OJ-98-YF
Er rijden momenteel 195 ATM Oka 17-27's rond in Nederland. Deze Oka 17-27 komt uit het jaar 2007 en is nu 18 jaren, 10 maanden en 15 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.
Van deze ATM Oka 17/27 kipper rijden er nog 195 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen oktober 1999 en januari 2011. De nieuwwaarde van deze ATM Oka 17/27 is helaas onbekend.
Dit voertuig van ATM haalt een maximumsnelheid van 100 km/uur.
Bekijk ook alle ATM Oka 17-27 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
ATM Oka 17/27 | 2007
| Voertuigsoort | Oplegger |
| Merk | ATM |
| Handelsbenaming | Oka 17/27 |
| Lengte | 9,37 m |
| Breedte | 2,54 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Maximale constructiesnelheid | 100 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | kipper |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 12 juli 2007 |
| Leeftijd | 18 jaren, 10 maanden en 15 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 7.300 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 44.000 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 44.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 44.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
Overig
| Aantal assen 3 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 6,91 m | |
| Europese voertuigcategorie O4 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer tegen voorzyde r. balk |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| OJ-98-YF | 27-01-2022 | 11:24 | periodieke controle | 27-01-2023 | Nee |
| OJ-98-YF | 7-01-2022 | 16:44 | periodieke controle | onbekend | Ja, bekijk hier. |
| OJ-98-YF | 27-10-2021 | 15:48 | periodieke controle | onbekend | Ja, bekijk hier. |
| OJ-98-YF | 15-10-2021 | 16:56 | periodieke controle | onbekend | Ja, bekijk hier. |
| OJ-98-YF | 27-05-2021 | 16:51 | periodieke controle | onbekend | Ja, bekijk hier. |
| OJ-98-YF | 3-01-2020 | 16:13 | periodieke controle | 3-01-2021 | Nee |
| OJ-98-YF | 23-12-2019 | 15:08 | periodieke controle | onbekend | Ja, bekijk hier. |
| OJ-98-YF | 31-12-2018 | 11:57 | periodieke controle | 31-12-2019 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2022 | |||||
| 7-01-2022 | 16:44 | 051 | 5.*.3 | 1 | Hoofdbalk gescheurd |
| 7-01-2022 | 16:44 | 282 | 5.*.31 | 1 | Onderdeel reminrichting ondeugdelijk bevestigd |
| 7-01-2022 | 16:44 | 295 | 5.*.31 | 1 | Luchtlekkage reminrichting |
| 7-01-2022 | 16:44 | 305 | 5.*.31 | 1 | Remleiding, dreigend gevaar voor defecten en breuken |
2021 | |||||
| 27-10-2021 | 15:48 | 295 | 5.*.31 | 1 | Luchtlekkage reminrichting |
| 27-10-2021 | 15:48 | 051 | 5.*.3 | 1 | Hoofdbalk gescheurd |
| 27-10-2021 | 15:48 | 361 | 5.*.38 | 1 | Remverschil op 1 as te groot |
| 27-10-2021 | 15:48 | 305 | 5.*.31 | 1 | Remleiding, dreigend gevaar voor defecten en breuken |
| 15-10-2021 | 16:56 | 495 | 5.*.53 | 1 | Kentekenplaatverlichting straalt licht naar achter |
| 15-10-2021 | 16:56 | 658 | 5.*.69 | 1 | Koppelingspen te veel gesleten |
| 15-10-2021 | 16:56 | 051 | 5.*.3 | 1 | Hoofdbalk gescheurd |
| 15-10-2021 | 16:56 | 438 | 5.*.49 | 1 | Functieverlies van stootbalk/ -bevestiging |
| 15-10-2021 | 16:56 | 361 | 5.*.38 | 1 | Remverschil op 1 as te groot |
| 15-10-2021 | 16:56 | 433 | 5.*.48 | 1 | Zijdelingse afscherming niet volgens voorschriften |
| 15-10-2021 | 16:56 | 226 | 5.*.28 | 1 | Onderdeel veersysteem ondeugdelijk (bevestigd) |
| 27-05-2021 | 16:51 | 351 | 5.*.38 | 1 | Remvertraging bedrijfsrem onvoldoende (< 100% >= 95% awet) |
| 27-05-2021 | 16:51 | 658 | 5.*.69 | 1 | Koppelingspen te veel gesleten |
| 27-05-2021 | 16:51 | 433 | 5.*.48 | 1 | Zijdelingse afscherming niet volgens voorschriften |
| 27-05-2021 | 16:51 | 226 | 5.*.28 | 1 | Onderdeel veersysteem ondeugdelijk (bevestigd) |
| 27-05-2021 | 16:51 | 487 | 5.*.55 | 1 | Achteruitrijlicht werkt niet (goed) |
2019 | |||||
| 23-12-2019 | 15:08 | 532 | 5.*.55 | 1 | Mistachterlicht werkt niet (goed) |
| 23-12-2019 | 15:08 | 429 | 5.*.48 | 1 | Wiel of band niet goed afgeschermd |
| 23-12-2019 | 15:08 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 23-12-2019 | 15:08 | 051 | 5.*.3 | 1 | Hoofdbalk gescheurd |
| 23-12-2019 | 15:08 | 203 | 5.*.27 | 1 | Band beschadigd |
| 23-12-2019 | 15:08 | 495 | 5.*.53 | 1 | Kentekenplaatverlichting straalt licht naar achter |
Vergeet ook niet alle ATM Oka 17-27 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van OJ-98-YF - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
OJ-98-YF
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| OJ-98-YB | Van Hool | 3B2011 | Open wagen | ? | 17-09-2007 | 18,7 jaar |
| OJ-98-YF | ATM | Oka 17-27 | Kipper | ? | 12-07-2007 | 18,9 jaar |
| OJ-98-YG | Veldhuizen | DO | Voor vervoer voertuigen | ? | 31-08-2007 | 18,8 jaar |
| OJ-98-YH | Talson | F 1227 | Gesloten opbouw | ? | 26-09-2007 | 18,7 jaar |
| OJ-98-YN | Floor | FLO-17-30H2 | Betonmixer | ? | 02-08-2007 | 18,8 jaar |
| OJ-98-YP | WOT | O S E K 3 18 27 | Open wagen | ? | 09-08-2007 | 18,8 jaar |
| OJ-98-YR | Krone | Sdp 27 | Open wagen | ? | 14-08-2007 | 19,7 jaar |
| OJ-98-YT | Knapen | K20L | Open wagen | ? | 16-08-2007 | 18,8 jaar |
| OJ-98-YX | E.s.v.e. | EA 12-9L | Tankwagen | ? | 06-09-2007 | 18,7 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.