OL-53-RN
Er rijden momenteel 311 Broshuis 3AOu's rond in Nederland. Deze 3AOu komt uit het jaar 2012 en is nu 14 jaren, 1 maand en 20 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 10 mei 2012, dus sinds 14 jaren en 16 dagen.
Van deze Broshuis 3aou-14-22 open wagen rijden er nog 167 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 1970 en februari 2026. De nieuwwaarde van deze Broshuis 3aou-14-22 is helaas onbekend.
Dit voertuig van Broshuis haalt een maximumsnelheid van 100 km/uur.
Bekijk ook alle Broshuis 3AOu voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Broshuis 3aou-14-22 | 2012
| Voertuigsoort | Oplegger |
| Merk | Broshuis |
| Handelsbenaming | 3aou-14-22 |
| Lengte | 13,75 m |
| Breedte | 2,55 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Maximale constructiesnelheid | 100 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | open wagen |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 6 april 2012 |
| Leeftijd | 14 jaren, 1 maand en 20 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 10 mei 2012 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 14 jaren en 16 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 25 april 2027. Het voertuig moet over 11 maanden gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 7.840 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 45.000 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 45.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 48.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 10.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 10.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 10.000 kg |
Overig
| Aantal assen 3 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 9,46 m | |
| Europese voertuigcategorie O4 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balk a. hart koppeling |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| OL-53-RN | 17-04-2026 | 15:32 | periodieke controle | 25-04-2027 | Nee |
| OL-53-RN | 17-04-2025 | 15:08 | periodieke controle | 25-04-2026 | Nee |
| OL-53-RN | 16-04-2025 | 16:25 | periodieke controle | onbekend | Ja, bekijk hier. |
| OL-53-RN | 17-04-2024 | 10:03 | periodieke controle | 25-04-2025 | Nee |
| OL-53-RN | 19-04-2023 | 11:23 | periodieke controle | 25-04-2024 | Nee |
| OL-53-RN | 25-04-2022 | 11:54 | periodieke controle | 25-04-2023 | Nee |
| OL-53-RN | 12-04-2021 | 10:44 | periodieke controle | 18-04-2022 | Ja, bekijk hier. |
| OL-53-RN | 10-04-2020 | 14:22 | periodieke controle | 18-04-2021 | Nee |
| OL-53-RN | 17-04-2019 | 14:02 | periodieke controle | 18-04-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 16-04-2025 | 16:25 | 536 | 5.*.55 | 1 | Mistachterlicht niet van gelijke grootte/sterkte/kleur |
| 16-04-2025 | 16:25 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 16-04-2025 | 16:25 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
2021 | |||||
| 12-04-2021 | 10:44 | 324 | 5.*.31 | 1 | Onderdelen antiblokkeersysteem ondeugdelijk bevestigd |
Vergeet ook niet alle Broshuis 3AOu voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van OL-53-RN - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
OL-53-RN
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| OL-50-RN | Groenewegen | DRO-1,5-6 | Open wagen | ? | 03-05-2012 | 14,1 jaar |
| OL-51-RN | Groenewegen | DRO-12-27 | Open wagen | ? | 03-05-2012 | 14,1 jaar |
| OL-52-RN | Krone | SD27EL | Gesloten opbouw | ? | 03-05-2012 | 15,2 jaar |
| OL-53-RD | Pacton | TXL336 | Open wagen | ? | 29-03-2012 | 21,6 jaar |
| OL-53-RJ | Platal | TSE-link | Open wagen | ? | 19-04-2012 | 14,1 jaar |
| OL-53-RK | Berdex | OD 1227 | Veewagen | ? | 24-04-2012 | 14,1 jaar |
| OL-53-RL | Pacton Trailers | Tbd.122 | Open wagen | ? | 27-04-2012 | 14,1 jaar |
| OL-53-RN | Broshuis | 3AOu | Open wagen | ? | 06-04-2012 | 14,1 jaar |
| OL-53-RT | Schmitz Cargobull | Scs 24-l - 13.62 E B | Open wagen | ? | 21-06-2012 | 13,9 jaar |
| OL-53-RV | PRO-staff | 2.jpn-18-20.1W-7S | Open wagen | ? | 30-05-2012 | 14,2 jaar |
| OL-53-RY | Chereau | S1212H | Geconditioneerd voertuig | ? | 07-06-2012 | 14 jaar |
| OL-53-RZ | Haan | 45T | Open wagen | ? | 12-06-2012 | 14 jaar |
| OL-54-RN | Broshuis | 3AOu | Open wagen | ? | 27-04-2012 | 14,1 jaar |
| OL-55-RN | Broshuis | 3AOu | Open wagen | ? | 06-04-2012 | 14,1 jaar |
| OL-56-RN | Stas | S300CX | Kipper | ? | 08-05-2012 | 14,1 jaar |
| OL-57-RN | VMA | FV2006 | Tankwagen | ? | 10-05-2012 | 14,1 jaar |
| OL-58-RN | Fliegl | Sds 350 | Open wagen | ? | 04-05-2012 | 14,1 jaar |
| OL-59-RN | Fliegl | Sds 350 | Open wagen | ? | 04-05-2012 | 14,1 jaar |
Oplegger's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan oplegger modellen met een afmeting van 1.375 x 255 cm een gewicht van ± 7.840 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Kassbohrer Maxima | 1385 cm | 255 cm | 8.220 kg |
| Kassbohrer Mega | 1385 cm | 255 cm | 7.210 kg |
| Groenewegen DRO-12-20 | 1383 cm | 255 cm | 7.650 kg |
| Talson Magnum-minor | 1384 cm | 255 cm | 8.490 kg |
| Talson F 1227 | 1385 cm | 254 cm | 7.960 kg |
| Pacton B3-001 | 1380 cm | 255 cm | 8.330 kg |
| Van Hool 3-assige Oplegger | 1369 cm | 255 cm | 7.590 kg |
| Burg Bpo 12-27 Srnxx | 1381 cm | 255 cm | 7.760 kg |
| Knapen K200 | 1381 cm | 255 cm | 8.150 kg |
| Van Hool 2B2001 | 1370 cm | 254 cm | 8.250 kg |
| LAG O-3-gt 51 | 1370 cm | 255 cm | 7.490 kg |
| Talson Mega | 1373 cm | 256 cm | 8.410 kg |
| System Trailers Prsh-27 | 1374 cm | 255 cm | 8.500 kg |
| Floor FLO-3-102 | 1384 cm | 255 cm | 8.030 kg |
| Van ECK PT-3 | 1380 cm | 255 cm | 8.500 kg |
| KWB P-450-fs-h | 1379 cm | 255 cm | 8.040 kg |
| Renders Roc 12.27 | 1377 cm | 255 cm | 8.420 kg |
| Hertoghs O3 | 1366 cm | 255 cm | 7.920 kg |
| Web Trailer Prsh-27-sys | 1384 cm | 255 cm | 7.990 kg |
| Kraker CF-200 | 1370 cm | 255 cm | 7.680 kg |
| Groenewegen 40.03 Dro-16-27 | 1380 cm | 255 cm | 8.150 kg |
| Burg Bpo 15-27 Srnxx | 1384 cm | 255 cm | 7.220 kg |
| Wielton NS3F | 1381 cm | 255 cm | 7.230 kg |
| Max Trailer Max 200 | 1384 cm | 254 cm | 8.330 kg |
| Renders B302 | 1385 cm | 255 cm | 7.930 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.