OJ-60-JX
Er rijden momenteel 195 ATM Oka 17-27's rond in Nederland. Deze Oka 17-27 komt uit het jaar 2006 en is nu 19 jaren, 10 maanden en 20 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.
Van deze ATM Oka 17/27 kipper rijden er nog 195 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen oktober 1999 en januari 2011. De nieuwwaarde van deze ATM Oka 17/27 is helaas onbekend.
Dit voertuig van ATM haalt een maximumsnelheid van 100 km/uur.
Bekijk ook alle ATM Oka 17-27 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
ATM Oka 17/27 | 2006
| Voertuigsoort | Oplegger |
| Merk | ATM |
| Handelsbenaming | Oka 17/27 |
| Lengte | 9,75 m |
| Breedte | 2,55 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 6 |
| Maximale constructiesnelheid | 100 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | kipper |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 7 juli 2006 |
| Leeftijd | 19 jaren, 10 maanden en 20 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 8 maart 2026. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 10.760 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 44.000 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 44.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 44.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
Overig
| Aantal assen 3 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 6,76 m | |
| Europese voertuigcategorie O4 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer tegen voorzyde r. balk |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| OJ-60-JX | 4-03-2025 | 15:32 | periodieke controle | 8-03-2026 | Nee |
| OJ-60-JX | 8-03-2024 | 14:01 | periodieke controle | 8-03-2025 | Ja, bekijk hier. |
| OJ-60-JX | 23-03-2023 | 16:37 | periodieke controle | 14-05-2024 | Nee |
| OJ-60-JX | 9-05-2022 | 15:57 | periodieke controle | 14-05-2023 | Ja, bekijk hier. |
| OJ-60-JX | 14-05-2021 | 16:57 | periodieke controle | 14-05-2022 | Ja, bekijk hier. |
| OJ-60-JX | 6-05-2021 | 16:58 | periodieke controle | onbekend | Ja, bekijk hier. |
| OJ-60-JX | 8-05-2020 | 16:35 | periodieke controle | 8-05-2021 | Nee |
| OJ-60-JX | 23-04-2019 | 16:40 | periodieke controle | 5-05-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
| 8-03-2024 | 14:01 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
2022 | |||||
| 9-05-2022 | 15:57 | 436 | 5.*.49 | 1 | Afmeting of plaats stootbalk onjuist |
| 9-05-2022 | 15:57 | 361 | 5.*.38 | 1 | Remverschil op 1 as te groot |
| 9-05-2022 | 15:57 | 589 | 5.*.55 | 3 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
2021 | |||||
| 14-05-2021 | 16:57 | 983 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting glas gerepareerd, bewerkt of verwij |
| 6-05-2021 | 16:58 | 179 | 5.*.18 | 1 | As of wielgeleidingselement ondeugdelijk |
Vergeet ook niet alle ATM Oka 17-27 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van OJ-60-JX - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
OJ-60-JX
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| OJ-60-JB | Cryo AB | 348-S3SV-03-nl | Tankwagen | ? | 26-05-2006 | 20 jaar |
| OJ-60-JD | Stas | SA343V | Open wagen | ? | 31-05-2006 | 20 jaar |
| OJ-60-JG | H.t.f. | Hzct 30S | Gesloten opbouw | ? | 07-06-2006 | 20 jaar |
| OJ-60-JL | Pacton | T3-009 | Gesloten opbouw | ? | 18-07-2006 | 19,9 jaar |
| OJ-60-JN | Pacton | T3-018 | Open wagen | ? | 06-09-2006 | 19,7 jaar |
| OJ-60-JP | York | Sidt 40/3 | Gesloten opbouw | ? | 27-06-2006 | 29,4 jaar |
| OJ-60-JS | System Trailers | Cos 27 | Afneembare bovenbouw | ? | 03-07-2006 | 19,9 jaar |
| OJ-60-JT | Groenewegen | DRO-12-20 | Gesloten opbouw | ? | 28-09-2006 | 19,7 jaar |
| OJ-60-JV | Floor | FLO-17-30H2 | Betonmixer | ? | 07-07-2006 | 19,9 jaar |
| OJ-60-JX | ATM | Oka 17-27 | Kipper | ? | 07-07-2006 | 19,9 jaar |
| OJ-62-JX | Lintrailers | 3 Lsdu 18-27 | Voor vervoer voertuigen | ? | 08-08-2006 | 19,8 jaar |
| OJ-64-JX | Burg | Bpo 19-27 Srnxc | Open wagen | ? | 10-07-2006 | 19,9 jaar |
| OJ-65-JX | Krone | Sdr 27 | Geconditioneerd voertuig | ? | 10-07-2006 | 19,9 jaar |
| OJ-67-JX | Burg | Bpo 15-27 Grnxx | Gesloten opbouw | ? | 10-07-2006 | 19,9 jaar |
| OJ-69-JX | Veldhuizen | P 31-2A | Gesloten opbouw | ? | 10-07-2006 | 19,9 jaar |
Oplegger's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan oplegger modellen met een afmeting van 975 x 255 cm een gewicht van ± 10.760 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Bulthuis TSTA23 | 980 cm | 255 cm | 10.560 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.