OK-29-NT
Er rijden momenteel 195 ATM Oka 17-27's rond in Nederland. Deze Oka 17-27 komt uit het jaar 2008 en is nu 17 jaren, 10 maanden en 16 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 11 juli 2008, dus sinds 17 jaren, 10 maanden en 14 dagen.
Van deze ATM Oka 17/27 kipper rijden er nog 195 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen oktober 1999 en januari 2011. De nieuwwaarde van deze ATM Oka 17/27 is helaas onbekend.
Dit voertuig van ATM haalt een maximumsnelheid van 100 km/uur.
Bekijk ook alle ATM Oka 17-27 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
ATM Oka 17/27 | 2008
| Voertuigsoort | Oplegger |
| Merk | ATM |
| Handelsbenaming | Oka 17/27 |
| Lengte | 10,25 m |
| Breedte | 2,54 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Maximale constructiesnelheid | 100 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | kipper |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 9 juli 2008 |
| Leeftijd | 17 jaren, 10 maanden en 16 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 11 juli 2008 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 17 jaren, 10 maanden en 14 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 9 juli 2026. Het voertuig moet over 1 maand en 15 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 7.970 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 44.000 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 44.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 44.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
Overig
| Aantal assen 3 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 7,71 m | |
| Europese voertuigcategorie O4 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer tegen r. balk |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| OK-29-NT | 26-06-2025 | 09:46 | periodieke controle | 9-07-2026 | Ja, bekijk hier. |
| OK-29-NT | 3-07-2024 | 16:49 | periodieke controle | 9-07-2025 | Ja, bekijk hier. |
| OK-29-NT | 16-06-2023 | 16:58 | periodieke controle | 9-07-2024 | Ja, bekijk hier. |
| OK-29-NT | 5-07-2022 | 16:06 | periodieke controle | 9-07-2023 | Ja, bekijk hier. |
| OK-29-NT | 27-05-2021 | 16:05 | periodieke controle | 9-07-2022 | Ja, bekijk hier. |
| OK-29-NT | 19-06-2020 | 14:50 | periodieke controle | 9-07-2021 | Ja, bekijk hier. |
| OK-29-NT | 13-06-2019 | 13:39 | periodieke controle | 9-07-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 26-06-2025 | 09:46 | 234 | 5.*.28 | 2 | Koordlagen van luchtveerbalg beschadigd |
2024 | |||||
| 3-07-2024 | 16:49 | 203 | 5.*.27 | 1 | Band beschadigd |
| 3-07-2024 | 16:49 | 224 | 5.*.28 | 1 | Veer gebroken of gescheurd |
| 3-07-2024 | 16:49 | 289 | 5.*.31 | 1 | Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
2023 | |||||
| 16-06-2023 | 16:58 | AC3 | AC3 | 1 | Roestschade van 1,5 t/m 2,0E of meer dan 15% dikteafname |
| 16-06-2023 | 16:58 | 203 | 5.*.27 | 1 | Band beschadigd |
| 16-06-2023 | 16:58 | 055 | 5.*.4 | 1 | Ondersteuning laadvloer/laadruimte ondeugdelijk |
2022 | |||||
| 5-07-2022 | 16:06 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 5-07-2022 | 16:06 | 658 | 5.*.69 | 1 | Koppelingspen te veel gesleten |
| 5-07-2022 | 16:06 | 203 | 5.*.27 | 2 | Band beschadigd |
| 5-07-2022 | 16:06 | 282 | 5.*.31 | 3 | Onderdeel reminrichting ondeugdelijk bevestigd |
2021 | |||||
| 27-05-2021 | 16:05 | 053 | 5.*.4 | 4 | Bovenbouw ondeugdelijk bevestigd |
| 27-05-2021 | 16:05 | 295 | 5.*.31 | 1 | Luchtlekkage reminrichting |
2020 | |||||
| 19-06-2020 | 14:50 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
2019 | |||||
| 13-06-2019 | 13:39 | 496 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting niet volgens voorschriften |
Vergeet ook niet alle ATM Oka 17-27 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van OK-29-NT - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
OK-29-NT
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| OK-24-NT | Happy Trailer | Orp 30-218 | Gesloten opbouw | ? | 23-07-2008 | 17,8 jaar |
| OK-26-NT | Groenewegen | DRO-12-18 B | Gesloten opbouw | ? | 11-07-2008 | 17,9 jaar |
| OK-28-NT | Schmitz Gotha | Scf 24 G | Afneembare bovenbouw | ? | 26-08-2008 | 17,8 jaar |
| OK-29-NB | Gofa | CCK30 | Afneembare bovenbouw | ? | 19-06-2008 | 17,9 jaar |
| OK-29-NF | Groenewegen | 40CC-16-27TUn | Afneembare bovenbouw | ? | 29-07-2008 | 17,8 jaar |
| OK-29-NG | Veldhuizen | DO | Voor vervoer voertuigen | ? | 11-07-2008 | 17,9 jaar |
| OK-29-NH | Van Hool | 3B0073 | Open wagen | ? | 25-06-2008 | 21 jaar |
| OK-29-NJ | Welgro | 97 Wsl 43-32 | Tankwagen | ? | 06-10-2008 | 17,6 jaar |
| OK-29-NL | Schmitz | Scs 24-l - 13.62 E B | Open wagen | ? | 15-07-2008 | 17,9 jaar |
| OK-29-NP | LAG | O-3-40 03 | Open wagen | ? | 11-07-2008 | 17,9 jaar |
| OK-29-NR | Samro | ST39WGwe | Gesloten opbouw | ? | 08-07-2008 | 17,9 jaar |
| OK-29-NT | ATM | Oka 17-27 | Kipper | ? | 09-07-2008 | 17,9 jaar |
Oplegger's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan oplegger modellen met een afmeting van 1.025 x 254 cm een gewicht van ± 7.970 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Kempf SKM | 1029 cm | 255 cm | 7.340 kg |
| Rondaan RO-15-30-S13-mt | 1020 cm | 253 cm | 8.070 kg |
| Vogelzang VO-kbs-15-30-t | 1028 cm | 251 cm | 7.940 kg |
| Gofa TSA | 1029 cm | 249 cm | 7.450 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.