OK-55-JF
Er rijden momenteel 195 ATM Oka 17-27's rond in Nederland. Deze Oka 17-27 komt uit het jaar 2008 en is nu 18 jaren, 2 maanden en 5 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.
Van deze ATM Oka 17/27 kipper rijden er nog 195 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen oktober 1999 en januari 2011. De nieuwwaarde van deze ATM Oka 17/27 is helaas onbekend.
Dit voertuig van ATM haalt een maximumsnelheid van 100 km/uur.
Bekijk ook alle ATM Oka 17-27 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
ATM Oka 17/27 | 2008
| Voertuigsoort | Oplegger |
| Merk | ATM |
| Handelsbenaming | Oka 17/27 |
| Lengte | 9,65 m |
| Breedte | 2,54 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Maximale constructiesnelheid | 100 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | kipper |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 20 maart 2008 |
| Leeftijd | 18 jaren, 2 maanden en 5 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 21 maart 2025. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 6.600 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 44.000 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 44.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 44.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
Overig
| Aantal assen 3 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 7,11 m | |
| Europese voertuigcategorie O4 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer tegen voorzyde r. balk |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| OK-55-JF | 1-03-2024 | 11:17 | periodieke controle | 21-03-2025 | Ja, bekijk hier. |
| OK-55-JF | 21-03-2023 | 15:33 | periodieke controle | 21-03-2024 | Ja, bekijk hier. |
| OK-55-JF | 21-03-2022 | 15:07 | periodieke controle | 21-03-2023 | Ja, bekijk hier. |
| OK-55-JF | 19-03-2021 | 14:09 | periodieke controle | 21-03-2022 | Ja, bekijk hier. |
| OK-55-JF | 21-02-2020 | 11:02 | periodieke controle | 21-03-2021 | Ja, bekijk hier. |
| OK-55-JF | 22-02-2019 | 11:56 | periodieke controle | 21-03-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
| 1-03-2024 | 11:17 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 1-03-2024 | 11:17 | 203 | 5.*.27 | 4 | Band beschadigd |
2023 | |||||
| 21-03-2023 | 15:33 | 295 | 5.*.31 | 1 | Luchtlekkage reminrichting |
| 21-03-2023 | 15:33 | 259 | 5.*.29 | 2 | Stuurkogel te veel speling |
| 21-03-2023 | 15:33 | 241 | 5.*.28 | 1 | Schokdemper werkt niet (goed) |
| 21-03-2023 | 15:33 | 203 | 5.*.27 | 2 | Band beschadigd |
2022 | |||||
| 21-03-2022 | 15:07 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 21-03-2022 | 15:07 | 190 | 5.*.20 | 3 | Slijtage/beschadiging wiellager hoorbaar of voelbaar |
| 21-03-2022 | 15:07 | 285 | 5.*.31 | 1 | Bewegingsmogelijkheden remonderdeel beperkt |
| 21-03-2022 | 15:07 | 234 | 5.*.28 | 1 | Koordlagen van luchtveerbalg beschadigd |
2021 | |||||
| 19-03-2021 | 14:09 | 052 | 5.*.3 | 1 | Hulpbalk gescheurd |
2020 | |||||
| 21-02-2020 | 11:02 | 241 | 5.*.28 | 1 | Schokdemper werkt niet (goed) |
| 21-02-2020 | 11:02 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
2019 | |||||
| 22-02-2019 | 11:56 | 203 | 5.*.27 | 1 | Band beschadigd |
| 22-02-2019 | 11:56 | 316 | 5.*.31 | 1 | Remcilinder defect/ondeugdelijk/kans op scheuren |
| 22-02-2019 | 11:56 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
Vergeet ook niet alle ATM Oka 17-27 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van OK-55-JF - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
OK-55-JF
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| OK-55-JB | Ligthart | 1220 SA | Speciale groep | ? | 17-03-2008 | 18,2 jaar |
| OK-55-JF | ATM | Oka 17-27 | Kipper | ? | 20-03-2008 | 18,2 jaar |
| OK-55-JH | Krone | SD | Afneembare bovenbouw | ? | 16-04-2008 | 18,1 jaar |
| OK-55-JJ | D-tec | FT-43-03V | Afneembare bovenbouw | ? | 07-05-2008 | 18,1 jaar |
| OK-55-JP | Krone | SD | Open wagen | ? | 24-09-2008 | 17,7 jaar |
| OK-55-JR | System Trailer | Tfs 27 | Gesloten opbouw | ? | 03-04-2008 | 18,2 jaar |
| OK-55-JV | Pacton | Z3-002 | Geconditioneerd voertuig | ? | 02-06-2008 | 18 jaar |
| OK-55-JX | Schmitz Cargobull | S3SD22ECs | Open wagen | ? | 11-04-2008 | 19,5 jaar |
Oplegger's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan oplegger modellen met een afmeting van 965 x 254 cm een gewicht van ± 6.600 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Carnehl Chks-a | 957 cm | 254 cm | 6.180 kg |
| D-tec SV2006 | 974 cm | 255 cm | 6.130 kg |
| Pacton Tbd 237 | 962 cm | 253 cm | 7.050 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.