OK-14-XH
Er rijden momenteel 311 Broshuis 3AOu's rond in Nederland. Deze 3AOu komt uit het jaar 2009 en is nu 16 jaren, 10 maanden en 24 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 11 januari 2025, dus sinds 1 jaar, 4 maanden en 16 dagen.
Van deze Broshuis 3aou-14-22 open wagen rijden er nog 167 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 1970 en februari 2026. De nieuwwaarde van deze Broshuis 3aou-14-22 is helaas onbekend.
Dit voertuig van Broshuis haalt een maximumsnelheid van 100 km/uur.
Bekijk ook alle Broshuis 3AOu voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Broshuis 3aou-14-22 | 2009
| Voertuigsoort | Oplegger |
| Merk | Broshuis |
| Handelsbenaming | 3aou-14-22 |
| Breedte | 2,55 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Maximale constructiesnelheid | 100 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | open wagen |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 3 juli 2009 |
| Leeftijd | 16 jaren, 10 maanden en 24 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 11 januari 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 4 maanden en 16 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 26 april 2027. Het voertuig moet over 11 maanden gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 9.640 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 48.000 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 48.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 58.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 10.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 10.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 10.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 10.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 10.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 10.000 kg |
Overig
| Aantal assen 3 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) - m | |
| Europese voertuigcategorie O4 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer tegen r. balk |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| OK-14-XH | 2-04-2026 | 17:00 | periodieke controle | 26-04-2027 | Ja, bekijk hier. |
| OK-14-XH | 25-03-2025 | 12:43 | periodieke controle | 26-04-2026 | Ja, bekijk hier. |
| OK-14-XH | 26-04-2024 | 14:18 | periodieke controle | 26-04-2025 | Ja, bekijk hier. |
| OK-14-XH | 20-03-2023 | 11:07 | periodieke controle | 31-03-2024 | Ja, bekijk hier. |
| OK-14-XH | 31-03-2022 | 16:38 | periodieke controle | 31-03-2023 | Ja, bekijk hier. |
| OK-14-XH | 22-06-2021 | 16:41 | periodieke controle | 29-07-2022 | Ja, bekijk hier. |
| OK-14-XH | 29-07-2020 | 16:15 | periodieke controle | 29-07-2021 | Ja, bekijk hier. |
| OK-14-XH | 12-07-2019 | 16:10 | periodieke controle | 27-07-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 2-04-2026 | 17:00 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2025 | |||||
| 25-03-2025 | 12:43 | 259 | 5.*.29 | 2 | Stuurkogel te veel speling |
2024 | |||||
| 26-04-2024 | 14:18 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 26-04-2024 | 14:18 | 480 | 5.*.55 | 5 | Achterlicht niet van gelijke grootte/sterkte/kleur |
2023 | |||||
| 20-03-2023 | 11:07 | 430 | 5.*.48 | 2 | Wielafscherming ontbreekt |
2022 | |||||
| 31-03-2022 | 16:38 | 046 | 5.*.3 | 1 | Dragende delen misvormd of gescheurd |
2021 | |||||
| 22-06-2021 | 16:41 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
| 22-06-2021 | 16:41 | 203 | 5.*.27 | 1 | Band beschadigd |
2020 | |||||
| 29-07-2020 | 16:15 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
2019 | |||||
| 12-07-2019 | 16:10 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
Vergeet ook niet alle Broshuis 3AOu voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van OK-14-XH - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
OK-14-XH
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| OK-10-XH | Groenewegen | 40.05 Dro-15-27B | Open wagen | ? | 03-07-2009 | 16,9 jaar |
| OK-14-XB | Schmitz Cargobull | Sko 24-l-13.62 Fp 25-express | Gesloten opbouw | ? | 12-06-2009 | 17 jaar |
| OK-14-XD | Veldhuizen | P37-10 | Voor vervoer voertuigen | ? | 12-06-2009 | 17 jaar |
| OK-14-XH | Broshuis | 3AOu | Open wagen | ? | 03-07-2009 | 16,9 jaar |
| OK-14-XJ | Lamboo | T02 | Afneembare bovenbouw | ? | 10-07-2009 | 16,9 jaar |
| OK-14-XK | Gofa | TSA26.5GUm | Tankwagen | ? | 22-07-2009 | 16,9 jaar |
| OK-14-XP | Welgro | 97 Wsl 43-32 | Tankwagen | ? | 05-10-2009 | 16,7 jaar |
| OK-14-XS | Renders | ROC 16.27 CC | Afneembare bovenbouw | ? | 03-09-2009 | 16,7 jaar |
| OK-14-XY | Krone | SZ | Geconditioneerd voertuig | ? | 06-10-2009 | 17 jaar |
| OK-14-XZ | Vogelzang | VO1-stg-12-20-gsl | Open wagen | ? | 14-10-2009 | 16,6 jaar |
| OK-15-XH | Veldhuizen | P37-5 | Gesloten opbouw | ? | 15-07-2009 | 16,9 jaar |
| OK-17-XH | N.b.t. | R-09.1360 | Open wagen | ? | 06-07-2009 | 16,9 jaar |
| OK-18-XH | Vogelzang | VO-12-27 | Geconditioneerd voertuig | ? | 03-07-2009 | 16,9 jaar |
Oplegger's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan oplegger modellen met breedte van 255 cm een gewicht van ± 9.640 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Talson Mega | 1378 cm | 260 cm | 10.060 kg |
| Schmitz Sko 24 | 1401 cm | 260 cm | 9.390 kg |
| H.t.f. Hzo 39 | 1403 cm | 260 cm | 10.350 kg |
| H.t.f. Hzo 42 | 1402 cm | 260 cm | 10.310 kg |
| Krone SD | 1402 cm | 260 cm | 9.200 kg |
| Van ECK UT-3 | 1404 cm | 260 cm | 10.210 kg |
| Welgro 97 Wsl 43-32 | 1253 cm | 255 cm | 9.420 kg |
| Floor FLO-12-18K1 | 1376 cm | 255 cm | 8.690 kg |
| H.t.f. Hzo 32 | 1361 cm | 260 cm | 9.190 kg |
| Van Hool 3-assige Oplegger | 1402 cm | 260 cm | 9.200 kg |
| Pacton Z3-002 | 1404 cm | 260 cm | 10.500 kg |
| Van ECK UT-3B | 1404 cm | 260 cm | 9.700 kg |
| Sor Iberica SP71-SR3FR | 1404 cm | 260 cm | 9.980 kg |
| Bulthuis TSTA23 | 1011 cm | 255 cm | 10.560 kg |
| Burg Bpo 12-27 Z | 1181 cm | 250 cm | 8.840 kg |
| Bulthuis TATA12 | 1018 cm | 255 cm | 10.160 kg |
| Kögel SVA 24 | 1404 cm | 260 cm | 8.900 kg |
| Kassbohrer Lowbed | 1377 cm | 254 cm | 9.050 kg |
| Chereau CSD3 | 1403 cm | 260 cm | 9.350 kg |
| Langendorf Flatliner | 1286 cm | 255 cm | 9.150 kg |
| Floor FLO-17-30H2 | 1311 cm | 255 cm | 8.900 kg |
| Kempf Skm 43-3 | 990 cm | 255 cm | 9.030 kg |
| Schmitz Cargobull Sko 24-l - 13.4 Fp 45 Cool | 1400 cm | 260 cm | 8.730 kg |
| Schmitz Cargobull Sko 24-l-13.4 Fp Cool V7 | 1402 cm | 260 cm | 8.750 kg |
| Groenewegen RO-16-27 Anpc | 1403 cm | 260 cm | 10.310 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.