OX-93-FJ
Er rijden momenteel 72 Aksoylu 2 Axle Semi-trailer's rond in Nederland. Deze 2 Axle Semi-trailer komt uit het jaar 2026 en is nu 19 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig ook sindsdien.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze Aksoylu 2 Axle Semi-trailer voor vervoer voertuigen rijden er in dezelfde variant (A5) nog 44 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen oktober 2023 en mei 2026. De nieuwwaarde van deze Aksoylu 2 Axle Semi-trailer is helaas onbekend.
Dit voertuig van Aksoylu haalt een maximumsnelheid van 100 km/uur.
Bekijk ook alle Aksoylu 2 Axle Semi-trailer voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Aksoylu 2 Axle Semi-trailer | 2026
| Voertuigsoort | Oplegger |
| Merk | Aksoylu |
| Handelsbenaming | 2 Axle Semi-trailer |
| Lengte | 13,60 m |
| Breedte | 2,55 m |
| Hoogte | 4,00 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 8 |
| Maximale constructiesnelheid | 100 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | voor vervoer voertuigen |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 6 mei 2026 |
| Leeftijd | 19 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 6 mei 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 19 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 6 mei 2027. Het voertuig moet over 11 maanden en 12 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 10.900 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 32.000 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 32.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 32.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 8,76 m | |
| Europese voertuigcategorie O4 | |
| Type AKT2D | |
| Variant A5 | |
| Uitvoering A1SD2511 | |
| Typegoedkeuringsnummer e5*2018/858*00336*00 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Vergeet ook niet alle Aksoylu 2 Axle Semi-trailer voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van OX-93-FJ - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
OX-93-FJ
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| OX-90-FJ | Schmitz Cargobull | Gecond. zndr temperatuurreg. | ? | 24-04-2026 | Nieuw | |
| OX-91-FJ | Kraker | Niet nader aangeduid | ? | 21-04-2026 | Nieuw | |
| OX-92-FJ | Kraker | Niet nader aangeduid | ? | 21-04-2026 | Nieuw | |
| OX-93-FB | KWB | Neerklapbare zijschotten | ? | 08-04-2026 | Nieuw | |
| OX-93-FD | Hobur | Bpo 15-30 | Tankwagen | ? | 09-04-2026 | Nieuw |
| OX-93-FF | Menci | Gesloten opbouw | ? | 13-04-2026 | 4 jaar | |
| OX-93-FG | Krone | Containercarrier | ? | 17-04-2026 | Nieuw | |
| OX-93-FH | Krone | Gesloten opbouw | ? | 17-04-2026 | Nieuw | |
| OX-93-FJ | Aksoylu | 2 Axle Semi-trailer | Voor vervoer voertuigen | ? | 06-05-2026 | Nieuw |
| OX-93-FN | Krone | Gesloten opbouw | ? | 29-04-2026 | Nieuw | |
| OX-93-FP | Van Der Peet | Vlieggewicht | Niet nader aangeduid | ? | 30-04-2026 | Nieuw |
| OX-93-FS | Chereau | Gecond. met temperatuurreg. | ? | 12-05-2026 | Nieuw | |
| OX-93-FT | Krone | Containercarrier | ? | 07-05-2026 | Nieuw | |
| OX-93-FV | Krone | Huifopbouw | ? | 11-05-2026 | Nieuw | |
| OX-93-FX | Schmitz Cargobull | Gecond. met temperatuurreg. | ? | 19-05-2026 | Nieuw | |
| OX-93-FY | Pacton Trailers | Tbd.235 | Huifopbouw | ? | 13-05-2026 | Nieuw |
| OX-93-FZ | Van ECK | UT-2 | Gecond. met temperatuurreg. | ? | 19-05-2026 | Nieuw |
| OX-94-FJ | Groenewegen | 40.03 Dro-16-27 | Open laadvloer | ? | 21-04-2026 | Nieuw |
| OX-95-FJ | Jumbo | 45.11 Ccu-16-27 | Containercarrier | ? | 21-04-2026 | Nieuw |
| OX-96-FJ | Jumbo | 45.11 Ccu-16-27 | Containercarrier | ? | 21-04-2026 | Nieuw |
| OX-97-FJ | Broshuis | 2ABsd | Open laadvloer | ? | 04-05-2026 | Nieuw |
| OX-98-FJ | Jumbo | 45.11 Ccu-16-27 | Containercarrier | ? | 21-04-2026 | Nieuw |
| OX-99-FJ | Jumbo | 45.11 Ccu-16-27 | Containercarrier | ? | 21-04-2026 | Nieuw |
Oplegger's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan oplegger modellen met een afmeting van 1.360 x 255 cm een gewicht van ± 10.900 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Langendorf Flexliner Fur Trockenfracht | 1366 cm | 255 cm | 10.810 kg |
| Nooteboom Osds-48-03 | 1365 cm | 254 cm | 11.060 kg |
| Broshuis 3ASd | 1359 cm | 256 cm | 10.000 kg |
| Nooteboom Osds-48-03V | 1364 cm | 254 cm | 10.680 kg |
| Nooteboom OVB-42-03V | 1359 cm | 254 cm | 10.400 kg |
| Burgers Bao 15-18 Gzzxx | 1363 cm | 255 cm | 10.630 kg |
| Trias 712-350 | 1362 cm | 260 cm | 10.200 kg |
| Draco Txa 232 | 1350 cm | 259 cm | 9.850 kg |
| Burg Bpo 12-20 Grnxx | 1370 cm | 260 cm | 10.070 kg |
| Nooteboom Nooteboom | 1355 cm | 252 cm | 11.590 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.