OK-05-VL
Er rijden momenteel 195 ATM Oka 17-27's rond in Nederland. Deze Oka 17-27 komt uit het jaar 2009 en is nu 17 jaren, 1 maand en 22 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.
Van deze ATM Oka 17/27 kipper rijden er nog 195 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen oktober 1999 en januari 2011. De nieuwwaarde van deze ATM Oka 17/27 is helaas onbekend.
Dit voertuig van ATM haalt een maximumsnelheid van 100 km/uur.
Bekijk ook alle ATM Oka 17-27 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
ATM Oka 17/27 | 2009
| Voertuigsoort | Oplegger |
| Merk | ATM |
| Handelsbenaming | Oka 17/27 |
| Lengte | 9,36 m |
| Breedte | 2,54 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Maximale constructiesnelheid | 100 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | kipper |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 3 april 2009 |
| Leeftijd | 17 jaren, 1 maand en 22 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 4 januari 2025. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 6.500 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 44.000 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 44.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 44.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
Overig
| Aantal assen 3 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 6,41 m | |
| Europese voertuigcategorie O4 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. dwarsbalk v. hart koppeling |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| OK-05-VL | 21-12-2023 | 14:07 | periodieke controle | 4-01-2025 | Nee |
| OK-05-VL | 19-12-2023 | 10:55 | periodieke controle | onbekend | Ja, bekijk hier. |
| OK-05-VL | 29-12-2022 | 09:10 | periodieke controle | 4-01-2024 | Ja, bekijk hier. |
| OK-05-VL | 2-12-2022 | 15:49 | periodieke controle | onbekend | Ja, bekijk hier. |
| OK-05-VL | 28-12-2021 | 08:59 | periodieke controle | 4-01-2023 | Nee |
| OK-05-VL | 14-12-2020 | 10:16 | periodieke controle | 4-01-2022 | Ja, bekijk hier. |
| OK-05-VL | 11-12-2019 | 09:45 | periodieke controle | 4-01-2021 | Ja, bekijk hier. |
| OK-05-VL | 31-07-2019 | 08:59 | periodieke controle | onbekend | Ja, bekijk hier. |
| OK-05-VL | 4-01-2019 | 11:04 | periodieke controle | 4-01-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2023 | |||||
| 19-12-2023 | 10:55 | 610 | 5.*.65 | 1 | Voertuig voorzien van niet toegestane lichten |
| 19-12-2023 | 10:55 | 226 | 5.*.28 | 1 | Onderdeel veersysteem ondeugdelijk (bevestigd) |
| 19-12-2023 | 10:55 | 321 | 5.*.31 | 1 | Waarschuwingsinrichting antiblokkeersysteem geeft defect aan |
| 19-12-2023 | 10:55 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 19-12-2023 | 10:55 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 19-12-2023 | 10:55 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
2022 | |||||
| 29-12-2022 | 09:10 | 611 | 5.*.65 | 1 | Voertuig voorzien van niet toegestane retroreflectoren |
| 29-12-2022 | 09:10 | 610 | 5.*.65 | 1 | Voertuig voorzien van niet toegestane lichten |
| 29-12-2022 | 09:10 | 361 | 5.*.38 | 1 | Remverschil op 1 as te groot |
| 29-12-2022 | 09:10 | 226 | 5.*.28 | 1 | Onderdeel veersysteem ondeugdelijk (bevestigd) |
| 2-12-2022 | 15:49 | 611 | 5.*.65 | 1 | Voertuig voorzien van niet toegestane retroreflectoren |
| 2-12-2022 | 15:49 | 610 | 5.*.65 | 1 | Voertuig voorzien van niet toegestane lichten |
| 2-12-2022 | 15:49 | 361 | 5.*.38 | 1 | Remverschil op 1 as te groot |
| 2-12-2022 | 15:49 | 226 | 5.*.28 | 1 | Onderdeel veersysteem ondeugdelijk (bevestigd) |
2020 | |||||
| 14-12-2020 | 10:16 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2019 | |||||
| 11-12-2019 | 09:45 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 31-07-2019 | 08:59 | 610 | 5.*.65 | 1 | Voertuig voorzien van niet toegestane lichten |
| 31-07-2019 | 08:59 | 280 | 5.*.31 | 1 | Onderdeel reminrichting beschadigd, gescheurd of gebroken |
| 31-07-2019 | 08:59 | 311 | 5.*.31 | 1 | Drager/bevestigingsmiddel van remvoering raakt trommel/schij |
| 31-07-2019 | 08:59 | 295 | 5.*.31 | 1 | Luchtlekkage reminrichting |
Vergeet ook niet alle ATM Oka 17-27 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van OK-05-VL - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
OK-05-VL
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| OK-01-VL | Burg | BPO 12-27 Ccxgx-00 | Afneembare bovenbouw | ? | 08-04-2009 | 17,1 jaar |
| OK-02-VL | Burg | BPO 12-27 Ccxgx-00 | Afneembare bovenbouw | ? | 08-04-2009 | 17,1 jaar |
| OK-03-VL | Burg | BPO 12-27 Ccxgx-00 | Afneembare bovenbouw | ? | 08-04-2009 | 17,1 jaar |
| OK-04-VL | Burg | BPO 12-27 Ccxgx-00 | Afneembare bovenbouw | ? | 08-04-2009 | 17,1 jaar |
| OK-05-VB | Groenewegen | RO-16-27 Anpc | Geconditioneerd voertuig | ? | 27-02-2009 | 17,2 jaar |
| OK-05-VF | LAG | O-3-40 02 | Tankwagen | ? | 17-04-2009 | 17,1 jaar |
| OK-05-VG | Nooteboom | MCO-50-04V | Open wagen | ? | 08-04-2009 | 17,1 jaar |
| OK-05-VJ | Jumbo | DO 270 E | Gesloten opbouw | ? | 26-03-2009 | 17,2 jaar |
| OK-05-VK | Pacton | T3-001 | Open wagen | ? | 29-04-2009 | 17,1 jaar |
| OK-05-VL | ATM | Oka 17-27 | Kipper | ? | 03-04-2009 | 17,2 jaar |
| OK-05-VN | Lako | T344 | Tankwagen | ? | 25-06-2020 | 17,1 jaar |
| OK-05-VR | Vocol | TO 36/16/30 | Tankwagen | ? | 22-04-2009 | 17,1 jaar |
| OK-05-VS | Pacton | Txc 452 | Afneembare bovenbouw | ? | 04-05-2009 | 17,1 jaar |
| OK-05-VV | Van Hool | Afneembare bovenbouw | ? | 13-05-2009 | 20,3 jaar | |
| OK-05-VY | Pacton | B3-001 | Open wagen | ? | 23-06-2009 | 16,9 jaar |
| OK-05-VZ | Lecinena | SR2E | Gesloten opbouw | ? | 03-06-2009 | 18,2 jaar |
| OK-06-VL | Jumbo | DO 270 E | Gesloten opbouw | ? | 09-04-2009 | 17,1 jaar |
| OK-07-VL | TSR | 3.sou-18-30.1N | Open wagen | ? | 06-04-2009 | 17,1 jaar |
| OK-09-VL | Pacton | Tbd 230 | Open wagen | ? | 02-04-2009 | 17,2 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.