93-MR-LB
Er rijden momenteel 125 Zero Motorcycles Sr-f ZF14.4's rond in Nederland. Deze Sr-f ZF14.4 komt uit het jaar 2022 en is nu 4 jaren en 15 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze motor rijdt op elektriciteit, 100% Elektrisch, ook wel Full Electric genoemd en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Zero Motorcycles SR ZF14.4 rijden er in dezelfde variant (FC) nog 14 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen mei 2022 en juni 2023. De nieuwwaarde ligt tussen de € 19.720 en € 24.585, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 20.068 uitkomt. De nieuwwaarde van deze SR ZF14.4 bedraagt € 19.720 incl. BTW en BPM, deze Zero Motorcycles SR ZF14.4 is daardoor € 348 goedkoper dan gemiddeld.
Je trekt met deze Zero Motorcycles geen straatstenen uit de grond, maar de maximumsnelheid ligt nog altijd op een keurige 169 km/uur. Van alle Nederlandse motoren behoort deze Zero Motorcycles SR ZF14.4 tot de 24.6% traagste motoren.
Bekijk ook alle Zero Motorcycles Sr-f ZF14.4 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Zero Motorcycles SR ZF14.4 | 2022
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Zero Motorcycles |
| Handelsbenaming | SR ZF14.4 |
| Lengte | 2,14 m |
| Breedte | 0,81 m |
| Hoogte | 1,11 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 169 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 19.720 |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 16 mei 2022 |
| Leeftijd | 4 jaren en 15 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 135 kg |
| Massa rijklaar | 142 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,45 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Z4 | |
| Variant FC | |
| Uitvoering 0X4S | |
| Typegoedkeuringsnummer e9*168/2013*11329*07 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| CO2 Emissie 0 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) EU No. 134/2014 | |
Vergeet ook niet alle Zero Motorcycles Sr-f ZF14.4 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 93-MR-LB - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
93-MR-LB
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 93-MB-LB | KTM | 690 Duke | € 8.499 | 10-04-2012 | 14,1 jaar |
| 93-MD-LB | Piaggio | M45 | Onbekend | 09-07-2013 | 14,7 jaar |
| 93-MF-LB | Kymco | New Agility City 200I | € 2.499 | 05-01-2015 | 11,4 jaar |
| 93-MG-LB | Yamaha | YZF R1 | € 18.499 | 15-03-2016 | 10,2 jaar |
| 93-MH-LB | BMW | R 1200 | € 23.995 | 05-04-2017 | 9,2 jaar |
| 93-MJ-LB | Ducati | 1299 Panigale | Onbekend | 07-04-2018 | 9,9 jaar |
| 93-MK-LB | Triumph | Tiger 800 XC | € 11.689 | 08-03-2019 | 14,1 jaar |
| 93-ML-LB | Piaggio | Vespa GTS | € 6.669 | 02-03-2020 | 6,2 jaar |
| 93-MN-LB | Piaggio | M25 | Onbekend | 14-12-2020 | 24,2 jaar |
| 93-MP-LB | BMW | R 1200 | € 19.998 | 18-08-2021 | 8,7 jaar |
| 93-MR-LB | Zero Motorcycles | Sr-f ZF14.4 | € 19.720 | 16-05-2022 | 4 jaar |
| 93-MR-LD | Yamaha | MT 07 | € 7.998 | 24-06-2022 | 7,8 jaar |
| 93-MR-LF | Honda | MB-8 | Onbekend | 20-05-2022 | 45,9 jaar |
| 93-MR-LG | Harley-Davidson | Street Bob 114 | € 21.515 | 20-05-2022 | 4 jaar |
| 93-MR-LH | Honda | VT 600 | Onbekend | 16-05-2022 | 33,2 jaar |
| 93-MR-LJ | Yamaha | XP 560 | € 13.599 | 24-05-2022 | 4 jaar |
| 93-MR-LK | Yamaha | WR 250 | Onbekend | 17-05-2022 | 23,1 jaar |
| 93-MR-LL | Kawasaki | Z 900 | € 9.599 | 25-05-2022 | 6,9 jaar |
| 93-MR-LN | BMW | G 310 | € 6.072 | 14-06-2022 | 4 jaar |
| 93-MR-LR | Honda | ADV750 | € 14.443 | 26-05-2022 | 5,1 jaar |
| 93-MR-LS | BMW | R 1200 | € 20.148 | 20-05-2022 | 9 jaar |
| 93-MR-LT | Piaggio | Beverly 400 | € 7.089 | 25-05-2022 | 4 jaar |
| 93-MR-LV | Harley-Davidson | Fxdli | Onbekend | 12-05-2023 | 21,9 jaar |
| 93-MR-LX | Honda | MSX125 | € 3.389 | 11-07-2022 | 11,2 jaar |
| 93-MR-LZ | Kawasaki | Versys 650 | € 8.297 | 02-06-2022 | 6 jaar |
| 93-MS-LB | Harley-Davidson | Road King | € 33.995 | 17-03-2023 | 3,2 jaar |
| 93-MT-LB | Yamaha | MTN690 | € 8.599 | 04-11-2023 | 2,6 jaar |
| 93-MV-LB | Yamaha | MTN850 | € 4.212 | 06-07-2024 | 9,3 jaar |
| 93-MX-LB | Yamaha | MTT890 | € 18.098 | 16-04-2025 | 1,1 jaar |
| 93-MZ-LB | Honda | € 7.688 | 04-11-2025 | 10,1 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.