69-MF-PZ
Er rijden momenteel 293 Yamaha YZF R125's rond in Nederland. Deze YZF R125 komt uit het jaar 2015 en is nu 11 jaren, 2 maanden en 8 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 mei 2017, dus sinds 9 jaren en 28 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Yamaha Yzf - R 125 rijden er in dezelfde variant (I) nog 168 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen april 2008 en juni 2017. De nieuwwaarde ligt tussen de € 1.929 en € 7.402, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 4.779 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Yzf - R 125 bedraagt € 4.399 incl. BTW en BPM, deze Yamaha Yzf - R 125 is daardoor € 380 goedkoper dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Yamaha YZF R125 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Yamaha Yzf - R 125 | 2015
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Yamaha |
| Handelsbenaming | Yzf - R 125 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 120 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 4.399 |
| Bruto BPM | € 436 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 11 kW (15 pk) |
| Continue vermogen | 11 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | E3A4E |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 125cc (0,1 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 21 maart 2015 |
| Leeftijd | 11 jaren, 2 maanden en 8 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 1 mei 2017 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 9 jaren en 28 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 129 kg |
| Massa rijklaar | 138 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 185 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 323 kg |
| Technische max massa voertuig | 323 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 1) | - kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 1) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 2) | - kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 2) | - kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,36 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type RE06 | |
| Variant I | |
| Uitvoering I | |
| Typegoedkeuringsnummer e13*2002/24*0248*01 | |
| Plaats chassisnummer r. balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 86 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 86 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Yamaha YZF R125 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 69-MF-PZ - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
69-MF-PZ
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 69-MB-PZ | Ducati | Multistrada 1200 | € 24.790 | 11-06-2012 | 14 jaar |
| 69-MD-PZ | Kawasaki | Versys | Onbekend | 12-06-2014 | 18,9 jaar |
| 69-MF-PB | Honda | NC750XA | € 7.999 | 10-03-2015 | 11,2 jaar |
| 69-MF-PD | Ducati | Hypermotard | € 12.990 | 13-03-2015 | 11,2 jaar |
| 69-MF-PF | Honda | NC750XD | € 8.799 | 31-03-2015 | 11,2 jaar |
| 69-MF-PG | Yamaha | MT 09 | € 10.998 | 14-03-2015 | 11,2 jaar |
| 69-MF-PJ | BMW | R 1200 | Onbekend | 20-03-2015 | 21,3 jaar |
| 69-MF-PK | Peugeot | Django | € 3.999 | 10-04-2015 | 11,1 jaar |
| 69-MF-PL | Kawasaki | ER-6F ABS | € 7.498 | 18-03-2015 | 11,2 jaar |
| 69-MF-PN | Suzuki | GSR 750 | Onbekend | 17-03-2015 | 12,9 jaar |
| 69-MF-PP | Yamaha | YZ 250 | Onbekend | 23-03-2015 | 33,9 jaar |
| 69-MF-PR | Suzuki | GSX 1300 | Onbekend | 20-03-2015 | 18,6 jaar |
| 69-MF-PS | BMW | S 1000 | Onbekend | 17-03-2015 | 15,7 jaar |
| 69-MF-PT | Kymco | Downtown | € 4.949 | 03-11-2015 | 10,6 jaar |
| 69-MF-PV | KTM | 1190 Adventure | € 17.480 | 28-03-2015 | 11,2 jaar |
| 69-MF-PX | Suzuki | DL 1000 | € 14.499 | 26-03-2015 | 11,2 jaar |
| 69-MF-PZ | Yamaha | YZF R125 | € 4.399 | 21-03-2015 | 11,2 jaar |
| 69-MG-PZ | Yamaha | FZ 8 | Onbekend | 14-05-2016 | 15,7 jaar |
| 69-MH-PZ | Suzuki | DL 1000 | Onbekend | 11-05-2017 | 20,2 jaar |
| 69-MJ-PZ | BMW | R 1200 | € 24.594 | 28-05-2018 | 8 jaar |
| 69-MK-PZ | Yamaha | MT 07 | € 5.223 | 17-04-2019 | 12,1 jaar |
| 69-ML-PZ | Triumph | Thruxton | € 18.399 | 03-04-2020 | 6,2 jaar |
| 69-MN-PZ | Kawasaki | Z 1000 | € 10.997 | 19-05-2021 | 15,3 jaar |
| 69-MP-PZ | Yamaha | XV 1700 | Onbekend | 02-10-2021 | 22,3 jaar |
| 69-MR-PZ | Yamaha | MTM125 | € 4.799 | 06-07-2022 | 3,9 jaar |
| 69-MS-PZ | Yamaha | MT 07 | € 7.298 | 18-04-2023 | 9,8 jaar |
| 69-MT-PZ | Harley-Davidson | Flstfi | Onbekend | 19-03-2025 | 21,3 jaar |
| 69-MV-PZ | Yamaha | RD 350 | Onbekend | 11-08-2024 | 41,1 jaar |
| 69-MZ-PZ | Yamaha | MTN690 | € 8.892 | 17-01-2026 | 2,2 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 4.779 en/of een gewicht van ± 129 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Aprilia SR Gt 200 | € 4.700 | 192 cm | 77 cm | 140 kg |
| KTM 125 Duke | € 4.500 | 203 cm | 84 cm | 130 kg |
| Honda SH150AD | € 4.400 | 209 cm | 73 cm | 130 kg |
| Gilera Runner | € 4.500 | 183 cm | 74 cm | 120 kg |
| Gilera M24 | € 4.500 | 190 cm | 75 cm | 130 kg |
| Gilera M46 | € 4.300 | 189 cm | 75 cm | 140 kg |
| Honda CRF250L | € 4.900 | 220 cm | 82 cm | 140 kg |
| Piaggio Sprint | € 4.800 | 187 cm | 74 cm | 120 kg |
| Piaggio Vespa Primavera | € 4.800 | 187 cm | 74 cm | 120 kg |
| Kawasaki Z 125 | € 5.100 | 194 cm | 74 cm | 140 kg |
| Honda CBF125NA | € 4.900 | 202 cm | 82 cm | 120 kg |
| KTM 200 Duke | € 4.900 | 203 cm | 84 cm | 130 kg |
| Suzuki GSX-S 125 | € 4.900 | 200 cm | 75 cm | 130 kg |
| Aprilia SX 125 | € 4.600 | 208 cm | 82 cm | 130 kg |
| Aprilia SR GT 125 | € 4.300 | 192 cm | 77 cm | 140 kg |
| Honda NSR 250 | € 5.200 | - | - | 140 kg |
| Aprilia RS4 125 | € 5.000 | 199 cm | 76 cm | 140 kg |
| Piaggio Vespa GTS | € 5.300 | 195 cm | 76 cm | 140 kg |
| Honda SH125AD | € 5.100 | 209 cm | 73 cm | 130 kg |
| Derbi GPR | € 5.000 | - | - | 120 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.