OG-34-PP
Er rijden momenteel 43 ATM Oka 15-27's rond in Nederland. Deze Oka 15-27 komt uit het jaar 2001 en is nu 25 jaren, 1 maand en 1 dag oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.
Van deze ATM Oka 15/27 kipper rijden er nog 43 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 1988 en januari 2006. De nieuwwaarde van deze ATM Oka 15/27 is helaas onbekend.
Dit voertuig van ATM haalt een maximumsnelheid van 100 km/uur.
Bekijk ook alle ATM Oka 15-27 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
ATM Oka 15/27 | 2001
| Voertuigsoort | Oplegger |
| Merk | ATM |
| Handelsbenaming | Oka 15/27 |
| Lengte | 9,35 m |
| Breedte | 2,53 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Maximale constructiesnelheid | 100 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | kipper |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 24 april 2001 |
| Leeftijd | 25 jaren, 1 maand en 1 dag |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 25 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 9.130 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 42.000 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 42.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 42.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
Overig
| Aantal assen 3 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 7,01 m | |
| Europese voertuigcategorie O4 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer tegen r. balk 050 cm v. hart koppeling |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| OG-34-PP | 11-07-2022 | 10:55 | periodieke controle | 11-07-2023 | Ja, bekijk hier. |
| OG-34-PP | 29-06-2021 | 14:09 | periodieke controle | 1-07-2022 | Ja, bekijk hier. |
| OG-34-PP | 1-07-2020 | 14:06 | periodieke controle | 1-07-2021 | Ja, bekijk hier. |
| OG-34-PP | 17-06-2019 | 11:50 | periodieke controle | 26-06-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2022 | |||||
| 11-07-2022 | 10:55 | 589 | 5.*.55 | 2 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 11-07-2022 | 10:55 | 037 | 5.*.3 | 2 | Roestschade hoofdbalk |
| 11-07-2022 | 10:55 | 038 | 5.*.3 | 1 | Roestschade hulpbalk |
| 11-07-2022 | 10:55 | 183 | 5.*.18 | 1 | Veerstrop as zit los |
| 11-07-2022 | 10:55 | 205 | 5.*.27 | 1 | Band onvoldoende profiel |
| 11-07-2022 | 10:55 | 497 | 5.*.55 | 2 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 11-07-2022 | 10:55 | 532 | 5.*.55 | 1 | Mistachterlicht werkt niet (goed) |
2021 | |||||
| 29-06-2021 | 14:09 | 234 | 5.*.28 | 1 | Koordlagen van luchtveerbalg beschadigd |
| 29-06-2021 | 14:09 | 235 | 5.*.28 | 2 | Onderdeel gasveersysteem ondeugdelijk (bevestigd) |
| 29-06-2021 | 14:09 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
| 29-06-2021 | 14:09 | 205 | 5.*.27 | 1 | Band onvoldoende profiel |
| 29-06-2021 | 14:09 | 052 | 5.*.3 | 2 | Hulpbalk gescheurd |
| 29-06-2021 | 14:09 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 29-06-2021 | 14:09 | 051 | 5.*.3 | 4 | Hoofdbalk gescheurd |
| 29-06-2021 | 14:09 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 29-06-2021 | 14:09 | 914 | 5.*.4 | 1 | Roestschade bevestiging bovenbouw |
2020 | |||||
| 1-07-2020 | 14:06 | 051 | 5.*.3 | 3 | Hoofdbalk gescheurd |
| 1-07-2020 | 14:06 | 191 | 5.*.20 | 3 | Wiellager te veel speling |
| 1-07-2020 | 14:06 | 298 | 5.*.31 | 1 | Luchtlekkage systeemfunctionaliteit aangetast |
| 1-07-2020 | 14:06 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
| 1-07-2020 | 14:06 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 1-07-2020 | 14:06 | 203 | 5.*.27 | 3 | Band beschadigd |
| 1-07-2020 | 14:06 | 190 | 5.*.20 | 3 | Slijtage/beschadiging wiellager hoorbaar of voelbaar |
| 1-07-2020 | 14:06 | 234 | 5.*.28 | 4 | Koordlagen van luchtveerbalg beschadigd |
| 1-07-2020 | 14:06 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 1-07-2020 | 14:06 | 361 | 5.*.38 | 2 | Remverschil op 1 as te groot |
2019 | |||||
| 17-06-2019 | 11:50 | 295 | 5.*.31 | 1 | Luchtlekkage reminrichting |
| 17-06-2019 | 11:50 | 203 | 5.*.27 | 3 | Band beschadigd |
| 17-06-2019 | 11:50 | 589 | 5.*.55 | 2 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 17-06-2019 | 11:50 | 190 | 5.*.20 | 4 | Slijtage/beschadiging wiellager hoorbaar of voelbaar |
| 17-06-2019 | 11:50 | 231 | 5.*.28 | 1 | Ernstige luchtlekkage gasveersysteem |
| 17-06-2019 | 11:50 | 051 | 5.*.3 | 3 | Hoofdbalk gescheurd |
| 17-06-2019 | 11:50 | 361 | 5.*.38 | 1 | Remverschil op 1 as te groot |
Vergeet ook niet alle ATM Oka 15-27 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van OG-34-PP - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
OG-34-PP
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| OG-33-PP | Nooteboom | FT-43-03V | Afneembare bovenbouw | ? | 25-04-2001 | 25,1 jaar |
| OG-34-PD | Feldbinder | Eut 43 3 | Tankwagen | ? | 30-03-2001 | 25,2 jaar |
| OG-34-PL | Quality Trailers | CV100 | Open wagen | ? | 13-04-2001 | 25,1 jaar |
| OG-34-PN | Veldhuizen | P 29-2 | Voor vervoer voertuigen | ? | 19-04-2001 | 25,1 jaar |
| OG-34-PP | ATM | Oka 15-27 | Kipper | ? | 24-04-2001 | 25,1 jaar |
| OG-34-PR | Pacton | T3-001 | Open wagen | ? | 27-04-2001 | 25,1 jaar |
| OG-34-PY | Netam | Oncrk 22-110 A | Open wagen | ? | 09-05-2001 | 25,1 jaar |
Oplegger's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan oplegger modellen met een afmeting van 935 x 253 cm een gewicht van ± 9.130 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| A.j.k. OP 17-27-22 5 | 936 cm | 255 cm | 9.870 kg |
| Bulthuis Tsta 25 | 938 cm | 255 cm | 9.220 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.