76-MR-SH
Er rijden momenteel 125 Zero Motorcycles Sr-f ZF14.4's rond in Nederland. Deze Sr-f ZF14.4 komt uit het jaar 2023 en is nu 3 jaren, 4 maanden en 12 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig ook sindsdien. Deze motor rijdt op elektriciteit, 100% Elektrisch, ook wel Full Electric genoemd en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Zero Motorcycles SR ZF14.4 rijden er in dezelfde variant (FC) nog 14 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen mei 2022 en juni 2023. De nieuwwaarde ligt tussen de € 19.720 en € 24.585, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 20.068 uitkomt. De nieuwwaarde van deze SR ZF14.4 bedraagt € 19.720 incl. BTW en BPM, deze Zero Motorcycles SR ZF14.4 is daardoor € 348 goedkoper dan gemiddeld.
Je trekt met deze Zero Motorcycles geen straatstenen uit de grond, maar de maximumsnelheid ligt nog altijd op een keurige 169 km/uur. Van alle Nederlandse motoren behoort deze Zero Motorcycles SR ZF14.4 tot de 24.6% traagste motoren.
Bekijk ook alle Zero Motorcycles Sr-f ZF14.4 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Zero Motorcycles SR ZF14.4 | 2023
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Zero Motorcycles |
| Handelsbenaming | SR ZF14.4 |
| Lengte | 2,14 m |
| Breedte | 0,81 m |
| Hoogte | 1,11 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 169 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 19.720 |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 19 januari 2023 |
| Leeftijd | 3 jaren, 4 maanden en 12 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 19 januari 2023 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 jaren, 4 maanden en 12 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 135 kg |
| Massa rijklaar | 142 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,45 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Z4 | |
| Variant FC | |
| Uitvoering 0X4S | |
| Typegoedkeuringsnummer e9*168/2013*11329*07 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2023 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| CO2 Emissie 0 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) EU No. 134/2014 | |
Vergeet ook niet alle Zero Motorcycles Sr-f ZF14.4 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 76-MR-SH - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
76-MR-SH
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 76-MB-SH | KTM | 990 Supermoto | € 13.899 | 20-07-2012 | 13,9 jaar |
| 76-MD-SH | Triumph | Daytona 675 | Onbekend | 23-01-2014 | 19,9 jaar |
| 76-MF-SH | Kawasaki | Z 750 | Onbekend | 28-08-2015 | 19,6 jaar |
| 76-MG-SH | BMW | R 1200 | Onbekend | 02-12-2016 | 13,9 jaar |
| 76-MH-SH | Triumph | Bonneville T 120 | € 13.450 | 08-06-2017 | 9 jaar |
| 76-MJ-SH | Suzuki | Street Magic | Onbekend | 06-10-2006 | 20,8 jaar |
| 76-MK-SH | Yamaha | MTT850 | € 13.439 | 09-05-2019 | 7,1 jaar |
| 76-ML-SH | Benelli | 752 S | € 6.816 | 29-04-2020 | 6,1 jaar |
| 76-MN-SH | KTM | 450 EXC | € 12.428 | 26-02-2021 | 5,9 jaar |
| 76-MP-SH | Honda | CB500FA | € 6.499 | 29-10-2021 | 12,3 jaar |
| 76-MR-SB | Honda | NT1100D | € 17.100 | 16-07-2022 | 3,9 jaar |
| 76-MR-SF | Harley-Davidson | FLH | € 26.504 | 06-07-2022 | 6,4 jaar |
| 76-MR-SG | Aprilia | € 17.044 | 28-02-2023 | 11,1 jaar | |
| 76-MR-SH | Zero Motorcycles | Sr-f ZF14.4 | € 19.720 | 19-01-2023 | 3,4 jaar |
| 76-MR-SJ | BMW | R 1250 | € 28.573 | 16-07-2022 | 3,9 jaar |
| 76-MR-SK | Kawasaki | Z800 ABS | € 8.990 | 30-07-2022 | 11,8 jaar |
| 76-MR-SL | Yamaha | MTN690 | € 4.002 | 13-03-2023 | 6,3 jaar |
| 76-MR-SP | Triumph | Tiger 800 | € 10.088 | 12-08-2022 | 13,7 jaar |
| 76-MR-SR | Harley-Davidson | Flstc | Onbekend | 28-07-2022 | 18,3 jaar |
| 76-MR-ST | Yamaha | MTN1000 | € 15.998 | 16-07-2022 | 7,5 jaar |
| 76-MR-SV | Kawasaki | Versys 650 | € 9.099 | 26-07-2022 | 3,8 jaar |
| 76-MR-SZ | Indian Motorcycle | Scout Bobber | € 17.336 | 27-08-2022 | 4,8 jaar |
| 76-MS-SH | KTM | 790 Duke | € 10.390 | 04-05-2023 | 3,1 jaar |
| 76-MT-SH | Aprilia | Tuono | € 12.499 | 24-02-2024 | 2,3 jaar |
| 76-MV-SH | Triumph | Bonneville T 120 | € 19.395 | 06-09-2024 | 1,7 jaar |
| 76-MX-SH | Harley-Davidson | Sportster | Onbekend | 17-05-2025 | 33,3 jaar |
| 76-MZ-SH | Yamaha | MTT690 | € 13.198 | 21-03-2026 | 0,2 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.