OK-72-XG
Er rijden momenteel 311 Broshuis 3AOu's rond in Nederland. Deze 3AOu komt uit het jaar 2009 en is nu 16 jaren, 10 maanden en 22 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 19 augustus 2009, dus sinds 16 jaren, 9 maanden en 6 dagen.
Van deze Broshuis 3 Aou-48/1 open wagen rijden er nog 167 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 1970 en februari 2026. De nieuwwaarde van deze Broshuis 3 Aou-48/1 is helaas onbekend.
Dit voertuig van Broshuis haalt een maximumsnelheid van 100 km/uur.
Bekijk ook alle Broshuis 3AOu voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Broshuis 3 Aou-48/1 | 2009
| Voertuigsoort | Oplegger |
| Merk | Broshuis |
| Handelsbenaming | 3 Aou-48/1 |
| Breedte | 2,55 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Maximale constructiesnelheid | 100 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | open wagen |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 3 juli 2009 |
| Leeftijd | 16 jaren, 10 maanden en 22 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 19 augustus 2009 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 16 jaren, 9 maanden en 6 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 6 juli 2027. Het voertuig moet over 1 jaar, 1 maand en 12 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 9.340 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 45.000 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 45.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 45.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Overig
| Aantal assen 3 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) - m | |
| Europese voertuigcategorie O4 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balk |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| OK-72-XG | 15-05-2026 | 11:41 | periodieke controle | 6-07-2027 | Ja, bekijk hier. |
| OK-72-XG | 18-06-2025 | 11:24 | periodieke controle | 6-07-2026 | Ja, bekijk hier. |
| OK-72-XG | 4-07-2024 | 10:25 | periodieke controle | 6-07-2025 | Ja, bekijk hier. |
| OK-72-XG | 5-07-2023 | 10:17 | periodieke controle | 6-07-2024 | Ja, bekijk hier. |
| OK-72-XG | 6-07-2022 | 08:59 | periodieke controle | 6-07-2023 | Ja, bekijk hier. |
| OK-72-XG | 30-06-2021 | 15:47 | periodieke controle | 3-07-2022 | Ja, bekijk hier. |
| OK-72-XG | 8-05-2020 | 13:01 | periodieke controle | 3-07-2021 | Nee |
| OK-72-XG | 23-05-2019 | 10:37 | periodieke controle | 3-07-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 15-05-2026 | 11:41 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2025 | |||||
| 18-06-2025 | 11:24 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 18-06-2025 | 11:24 | 203 | 5.*.27 | 3 | Band beschadigd |
2024 | |||||
| 4-07-2024 | 10:25 | 203 | 5.*.27 | 2 | Band beschadigd |
| 4-07-2024 | 10:25 | 540 | 5.*.51 | 2 | Retroreflector ontbreekt |
2023 | |||||
| 5-07-2023 | 10:17 | 203 | 5.*.27 | 5 | Band beschadigd |
2022 | |||||
| 6-07-2022 | 08:59 | 203 | 5.*.27 | 1 | Band beschadigd |
2021 | |||||
| 30-06-2021 | 15:47 | 203 | 5.*.27 | 2 | Band beschadigd |
2019 | |||||
| 23-05-2019 | 10:37 | 203 | 5.*.27 | 3 | Band beschadigd |
Vergeet ook niet alle Broshuis 3AOu voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van OK-72-XG - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
OK-72-XG
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| OK-71-XG | Draco | Tsn 339 | Open wagen | ? | 01-07-2009 | 16,9 jaar |
| OK-72-XD | LAG | O-3-38 PC | Open wagen | ? | 18-06-2009 | 18,5 jaar |
| OK-72-XG | Broshuis | 3AOu | Open wagen | ? | 03-07-2009 | 16,9 jaar |
| OK-72-XK | Schmitz | Scs 24-l - 13.62 E B | Open wagen | ? | 10-08-2009 | 16,8 jaar |
| OK-72-XP | H.t.f. | Hzo 39 | Geconditioneerd voertuig | ? | 25-08-2009 | 16,8 jaar |
| OK-72-XT | LAG | O-3-gt 50 | Open wagen | ? | 24-09-2009 | 16,7 jaar |
| OK-72-XY | Veldhuizen | SDO | Voor vervoer voertuigen | ? | 27-11-2009 | 16,5 jaar |
| OK-72-XZ | D-tec | CT-53-04D | Afneembare bovenbouw | ? | 08-12-2009 | 16,5 jaar |
| OK-73-XG | Broshuis | 3AOu | Open wagen | ? | 03-07-2009 | 16,9 jaar |
| OK-74-XG | Van Hool | 3B2011 | Huifopbouw | ? | 17-08-2009 | 16,8 jaar |
| OK-75-XG | Van Hool | 3B2014 | Open wagen | ? | 03-08-2009 | 16,8 jaar |
| OK-76-XG | Van Hool | 2B2001 | Open wagen | ? | 17-08-2009 | 16,8 jaar |
| OK-77-XG | Van Hool | 2B2001 | Open wagen | ? | 17-08-2009 | 16,8 jaar |
| OK-79-XG | Van Hool | 3B2014 | Open wagen | ? | 23-07-2009 | 16,8 jaar |
Oplegger's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan oplegger modellen met breedte van 255 cm een gewicht van ± 9.340 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Talson Mega | 1378 cm | 260 cm | 10.060 kg |
| Schmitz Sko 24 | 1401 cm | 260 cm | 9.390 kg |
| H.t.f. Hzo 39 | 1400 cm | 260 cm | 10.270 kg |
| Krone SD | 1402 cm | 260 cm | 9.200 kg |
| H.t.f. Hzo 42 | 1402 cm | 260 cm | 10.110 kg |
| Schmitz Cargobull Sko 24-l-13.4 Fp 45 Cool | 1400 cm | 260 cm | 8.620 kg |
| Van ECK UT-3 | 1404 cm | 260 cm | 10.210 kg |
| Talson Magnum-minor | 1384 cm | 255 cm | 9.360 kg |
| H.t.f. Hzo 32 | 1361 cm | 260 cm | 9.190 kg |
| Welgro 97 Wsl 43-32 | 1253 cm | 255 cm | 9.420 kg |
| Floor FLO-12-18K1 | 1376 cm | 255 cm | 8.690 kg |
| Van Hool 3-assige Oplegger | 1402 cm | 260 cm | 9.200 kg |
| Sor Iberica SP71 | 1404 cm | 260 cm | 8.810 kg |
| KWB P-348-sti-h | 1342 cm | 255 cm | 9.550 kg |
| Van ECK UT-3B | 1404 cm | 260 cm | 9.700 kg |
| Groenewegen DRO-15-27 B | 1386 cm | 255 cm | 9.710 kg |
| Sor Iberica SP71-SR3FR | 1404 cm | 260 cm | 9.980 kg |
| Burg Bpo 12-27 Z | 1181 cm | 250 cm | 8.840 kg |
| D-tec Combitrailer S-line Ct-521-s | 1260 cm | 247 cm | 8.430 kg |
| Soriberica SP71-SR3FR | 1404 cm | 260 cm | 8.490 kg |
| Bulthuis TATA12 | 1018 cm | 255 cm | 10.160 kg |
| System Trailers Prsh-27 | 1374 cm | 255 cm | 9.010 kg |
| Schmitz Cargobull Sko 24-l-13.4 Fp Cool V7 | 1404 cm | 260 cm | 8.750 kg |
| Kögel SVA 24 | 1404 cm | 260 cm | 8.900 kg |
| Kassbohrer Lowbed | 1377 cm | 254 cm | 9.050 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.