86-MS-GT
Er rijden momenteel 125 Zero Motorcycles Sr-f ZF14.4's rond in Nederland. Deze Sr-f ZF14.4 komt uit het jaar 2023 en is nu 3 jaren, 4 maanden en 9 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig ook sindsdien. Deze motor rijdt op elektriciteit, 100% Elektrisch, ook wel Full Electric genoemd en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Zero Motorcycles SR ZF14.4 rijden er in dezelfde variant (FC) nog 14 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen mei 2022 en juni 2023. De nieuwwaarde ligt tussen de € 19.720 en € 24.585, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 20.068 uitkomt. De nieuwwaarde van deze SR ZF14.4 bedraagt € 19.720 incl. BTW en BPM, deze Zero Motorcycles SR ZF14.4 is daardoor € 348 goedkoper dan gemiddeld.
Je trekt met deze Zero Motorcycles geen straatstenen uit de grond, maar de maximumsnelheid ligt nog altijd op een keurige 169 km/uur. Van alle Nederlandse motoren behoort deze Zero Motorcycles SR ZF14.4 tot de 24.6% traagste motoren.
Bekijk ook alle Zero Motorcycles Sr-f ZF14.4 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Zero Motorcycles SR ZF14.4 | 2023
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Zero Motorcycles |
| Handelsbenaming | SR ZF14.4 |
| Lengte | 2,14 m |
| Breedte | 0,81 m |
| Hoogte | 1,11 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 169 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 19.720 |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 21 januari 2023 |
| Leeftijd | 3 jaren, 4 maanden en 9 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 21 januari 2023 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 jaren, 4 maanden en 9 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 135 kg |
| Massa rijklaar | 142 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,45 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Z4 | |
| Variant FC | |
| Uitvoering 0X4S | |
| Typegoedkeuringsnummer e9*168/2013*11329*07 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2023 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| CO2 Emissie 0 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) EU No. 134/2014 | |
Vergeet ook niet alle Zero Motorcycles Sr-f ZF14.4 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 86-MS-GT - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
86-MS-GT
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 86-MB-GT | Honda | CB1000RA | € 13.090 | 17-01-2012 | 14,4 jaar |
| 86-MD-GT | Yamaha | HW125 | € 3.599 | 26-06-2013 | 12,9 jaar |
| 86-MF-GT | Honda | CBF1000FA | Onbekend | 29-07-2014 | 13 jaar |
| 86-MH-GT | Triumph | Speedmaster | Onbekend | 07-03-2017 | 21,8 jaar |
| 86-MJ-GT | BMW | R 1200 | Onbekend | 16-10-2018 | 10,9 jaar |
| 86-ML-GT | Triumph | Bonneville T100 | € 12.650 | 15-11-2019 | 6,5 jaar |
| 86-MN-GT | Kawasaki | ER - 6 N | € 7.488 | 07-12-2020 | 10,8 jaar |
| 86-MP-GT | Piaggio | Vespa GTS | € 6.159 | 17-06-2021 | 5 jaar |
| 86-MR-GT | Kawasaki | Z 900 | € 10.298 | 23-06-2022 | 5,1 jaar |
| 86-MS-GB | Yamaha | MTN890 | € 11.599 | 06-01-2023 | 3,4 jaar |
| 86-MS-GD | Suzuki | DL 650 | € 9.999 | 17-01-2023 | 3,4 jaar |
| 86-MS-GF | Honda | ADV750 | € 14.137 | 17-01-2023 | 3,4 jaar |
| 86-MS-GG | Kawasaki | ER-6N ABS | Onbekend | 31-03-2023 | 16,7 jaar |
| 86-MS-GH | Kawasaki | Z800 ABS | € 9.788 | 01-04-2023 | 12,2 jaar |
| 86-MS-GJ | BMW | R 1250 | € 28.071 | 27-01-2023 | 3,3 jaar |
| 86-MS-GK | Yamaha | MTM890 | € 12.098 | 13-01-2023 | 3,4 jaar |
| 86-MS-GL | Kawasaki | Versys 1000 | € 18.099 | 17-01-2023 | 3,4 jaar |
| 86-MS-GN | Kawasaki | Ninja 1000SX | € 16.649 | 02-02-2023 | 3,3 jaar |
| 86-MS-GR | Ducati | Multistrada V2 S | € 19.860 | 24-01-2023 | 3,3 jaar |
| 86-MS-GS | Suzuki | DL650A | € 9.298 | 31-03-2023 | 13,2 jaar |
| 86-MS-GT | Zero Motorcycles | Sr-f ZF14.4 | € 19.720 | 21-01-2023 | 3,4 jaar |
| 86-MS-GV | Zündapp | 529 | Onbekend | 18-01-2023 | 47,9 jaar |
| 86-MS-GX | Suzuki | GSX1300R | € 21.599 | 08-08-2023 | 2,8 jaar |
| 86-MS-GZ | Yamaha | MT 07 | € 7.599 | 21-01-2023 | 8,1 jaar |
| 86-MT-GT | Yamaha | YZF 125 | € 6.399 | 29-09-2023 | 2,7 jaar |
| 86-MV-GT | BMW | R 1250 | € 31.083 | 25-05-2024 | 2 jaar |
| 86-MX-GT | Honda | CMX500A2 | € 7.298 | 24-05-2025 | 6 jaar |
| 86-MZ-GT | Honda | ADV750 | € 15.535 | 29-08-2025 | 1,3 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.