81-MS-RJ
Er rijden momenteel 125 Zero Motorcycles Sr-f ZF14.4's rond in Nederland. Deze Sr-f ZF14.4 komt uit het jaar 2023 en is nu 3 jaren, 1 maand en 6 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze motor rijdt op elektriciteit, 100% Elektrisch, ook wel Full Electric genoemd en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Zero Motorcycles SR ZF14.4 rijden er in dezelfde variant (FC) nog 14 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen mei 2022 en juni 2023. De nieuwwaarde ligt tussen de € 19.720 en € 24.585, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 20.068 uitkomt. De nieuwwaarde van deze SR ZF14.4 bedraagt € 19.720 incl. BTW en BPM, deze Zero Motorcycles SR ZF14.4 is daardoor € 348 goedkoper dan gemiddeld.
Je trekt met deze Zero Motorcycles geen straatstenen uit de grond, maar de maximumsnelheid ligt nog altijd op een keurige 169 km/uur. Van alle Nederlandse motoren behoort deze Zero Motorcycles SR ZF14.4 tot de 24.6% traagste motoren.
Bekijk ook alle Zero Motorcycles Sr-f ZF14.4 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Zero Motorcycles SR ZF14.4 | 2023
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Zero Motorcycles |
| Handelsbenaming | SR ZF14.4 |
| Lengte | 2,14 m |
| Breedte | 0,81 m |
| Hoogte | 1,11 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 169 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 19.720 |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 19 april 2023 |
| Leeftijd | 3 jaren, 1 maand en 6 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 135 kg |
| Massa rijklaar | 142 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,45 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Z4 | |
| Variant FC | |
| Uitvoering 0X4S | |
| Typegoedkeuringsnummer e9*168/2013*11329*07 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| CO2 Emissie 0 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) EU No. 134/2014 | |
Vergeet ook niet alle Zero Motorcycles Sr-f ZF14.4 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 81-MS-RJ - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
81-MS-RJ
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 81-MB-RJ | Triumph | America | € 10.340 | 22-06-2012 | 13,9 jaar |
| 81-MF-RJ | Yamaha | XJ 6 | Onbekend | 26-03-2015 | 13,3 jaar |
| 81-MG-RJ | KTM | 1190 Adventure | € 17.657 | 12-05-2016 | 10 jaar |
| 81-MH-RJ | Yamaha | FZ 1 | Onbekend | 25-05-2017 | 18,2 jaar |
| 81-MJ-RJ | Harley-Davidson | Street BOB | € 17.350 | 25-05-2018 | 8 jaar |
| 81-MK-RJ | BMW | F 850 | € 19.478 | 26-04-2019 | 7,1 jaar |
| 81-ML-RJ | Harley-Davidson | XL 1200 | Onbekend | 30-03-2020 | 17,2 jaar |
| 81-MN-RJ | Kawasaki | Versys | Onbekend | 20-02-2021 | 17,5 jaar |
| 81-MP-RJ | KTM | 990 Superduke | € 14.199 | 17-11-2021 | 15,6 jaar |
| 81-MR-RJ | BMW | CE 04 | € 14.528 | 29-06-2022 | 3,9 jaar |
| 81-MS-RB | Honda | NC750SD | € 9.656 | 17-04-2023 | 7,8 jaar |
| 81-MS-RD | Piaggio | Vespa GTS | € 7.799 | 19-04-2023 | 3,1 jaar |
| 81-MS-RF | KTM | 1290 Super Adventure | € 23.780 | 29-04-2023 | 3,1 jaar |
| 81-MS-RG | BMW | S 1000 | € 26.922 | 20-04-2023 | 3,1 jaar |
| 81-MS-RH | Yamaha | MTN690 | € 7.797 | 22-05-2023 | 4,9 jaar |
| 81-MS-RJ | Zero Motorcycles | Sr-f ZF14.4 | € 19.720 | 19-04-2023 | 3,1 jaar |
| 81-MS-RK | Kawasaki | Z 900 | € 11.299 | 28-04-2023 | 3,1 jaar |
| 81-MS-RL | Harley-Davidson | Fat Boy | Onbekend | 19-05-2023 | 23,3 jaar |
| 81-MS-RN | Honda | NSS350A | € 7.600 | 28-04-2023 | 3,1 jaar |
| 81-MS-RP | Yamaha | FJR 1300 | € 25.761 | 14-07-2023 | 11 jaar |
| 81-MS-RR | Ducati | Hypermotard 950 | € 14.288 | 10-05-2023 | 6,9 jaar |
| 81-MS-RS | Honda | CB750A | € 8.450 | 04-05-2023 | 3,1 jaar |
| 81-MS-RT | Honda | CMX500A | € 7.796 | 26-04-2023 | 4,2 jaar |
| 81-MS-RV | Honda | CRF1100A4 | € 21.044 | 26-04-2023 | 5 jaar |
| 81-MS-RX | Kawasaki | Versys 650 | € 8.098 | 02-03-2024 | 9,3 jaar |
| 81-MS-RZ | Yamaha | MT 09 | € 9.498 | 04-08-2023 | 12,4 jaar |
| 81-MT-RJ | Moto Morini | 6 1-2 SCR | € 7.999 | 14-02-2024 | 2,3 jaar |
| 81-MV-RJ | Puch | Lido CD | Onbekend | 16-08-2024 | 42,4 jaar |
| 81-MX-RJ | Honda | NC750XD | € 10.200 | 14-05-2025 | 1 jaar |
| 81-MZ-RJ | BMW | F900XR | € 13.054 | 24-01-2026 | 5,2 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.