OL-67-RD
Er rijden momenteel 311 Broshuis 3AOu's rond in Nederland. Deze 3AOu komt uit het jaar 2012 en is nu 14 jaren en 2 maanden oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 april 2026, dus sinds 1 maand en 25 dagen.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze Broshuis 3 Aou-14-22 open wagen rijden er nog 167 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 1970 en februari 2026. De nieuwwaarde van deze Broshuis 3 Aou-14-22 is helaas onbekend.
Dit voertuig van Broshuis haalt een maximumsnelheid van 100 km/uur.
Bekijk ook alle Broshuis 3AOu voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Broshuis 3 Aou-14-22 | 2012
| Voertuigsoort | Oplegger |
| Merk | Broshuis |
| Handelsbenaming | 3 Aou-14-22 |
| Breedte | 2,00 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Maximale constructiesnelheid | 100 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | open wagen |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 26 maart 2012 |
| Leeftijd | 14 jaren en 2 maanden |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 1 april 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 maand en 25 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 21 januari 2027. Het voertuig moet over 7 maanden en 28 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 16.420 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 45.000 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 45.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 45.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
Overig
| Aantal assen 3 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) - m | |
| Europese voertuigcategorie O4 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balk v. hart koppeling |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| OL-67-RD | 15-01-2026 | 16:32 | periodieke controle | 21-01-2027 | Nee |
| OL-67-RD | 6-12-2024 | 14:48 | periodieke controle | 21-01-2026 | Nee |
| OL-67-RD | 19-01-2024 | 14:12 | periodieke controle | 21-01-2025 | Ja, bekijk hier. |
| OL-67-RD | 10-01-2023 | 16:50 | periodieke controle | 21-01-2024 | Nee |
| OL-67-RD | 13-01-2022 | 13:58 | periodieke controle | 21-01-2023 | Ja, bekijk hier. |
| OL-67-RD | 20-01-2021 | 13:33 | periodieke controle | 21-01-2022 | Ja, bekijk hier. |
| OL-67-RD | 21-01-2020 | 08:32 | periodieke controle | 21-01-2021 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
| 19-01-2024 | 14:12 | 361 | 5.*.38 | 1 | Remverschil op 1 as te groot |
2022 | |||||
| 13-01-2022 | 13:58 | 203 | 5.*.27 | 1 | Band beschadigd |
| 13-01-2022 | 13:58 | 487 | 5.*.55 | 1 | Achteruitrijlicht werkt niet (goed) |
| 13-01-2022 | 13:58 | 351 | 5.*.38 | 1 | Remvertraging bedrijfsrem onvoldoende (< 100% >= 95% awet) |
2021 | |||||
| 20-01-2021 | 13:33 | 226 | 5.*.28 | 1 | Onderdeel veersysteem ondeugdelijk (bevestigd) |
| 20-01-2021 | 13:33 | 353 | 5.*.38 | 2 | Remvertraging bedrijfsrem onvoldoende (< 90% >= 50% awet) |
2020 | |||||
| 21-01-2020 | 08:32 | 353 | 5.*.38 | 1 | Remvertraging bedrijfsrem onvoldoende (< 90% >= 50% awet) |
| 21-01-2020 | 08:32 | 361 | 5.*.38 | 1 | Remverschil op 1 as te groot |
Vergeet ook niet alle Broshuis 3AOu voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van OL-67-RD - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
OL-67-RD
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| OL-66-RD | Krone | Open wagen | ? | 10-04-2012 | 14,1 jaar | |
| OL-67-RB | Draco | Txb 345 | Open wagen | ? | 27-03-2012 | 14,2 jaar |
| OL-67-RD | Broshuis | 3AOu | Open wagen | ? | 26-03-2012 | 14,2 jaar |
| OL-67-RF | Pacton Trailers | Txd.3 | Open wagen | ? | 07-05-2012 | 14,1 jaar |
| OL-67-RG | LAG | O-3-gt 50 | Huifopbouw | ? | 16-04-2012 | 14,1 jaar |
| OL-67-RJ | Burg | O-3-cc A7 | Afneembare bovenbouw | ? | 08-05-2012 | 14,1 jaar |
| OL-67-RK | Krone | Open wagen | ? | 24-05-2012 | 14 jaar | |
| OL-67-RL | Krone | Geconditioneerd voertuig | ? | 12-06-2012 | 14 jaar | |
| OL-67-RN | Pacton Trailers | Txz.342 | Geconditioneerd voertuig | ? | 04-05-2012 | 14,1 jaar |
| OL-67-RP | Web Trailer | Prsh-27-sys | Open wagen | ? | 09-05-2012 | 14,1 jaar |
| OL-67-RR | Broshuis | 2COnnect-1AKcc | Afneembare bovenbouw | ? | 19-12-2012 | 13,4 jaar |
| OL-67-RT | Broshuis | 3AOu | Open wagen | ? | 29-05-2012 | 20,1 jaar |
| OL-67-RX | Draco | Txa 121 | Gesloten opbouw | ? | 04-06-2012 | 14 jaar |
| OL-67-RZ | Web Trailer | Prsh-27-sys | Open wagen | ? | 13-06-2012 | 14 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.