OK-65-VV
Er rijden momenteel 195 ATM Oka 17-27's rond in Nederland. Deze Oka 17-27 komt uit het jaar 2009 en is nu 17 jaren en 10 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.
Van deze ATM Oka 17/27 kipper rijden er nog 195 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen oktober 1999 en januari 2011. De nieuwwaarde van deze ATM Oka 17/27 is helaas onbekend.
Dit voertuig van ATM haalt een maximumsnelheid van 100 km/uur.
Bekijk ook alle ATM Oka 17-27 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
ATM Oka 17/27 | 2009
| Voertuigsoort | Oplegger |
| Merk | ATM |
| Handelsbenaming | Oka 17/27 |
| Lengte | 9,17 m |
| Breedte | 2,54 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Maximale constructiesnelheid | 100 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | kipper |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 15 mei 2009 |
| Leeftijd | 17 jaren en 10 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 7 mei 2025. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 9.060 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 44.000 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 44.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 44.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Overig
| Aantal assen 3 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 6,21 m | |
| Europese voertuigcategorie O4 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. dwarsbalk |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| OK-65-VV | 7-05-2024 | 12:00 | periodieke controle | 7-05-2025 | Nee |
| OK-65-VV | 5-05-2023 | 14:26 | periodieke controle | 5-05-2024 | Ja, bekijk hier. |
| OK-65-VV | 14-04-2023 | 13:00 | periodieke controle | onbekend | Ja, bekijk hier. |
| OK-65-VV | 30-03-2022 | 13:51 | periodieke controle | 30-03-2023 | Ja, bekijk hier. |
| OK-65-VV | 10-03-2021 | 17:00 | periodieke controle | 10-03-2022 | Ja, bekijk hier. |
| OK-65-VV | 2-03-2020 | 13:05 | periodieke controle | 2-03-2021 | Ja, bekijk hier. |
| OK-65-VV | 27-02-2019 | 11:23 | periodieke controle | 27-02-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2023 | |||||
| 5-05-2023 | 14:26 | 505 | 5.*.31 | 1 | Waarschuwingsinrichting elektronisch remsysteem geeft defect |
| 5-05-2023 | 14:26 | 195 | 5.*.24 | 3 | Wiel of velg ondeugdelijk bevestigd |
| 5-05-2023 | 14:26 | 179 | 5.*.18 | 1 | As of wielgeleidingselement ondeugdelijk |
| 5-05-2023 | 14:26 | 051 | 5.*.3 | 3 | Hoofdbalk gescheurd |
| 14-04-2023 | 13:00 | 505 | 5.*.31 | 1 | Waarschuwingsinrichting elektronisch remsysteem geeft defect |
2022 | |||||
| 30-03-2022 | 13:51 | 310 | 5.*.31 | 1 | Remslang schuurt langs enig deel |
| 30-03-2022 | 13:51 | 658 | 5.*.69 | 1 | Koppelingspen te veel gesleten |
| 30-03-2022 | 13:51 | 313 | 5.*.31 | 1 | Remschijf vertoont slijtage met kans op breuk |
| 30-03-2022 | 13:51 | 051 | 5.*.3 | 2 | Hoofdbalk gescheurd |
| 30-03-2022 | 13:51 | 361 | 5.*.38 | 1 | Remverschil op 1 as te groot |
2021 | |||||
| 10-03-2021 | 17:00 | 295 | 5.*.31 | 1 | Luchtlekkage reminrichting |
2020 | |||||
| 2-03-2020 | 13:05 | 359 | 5.*.38 | 1 | Een wiel remt niet |
| 2-03-2020 | 13:05 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
2019 | |||||
| 27-02-2019 | 11:23 | 179 | 5.*.18 | 6 | As of wielgeleidingselement ondeugdelijk |
| 27-02-2019 | 11:23 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
Vergeet ook niet alle ATM Oka 17-27 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van OK-65-VV - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
OK-65-VV
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| OK-60-VV | Pacton | Sxd 339 | Open wagen | ? | 15-05-2009 | 17 jaar |
| OK-62-VV | Veldhuizen | P38-1 | Gesloten opbouw | ? | 25-05-2009 | 17 jaar |
| OK-64-VV | Veldhuizen | P37-4 | Gesloten opbouw | ? | 08-06-2009 | 17 jaar |
| OK-65-VD | Nooteboom | OVB-48-03V | Open wagen | ? | 11-03-2009 | 17,9 jaar |
| OK-65-VF | Chereau | CSD3 | Geconditioneerd voertuig | ? | 16-04-2009 | 17,1 jaar |
| OK-65-VG | Fluid | CSP-D2-36K | Tankwagen | ? | 20-03-2009 | 17,2 jaar |
| OK-65-VH | Pacton | Tbz 342 | Geconditioneerd voertuig | ? | 25-03-2009 | 17,2 jaar |
| OK-65-VJ | Veldhuizen | SDO | Voor vervoer voertuigen | ? | 23-04-2009 | 17,1 jaar |
| OK-65-VL | Veldhuizen | SDO | Voor vervoer voertuigen | ? | 14-05-2009 | 17 jaar |
| OK-65-VN | Schwingenschloegel | DSTK33C | Tankwagen | ? | 16-04-2009 | 17,1 jaar |
| OK-65-VP | VMA | FV2006 | Tankwagen | ? | 03-06-2009 | 17 jaar |
| OK-65-VV | ATM | Oka 17-27 | Kipper | ? | 15-05-2009 | 17 jaar |
| OK-65-VX | E.s.v.e. | Tad 12-10L-10LB | Geconditioneerd voertuig | ? | 20-05-2009 | 17 jaar |
| OK-65-VY | Schmitz Cargobull | Sko 24-l-13.4 Fp 45 Cool | Geconditioneerd voertuig | ? | 11-06-2009 | 17 jaar |
| OK-65-VZ | Van Hool | 3D0011 | Tankwagen | ? | 30-06-2009 | 16,9 jaar |
| OK-66-VV | Pacton | T3-001 | Open wagen | ? | 18-05-2009 | 17 jaar |
| OK-67-VV | Lamboo | T02 | Afneembare bovenbouw | ? | 15-05-2009 | 17 jaar |
| OK-68-VV | Lamboo | T02 | Afneembare bovenbouw | ? | 15-05-2009 | 17 jaar |
| OK-69-VV | Lamboo | T02 | Afneembare bovenbouw | ? | 15-05-2009 | 17 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.