ON-31-GS
Er rijden momenteel 973 BE-combi 3500 Plussen rond in Nederland. Deze 3500 Plus komt uit het jaar 2014 en is nu 12 jaren, 2 maanden en 5 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 24 maart 2014, dus sinds 12 jaren, 2 maanden en 1 dag.
Van deze BE-combi 3500plus B gecond. met temperatuurreg. rijden er nog 884 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen augustus 2012 en april 2026. De nieuwwaarde van deze BE-combi 3500plus B is helaas onbekend.
Dit voertuig van BE-combi haalt een maximumsnelheid van 100 km/uur.
Bekijk ook alle BE-combi 3500 Plus voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
BE-combi 3500plus B | 2014
| Voertuigsoort | Oplegger |
| Merk | BE-combi |
| Handelsbenaming | 3500plus B |
| Breedte | 2,27 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Maximale constructiesnelheid | 100 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | gecond. met temperatuurreg. |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 20 maart 2014 |
| Leeftijd | 12 jaren, 2 maanden en 5 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 24 maart 2014 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 12 jaren, 2 maanden en 1 dag. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.930 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 3.500 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 5.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 4.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 4.000 kg |
Overig
| Aantal assen 1 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,25 m | |
| Europese voertuigcategorie O3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balk by hart koppeling |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Vergeet ook niet alle BE-combi 3500 Plus voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van ON-31-GS - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
ON-31-GS
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ON-30-GS | Floor | Fluo-18-27F1 | Open laadvloer | ? | 20-03-2014 | 12,2 jaar |
| ON-31-GF | Vogelzang | VO-12-27 | Afneembare bovenbouw | ? | 24-02-2014 | 12,3 jaar |
| ON-31-GG | Pacton | Open laadvloer | ? | 21-03-2014 | 12,2 jaar | |
| ON-31-GH | Krone | Huifopbouw | ? | 07-03-2014 | 12,2 jaar | |
| ON-31-GJ | Schmitz Cargobull | Gecond. met temperatuurreg. | ? | 31-03-2014 | 12,2 jaar | |
| ON-31-GK | LAG | O-3-st A2 | Tankwagen | ? | 12-03-2014 | 12,2 jaar |
| ON-31-GL | Krone | Gesloten opbouw | ? | 01-04-2014 | 12,2 jaar | |
| ON-31-GN | Schmitz | Ski 24/8.2 | Kipper | ? | 14-03-2014 | 21 jaar |
| ON-31-GS | BE-combi | 3500 Plus | Gecond. met temperatuurreg. | ? | 20-03-2014 | 12,2 jaar |
| ON-31-GV | Schmitz Cargobull | Gesloten opbouw | ? | 01-04-2014 | 12,2 jaar | |
| ON-31-GY | Ffb Feldbinder | TSA | Tankwagen | ? | 04-04-2014 | 12,1 jaar |
| ON-31-GZ | Groenewegen | DRO-12-10 B | Open laadvloer | ? | 08-04-2014 | 12,1 jaar |
| ON-32-GS | Talson | F1520 | Gesloten opbouw | ? | 20-03-2014 | 12,2 jaar |
| ON-33-GS | Talson | F1520 | Gesloten opbouw | ? | 20-03-2014 | 12,2 jaar |
| ON-34-GS | Talson | F1520 | Gesloten opbouw | ? | 20-03-2014 | 12,2 jaar |
| ON-35-GS | BE-combi | B44V 750PLus | Gesloten opbouw | ? | 21-03-2014 | 12,2 jaar |
| ON-36-GS | BE-combi | B44V 750PLus | Gesloten opbouw | ? | 21-03-2014 | 12,2 jaar |
| ON-37-GS | Draco | Tza 122 | Gecond. zndr temperatuurreg. | ? | 13-03-2014 | 12,2 jaar |
| ON-38-GS | Draco | Tza 122 | Gecond. zndr temperatuurreg. | ? | 13-03-2014 | 12,2 jaar |
| ON-39-GS | Van Hool | 3-assige Oplegger | Tank v.v. gevaarl. Stoffen | ? | 21-03-2014 | 12,2 jaar |
Oplegger's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan oplegger modellen met breedte van 227 cm een gewicht van ± 1.930 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Veldhuizen P 31-5A | 889 cm | 226 cm | 2.080 kg |
| Veldhuizen P 33-1 | 599 cm | 225 cm | 2.120 kg |
| Veldhuizen P37-4 | 618 cm | 229 cm | 1.810 kg |
| Veldhuizen P47-3 | 584 cm | 233 cm | 2.100 kg |
| Veldhuizen P46-1 | 606 cm | 235 cm | 2.100 kg |
| Veldhuizen P 31-5D | 874 cm | 226 cm | 1.880 kg |
| Van Veen H.e.a. | 476 cm | 223 cm | 2.000 kg |
| Kuiper Plsd | 905 cm | 237 cm | 2.120 kg |
| Veldhuizen P 31-2A | 594 cm | 225 cm | 2.040 kg |
| Veldhuizen HS-gvo | 572 cm | 228 cm | 1.920 kg |
| Veldhuizen P53-3 | 861 cm | 226 cm | 2.050 kg |
| Veldhuizen P 33-2 | 824 cm | 227 cm | 1.900 kg |
| Veldhuizen P38-1 | 629 cm | 221 cm | 2.060 kg |
| Doornwaard DT | 956 cm | 219 cm | 1.820 kg |
| Kuiper PLV | 705 cm | 225 cm | 2.010 kg |
| Veldhuizen P45-4 | 566 cm | 234 cm | 1.960 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.