OL-76-JR
Er rijden momenteel 34 A.j.k. OP 17-27-22 5's rond in Nederland. Deze OP 17-27-22 5 komt uit het jaar 2011 en is nu 14 jaren, 11 maanden en 21 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 28 juni 2011, dus sinds 14 jaren, 10 maanden en 29 dagen.
Van deze A.j.k. OP 17-27/22 5 asfaltkipper rijden er nog 34 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 2006 en mei 2013. De nieuwwaarde van deze A.j.k. OP 17-27/22 5 is helaas onbekend.
Dit voertuig van A.j.k. haalt een maximumsnelheid van 100 km/uur.
Bekijk ook alle A.j.k. OP 17-27-22 5 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
A.j.k. OP 17-27/22 5 | 2011
| Voertuigsoort | Oplegger |
| Merk | A.j.k. |
| Handelsbenaming | OP 17-27/22 5 |
| Lengte | 9,38 m |
| Breedte | 2,55 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Maximale constructiesnelheid | 100 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | asfaltkipper |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 6 juni 2011 |
| Leeftijd | 14 jaren, 11 maanden en 21 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 28 juni 2011 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 14 jaren, 10 maanden en 29 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 7 juli 2026. Het voertuig moet over 1 maand en 11 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 10.000 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 44.000 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 44.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 44.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
Overig
| Aantal assen 3 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 6,46 m | |
| Europese voertuigcategorie O4 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer tegen r. balk t.p.v. hart koppeling |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| OL-76-JR | 4-06-2025 | 09:34 | periodieke controle | 7-07-2026 | Nee |
| OL-76-JR | 3-07-2024 | 13:50 | periodieke controle | 7-07-2025 | Nee |
| OL-76-JR | 7-06-2023 | 13:48 | periodieke controle | 7-07-2024 | Nee |
| OL-76-JR | 6-07-2022 | 10:05 | periodieke controle | 7-07-2023 | Nee |
| OL-76-JR | 7-07-2021 | 09:23 | periodieke controle | 7-07-2022 | Nee |
| OL-76-JR | 13-05-2020 | 13:33 | periodieke controle | 14-05-2021 | Nee |
| OL-76-JR | 14-05-2019 | 13:49 | periodieke controle | 14-05-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2019 | |||||
| 14-05-2019 | 13:49 | 203 | 5.*.27 | 2 | Band beschadigd |
Vergeet ook niet alle A.j.k. OP 17-27-22 5 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van OL-76-JR - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
OL-76-JR
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| OL-74-JR | Kumlin | SK34/3 | Kipper | ? | 27-05-2011 | 27 jaar |
| OL-76-JB | Kaessbohrer | Kippsilo | Tankwagen | ? | 26-04-2011 | 15,1 jaar |
| OL-76-JD | Pacton Trailers | Txl.3 | Open wagen | ? | 22-03-2012 | 14,2 jaar |
| OL-76-JF | Van Hool | 3D0011 | Tankwagen | ? | 27-05-2011 | 15 jaar |
| OL-76-JG | Harda | SSON3Z | Tankwagen | ? | 29-04-2011 | 15,1 jaar |
| OL-76-JK | Welgro | 97 Wsl 43-32 | Tankwagen | ? | 27-06-2011 | 14,9 jaar |
| OL-76-JN | Van Hool | 3B2013 | Afneembare bovenbouw | ? | 08-07-2011 | 14,9 jaar |
| OL-76-JP | Renders | Roc 12.10 | Gesloten opbouw | ? | 23-05-2011 | 15 jaar |
| OL-76-JR | A.j.k. | OP 17-27-22 5 | Asfaltkipper | ? | 06-06-2011 | 15 jaar |
| OL-76-JT | Wielton | NW-3 | Kipper | ? | 08-06-2011 | 15 jaar |
| OL-76-JV | Bodex | Kis 3W-s | Kipper | ? | 09-09-2011 | 15 jaar |
| OL-76-JX | Renders | Roc 18.30 | Afneembare bovenbouw | ? | 17-06-2011 | 15 jaar |
| OL-76-JY | Mirofret | TRS-3 | Geconditioneerd voertuig | ? | 15-07-2011 | 14,9 jaar |
Oplegger's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan oplegger modellen met een afmeting van 938 x 255 cm een gewicht van ± 10.000 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Bulthuis Tsta 25 | 938 cm | 255 cm | 9.220 kg |
| ATM Oka 17-27 | 932 cm | 254 cm | 9.420 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.