OV-78-VL
Er rijden momenteel 72 Aksoylu 2 Axle Semi-trailer's rond in Nederland. Deze 2 Axle Semi-trailer komt uit het jaar 2025 en is nu 10 maanden en 16 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 14 juli 2025, dus sinds 10 maanden en 11 dagen.
Van deze Aksoylu 2 Axle Semi-trailer voor vervoer voertuigen rijden er in dezelfde variant (A5) nog 44 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen oktober 2023 en mei 2026. De nieuwwaarde van deze Aksoylu 2 Axle Semi-trailer is helaas onbekend.
Dit voertuig van Aksoylu haalt een maximumsnelheid van 100 km/uur.
Bekijk ook alle Aksoylu 2 Axle Semi-trailer voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Aksoylu 2 Axle Semi-trailer | 2025
| Voertuigsoort | Oplegger |
| Merk | Aksoylu |
| Handelsbenaming | 2 Axle Semi-trailer |
| Lengte | 13,65 m |
| Breedte | 2,55 m |
| Hoogte | 3,00 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 8 |
| Maximale constructiesnelheid | 100 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | voor vervoer voertuigen |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 9 juli 2025 |
| Leeftijd | 10 maanden en 16 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 14 juli 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 10 maanden en 11 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 29 april 2027. Het voertuig moet over 11 maanden en 5 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 9.800 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 30.480 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 30.480 kg |
| Technische max massa voertuig | 30.480 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 8.240 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 8.240 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 8.240 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 8.240 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 8,46 m | |
| Europese voertuigcategorie O4 | |
| Type AKT2D | |
| Variant A5 | |
| Uitvoering A0SD3311 | |
| Typegoedkeuringsnummer e5*2018/858*00336*00 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| OV-78-VL | 29-04-2026 | 09:40 | periodieke controle | 29-04-2027 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 29-04-2026 | 09:40 | 548 | 5.*.51 | 1 | Lijnmarkering ontbreekt |
Vergeet ook niet alle Aksoylu 2 Axle Semi-trailer voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van OV-78-VL - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
OV-78-VL
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| OV-70-VL | Web Trailer | Gecond. zndr temperatuurreg. | ? | 08-07-2025 | 2 jaar | |
| OV-71-VL | Heiwo | Gecond. met temperatuurreg. | ? | 08-07-2025 | 0,9 jaar | |
| OV-72-VL | D-tec | Combitrailer Ct-26-01 | Containercarrier | ? | 19-08-2025 | 0,8 jaar |
| OV-73-VL | D-tec | Combidolly Ctd-40-03D | Containercarrier | ? | 19-08-2025 | 0,8 jaar |
| OV-74-VL | Schmitz Cargobull | Gecond. met temperatuurreg. | ? | 16-07-2025 | 4,4 jaar | |
| OV-75-VL | Krone | Huifopbouw | ? | 09-07-2025 | 0,9 jaar | |
| OV-76-VL | Krone | Huifopbouw | ? | 09-07-2025 | 0,9 jaar | |
| OV-77-VL | Krone | Huifopbouw | ? | 09-07-2025 | 0,9 jaar | |
| OV-78-VB | Krone | Huifopbouw | ? | 19-06-2025 | 0,9 jaar | |
| OV-78-VD | Hammar | Containercarrier | ? | 23-06-2025 | 0,9 jaar | |
| OV-78-VF | Kassbohrer | Maxima | Huifopbouw | ? | 26-06-2025 | 0,9 jaar |
| OV-78-VG | Pacton | Tbd.233 | Gesloten opbouw | ? | 25-06-2025 | 0,9 jaar |
| OV-78-VH | Schmitz Cargobull | Gecond. met temperatuurreg. | ? | 09-07-2025 | 0,9 jaar | |
| OV-78-VJ | Schmitz Cargobull | Gecond. met temperatuurreg. | ? | 02-07-2025 | 0,9 jaar | |
| OV-78-VK | Krone | Gesloten opbouw | ? | 08-07-2025 | 0,9 jaar | |
| OV-78-VL | Aksoylu | 2 Axle Semi-trailer | Voor vervoer voertuigen | ? | 09-07-2025 | 0,9 jaar |
| OV-78-VN | Schmitz Cargobull | Gesloten opbouw | ? | 12-07-2025 | 0,9 jaar | |
| OV-78-VP | D-tec | Flexitrailer | Containercarrier | ? | 21-07-2025 | 4 jaar |
| OV-78-VR | LAG | Tankwagen | ? | 17-07-2025 | 0,9 jaar | |
| OV-78-VS | Schmitz Cargobull | Gecond. met temperatuurreg. | ? | 24-07-2025 | 0,8 jaar | |
| OV-78-VT | Schmitz Cargobull | Huifopbouw | ? | 24-07-2025 | 0,8 jaar | |
| OV-78-VV | Schmitz Cargobull | Gecond. met temperatuurreg. | ? | 29-07-2025 | 4,6 jaar | |
| OV-78-VX | Krone | Gesloten opbouw | ? | 24-07-2025 | 0,8 jaar | |
| OV-78-VY | Krone | Gesloten opbouw | ? | 30-07-2025 | 0,8 jaar | |
| OV-78-VZ | Krone | Gesloten opbouw | ? | 31-07-2025 | 0,8 jaar | |
| OV-79-VL | Aksoylu | 2 Axle Semi-trailer | Voor vervoer voertuigen | ? | 09-07-2025 | 0,9 jaar |
Oplegger's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan oplegger modellen met een afmeting van 1.365 x 255 cm een gewicht van ± 9.800 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Broshuis 3ASd | 1359 cm | 256 cm | 10.000 kg |
| Langendorf Flexliner Fur Trockenfracht | 1366 cm | 255 cm | 10.610 kg |
| KWB P-504-sti-h | 1373 cm | 255 cm | 8.930 kg |
| Nooteboom Osds-48-03V | 1364 cm | 254 cm | 10.680 kg |
| KWB P-450-sti-h | 1373 cm | 255 cm | 8.940 kg |
| Talson Mega | 1375 cm | 260 cm | 9.150 kg |
| Nooteboom OVB-42-03V | 1359 cm | 254 cm | 10.400 kg |
| Kennis Ttd.454.c-b | 1370 cm | 255 cm | 9.340 kg |
| H.t.f. Hzp 32 | 1367 cm | 260 cm | 8.920 kg |
| Burgers Bao 15-18 Gzzxx | 1363 cm | 255 cm | 10.630 kg |
| Knapen K600 | 1359 cm | 255 cm | 9.020 kg |
| Pacton T2-002 | 1356 cm | 260 cm | 9.450 kg |
| Nooteboom Osds-48-03 | 1365 cm | 254 cm | 10.490 kg |
| Trias 712-350 | 1362 cm | 260 cm | 10.200 kg |
| Pacton Ttd 454 | 1363 cm | 255 cm | 9.180 kg |
| Pacton TBZ233 | 1375 cm | 260 cm | 9.200 kg |
| Floor Flo 17 30H2 | 1361 cm | 252 cm | 9.240 kg |
| KMA KMO-2TR | 1375 cm | 260 cm | 9.600 kg |
| Draco Tza 230 | 1370 cm | 260 cm | 9.540 kg |
| Burg Bpo 12-20 Grnxx | 1370 cm | 260 cm | 10.070 kg |
| System Trailers Prsh-27 | 1360 cm | 255 cm | 9.010 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.