 14.030 kg |
| Kassbohrer Lowbed | 1358 cm | 255 cm | 13.330 kg |
| Nooteboom MCO-48-03 | 1362 cm | 254 cm | 12.460 kg |
| Floor Fluo-18-30H3 | 1384 cm | 255 cm | 12.230 kg |
| Expandable EO3 | 1368 cm | 255 cm | 12.400 kg |
| Koks SP Storage Container 86 | 1294 cm | 254 cm | 14.680 kg |
| Van Hool 3B2021 | 990 cm | 250 cm | 13.570 kg |
| Bulthuis Tsaa 06 | 1014 cm | 253 cm | 12.120 kg |
| Nooteboom OSD-48-03-l | 1353 cm | 253 cm | 12.840 kg |
| Nooteboom OVB-48-03V | - | 253 cm | 12.190 kg |
| Nooteboom Euro-42-02 | - | 254 cm | 14.500 kg |
| GS OB-120-2000 | 1346 cm | 260 cm | 12.730 kg |
| Bulthuis TSTA23 | 1006 cm | 255 cm | 12.200 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.