OX-12-FV
Er rijden momenteel 311 Broshuis 3AOu's rond in Nederland. Deze 3AOu komt uit het jaar 2026 en is nu 17 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig ook sindsdien.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze Broshuis 3AOu open laadvloer rijden er in dezelfde variant (L1V1) nog 101 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen oktober 2019 en mei 2026. De nieuwwaarde van deze Broshuis 3AOu is helaas onbekend.
Dit voertuig van Broshuis haalt een maximumsnelheid van 100 km/uur.
Bekijk ook alle Broshuis 3AOu voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Broshuis 3AOu | 2026
| Voertuigsoort | Oplegger |
| Merk | Broshuis |
| Handelsbenaming | 3AOu |
| Breedte | 2,55 m |
| Hoogte | 2,65 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 6 |
| Maximale constructiesnelheid | 100 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | open laadvloer |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 8 mei 2026 |
| Leeftijd | 17 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 8 mei 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 17 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 8 mei 2027. Het voertuig moet over 11 maanden en 14 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 11.500 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 52.500 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 52.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 52.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 10.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 10.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 10.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 10.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 10.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 10.000 kg |
Overig
| Aantal assen 3 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) - m | |
| Europese voertuigcategorie O4 | |
| Type 3A | |
| Variant L1V1 | |
| Uitvoering 225100SPJJP4R1L1XXXN | |
| Typegoedkeuringsnummer e4*2007/46*1062*09 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Vergeet ook niet alle Broshuis 3AOu voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van OX-12-FV - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
OX-12-FV
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| OX-11-FV | Welgro | Tankwagen | ? | 18-05-2026 | Nieuw | |
| OX-12-FB | Krone | Gecond. met temperatuurreg. | ? | 07-04-2026 | Nieuw | |
| OX-12-FD | KWB | Open laadvloer | ? | 08-04-2026 | Nieuw | |
| OX-12-FF | Schmitz Cargobull | Gecond. met temperatuurreg. | ? | 10-04-2026 | Nieuw | |
| OX-12-FG | Krone | Gesloten opbouw | ? | 06-05-2026 | Nieuw | |
| OX-12-FH | Krone | Containercarrier | ? | 20-04-2026 | Nieuw | |
| OX-12-FJ | Schmitz Cargobull | Huifopbouw | ? | 21-04-2026 | Nieuw | |
| OX-12-FL | Krone | Huifopbouw | ? | 23-04-2026 | Nieuw | |
| OX-12-FN | Stas | S300ZX | Niet nader aangeduid | ? | 01-05-2026 | Nieuw |
| OX-12-FP | Krone | Huifopbouw | ? | 30-04-2026 | Nieuw | |
| OX-12-FR | Ffb Feldbinder | EUT | Tankwagen | ? | 06-05-2026 | Nieuw |
| OX-12-FT | Heiwo | Gecond. zndr temperatuurreg. | ? | 06-05-2026 | Nieuw | |
| OX-12-FV | Broshuis | 3AOu | Open laadvloer | ? | 08-05-2026 | Nieuw |
| OX-12-FY | Krone | Containercarrier | ? | 13-05-2026 | Nieuw | |
| OX-14-FV | Renders | Multi 800 | Containercarrier | ? | 08-05-2026 | Nieuw |
| OX-15-FV | Heiwo | Lprs 24 | Gecond. met temperatuurreg. | ? | 07-05-2026 | Nieuw |
| OX-16-FV | Schmitz Cargobull | Huifopbouw | ? | 18-05-2026 | Nieuw | |
| OX-17-FV | Schmitz Cargobull | Huifopbouw | ? | 08-05-2026 | Nieuw | |
| OX-18-FV | Schmitz Cargobull | Gecond. met temperatuurreg. | ? | 18-05-2026 | Nieuw | |
| OX-19-FV | Renders | Multi 800 | Containercarrier | ? | 08-05-2026 | Nieuw |
Oplegger's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan oplegger modellen met breedte van 255 cm een gewicht van ± 11.500 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Nooteboom OVB-48-03V | 1345 cm | 254 cm | 12.190 kg |
| Draco Tza 232 | 1380 cm | 260 cm | 11.130 kg |
| Pacton Z3-002 | 1404 cm | 260 cm | 10.500 kg |
| Floor FLO-12-20K1 | 1388 cm | 260 cm | 10.700 kg |
| Langendorf Flexliner Fur Trockenfracht | 1366 cm | 255 cm | 10.810 kg |
| Nooteboom Osds-48-03 | 1365 cm | 254 cm | 11.060 kg |
| E.s.v.e. EA 12-9L | 1121 cm | 253 cm | 11.000 kg |
| Bulthuis TSTA23 | 1006 cm | 255 cm | 12.200 kg |
| Draco Tza 339 | 1401 cm | 260 cm | 11.220 kg |
| Nooteboom OVB-42-03V | 1359 cm | 254 cm | 10.470 kg |
| Nooteboom Osds-48-03V | 1364 cm | 254 cm | 10.680 kg |
| Floor Tbz.235.x | 1390 cm | 260 cm | 11.650 kg |
| Nooteboom OSD-48-03V-l | - | 253 cm | 10.710 kg |
| Floor FLO-17-30S2X | 1027 cm | 252 cm | 12.420 kg |
| Pacton T3-009 | 1389 cm | 255 cm | 10.460 kg |
| Faymonville Prefamax | 1312 cm | 255 cm | 10.700 kg |
| Nooteboom OSD-50-04V | - | 254 cm | 11.870 kg |
| Van ECK PT-3ZI | 1390 cm | 255 cm | 10.380 kg |
| Hertoghs O3 | 1406 cm | 260 cm | 10.630 kg |
| Gofa CSA | 1338 cm | 254 cm | 11.850 kg |
| Bulthuis Tsaa 06 | 1024 cm | 255 cm | 12.120 kg |
| Nooteboom Osds-58-04V | - | 254 cm | 11.920 kg |
| Burgers Bao 15-18 Gzzxx | 1363 cm | 255 cm | 10.630 kg |
| Schmitz Cargobull Scb*S3B | 1403 cm | 260 cm | 10.390 kg |
| Nooteboom MCO-48-03 | 1362 cm | 254 cm | 12.460 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.