OK-07-VV
Er rijden momenteel 311 Broshuis 3AOu's rond in Nederland. Deze 3AOu komt uit het jaar 2009 en is nu 17 jaren en 13 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 25 mei 2009, dus sinds 17 jaren en 1 dag.
Van deze Broshuis 3 Aou-48/2 open wagen rijden er nog 167 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 1970 en februari 2026. De nieuwwaarde van deze Broshuis 3 Aou-48/2 is helaas onbekend.
Dit voertuig van Broshuis haalt een maximumsnelheid van 100 km/uur.
Bekijk ook alle Broshuis 3AOu voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Broshuis 3 Aou-48/2 | 2009
| Voertuigsoort | Oplegger |
| Merk | Broshuis |
| Handelsbenaming | 3 Aou-48/2 |
| Breedte | 2,55 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Maximale constructiesnelheid | 100 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | open wagen |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 13 mei 2009 |
| Leeftijd | 17 jaren en 13 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 25 mei 2009 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 17 jaren en 1 dag. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 27 mei 2026. Het voertuig moet over 1 dag gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 14.800 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 52.500 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 52.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 58.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 10.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 10.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 10.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Overig
| Aantal assen 3 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) - m | |
| Europese voertuigcategorie O4 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balk a. hart koppeling |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| OK-07-VV | 28-04-2025 | 15:29 | periodieke controle | 27-05-2026 | Nee |
| OK-07-VV | 10-05-2024 | 16:38 | periodieke controle | 27-05-2025 | Ja, bekijk hier. |
| OK-07-VV | 11-04-2023 | 16:26 | periodieke controle | 27-05-2024 | Ja, bekijk hier. |
| OK-07-VV | 4-05-2022 | 16:51 | periodieke controle | 27-05-2023 | Ja, bekijk hier. |
| OK-07-VV | 11-05-2021 | 11:04 | periodieke controle | 27-05-2022 | Ja, bekijk hier. |
| OK-07-VV | 29-04-2020 | 16:28 | periodieke controle | 27-05-2021 | Ja, bekijk hier. |
| OK-07-VV | 2-05-2019 | 11:12 | periodieke controle | 27-05-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
| 10-05-2024 | 16:38 | 542 | 5.*.55 | 2 | Retroreflector vertoont gebrek |
| 10-05-2024 | 16:38 | 330 | 5.*.31 | 1 | Drukreservoirs ondeugdelijk, beschadigd, verroest of lek |
| 10-05-2024 | 16:38 | 234 | 5.*.28 | 1 | Koordlagen van luchtveerbalg beschadigd |
2023 | |||||
| 11-04-2023 | 16:26 | 295 | 5.*.31 | 1 | Luchtlekkage reminrichting |
| 11-04-2023 | 16:26 | 250 | 5.*.29 | 1 | Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
2022 | |||||
| 4-05-2022 | 16:51 | 234 | 5.*.28 | 4 | Koordlagen van luchtveerbalg beschadigd |
| 4-05-2022 | 16:51 | 203 | 5.*.27 | 1 | Band beschadigd |
2021 | |||||
| 11-05-2021 | 11:04 | 203 | 5.*.27 | 1 | Band beschadigd |
| 11-05-2021 | 11:04 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2020 | |||||
| 29-04-2020 | 16:28 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 29-04-2020 | 16:28 | 261 | 5.*.29 | 2 | Verbinding stangenstelsel stuurinrichting te veel speling |
| 29-04-2020 | 16:28 | 203 | 5.*.27 | 1 | Band beschadigd |
2019 | |||||
| 2-05-2019 | 11:12 | 589 | 5.*.55 | 5 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 2-05-2019 | 11:12 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
Vergeet ook niet alle Broshuis 3AOu voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van OK-07-VV - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
OK-07-VV
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| OK-01-VV | Hertoghs | O2 | Gesloten opbouw | ? | 13-05-2009 | 17 jaar |
| OK-02-VV | Burg | Bpo 15-27 Tczxx | Geconditioneerd voertuig | ? | 13-05-2009 | 17 jaar |
| OK-03-VV | Veldhuizen | P37-2 | Voor vervoer voertuigen | ? | 08-05-2009 | 17,1 jaar |
| OK-04-VV | Veldhuizen | P 29-2 | Gesloten opbouw | ? | 08-05-2009 | 17,1 jaar |
| OK-05-VV | Van Hool | Afneembare bovenbouw | ? | 13-05-2009 | 20,3 jaar | |
| OK-06-VV | Fruehauf France | Chd 27 C 6 | Tankwagen | ? | 28-04-2009 | 30,1 jaar |
| OK-07-VB | Groenewegen | RO-16-27 Anpc | Geconditioneerd voertuig | ? | 27-02-2009 | 17,3 jaar |
| OK-07-VF | LAG | O-3-43 02 | Tankwagen | ? | 03-06-2009 | 17 jaar |
| OK-07-VJ | G.magyar | Oplegger | Tankwagen | ? | 21-09-2009 | 16,7 jaar |
| OK-07-VL | TSR | 3.sou-18-30.1N | Open wagen | ? | 06-04-2009 | 17,1 jaar |
| OK-07-VN | Van Hool | 3B2023 | Afneembare bovenbouw | ? | 23-04-2009 | 17,1 jaar |
| OK-07-VR | Groenewegen | DR0-15-20 B | Open wagen | ? | 29-04-2009 | 17,1 jaar |
| OK-07-VV | Broshuis | 3AOu | Open wagen | ? | 13-05-2009 | 17 jaar |
Oplegger's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan oplegger modellen met breedte van 255 cm een gewicht van ± 14.800 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Nooteboom Mcos-48-03V | 1395 cm | 254 cm | 13.550 kg |
| Nooteboom MCO-48-03V | - | 254 cm | 14.770 kg |
| Nooteboom Mcos-58-04V | - | 254 cm | 14.030 kg |
| Koks SP Storage Container 86 | 1294 cm | 254 cm | 14.680 kg |
| Van Hool 3B2021 | 990 cm | 250 cm | 13.570 kg |
| Nooteboom Euro-47-02 | - | 254 cm | 14.980 kg |
| Nooteboom MCO-58-04V | - | 256 cm | 15.070 kg |
| Nooteboom Euro-48-03 | 1615 cm | 263 cm | 15.530 kg |
| Faymonville Multimax | 1340 cm | 253 cm | 14.450 kg |
| Nooteboom Euro-42-02 | - | 254 cm | 14.500 kg |
| Kassbohrer Lowbed | 1358 cm | 255 cm | 13.330 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.