09-MD-NP
Er rijden momenteel 293 Yamaha YZF R125's rond in Nederland. Deze YZF R125 komt uit het jaar 2011 en is nu 15 jaren, 1 maand en 6 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 28 juni 2021, dus sinds 4 jaren en 11 maanden. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Yamaha Yzf - R 125 rijden er in dezelfde variant (I) nog 168 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen april 2008 en juni 2017. De nieuwwaarde ligt tussen de € 1.929 en € 7.402, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 4.779 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Yamaha Yzf - R 125 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 5 oktober 2013. Het voertuig was toen 2 jaren, 5 maanden en 15 dagen oud.
Bekijk ook alle Yamaha YZF R125 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Yamaha Yzf - R 125 | 2011
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Yamaha |
| Handelsbenaming | Yzf - R 125 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 120 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 492 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 11 kW (15 pk) |
| Continue vermogen | 11 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | E3A4E |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 125cc (0,1 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 22 april 2011 |
| Leeftijd | 15 jaren, 1 maand en 6 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 28 juni 2021 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 jaren en 11 maanden. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 5 oktober 2013. Het voertuig was toen 2 jaren, 5 maanden en 15 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 129 kg |
| Massa rijklaar | 138 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 185 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 323 kg |
| Technische max massa voertuig | 323 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,36 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type RE06 | |
| Variant I | |
| Uitvoering I | |
| Typegoedkeuringsnummer e13*2002/24*0248*00 | |
| Plaats chassisnummer r. balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 76 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 86 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 86 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Yamaha YZF R125 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 09-MD-NP - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
09-MD-NP
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 09-MB-NP | Triumph | Street Triple | Onbekend | 15-08-2012 | 17,2 jaar |
| 09-MD-NB | Kawasaki | ZZR 1400 | Onbekend | 05-08-2013 | 17,9 jaar |
| 09-MD-ND | Piaggio | M45 | € 5.769 | 21-08-2013 | 12,8 jaar |
| 09-MD-NF | Kawasaki | Z 1000 | Onbekend | 28-03-2014 | 20,1 jaar |
| 09-MD-NG | BMW | R 1200 | € 23.047 | 20-08-2013 | 12,8 jaar |
| 09-MD-NH | Ducati | M 600 | Onbekend | 13-08-2013 | 24,6 jaar |
| 09-MD-NJ | Kawasaki | Versys | Onbekend | 01-02-2014 | 17,3 jaar |
| 09-MD-NK | Suzuki | Intruder | Onbekend | 16-08-2013 | 27,9 jaar |
| 09-MD-NL | Piaggio | Beverly 350 | € 5.799 | 24-08-2013 | 12,8 jaar |
| 09-MD-NN | BMW | R 1200 | € 19.401 | 29-08-2013 | 12,8 jaar |
| 09-MD-NP | Yamaha | YZF R125 | Onbekend | 05-10-2013 | 15,1 jaar |
| 09-MD-NR | Moto Guzzi | LS | Onbekend | 23-07-2014 | 20,2 jaar |
| 09-MD-NS | BMW | R 1200 | € 20.888 | 29-08-2013 | 12,8 jaar |
| 09-MD-NV | Honda | JF09 | Onbekend | 30-08-2013 | 22,6 jaar |
| 09-MD-NX | BMW | F 800 | € 13.578 | 06-09-2013 | 12,7 jaar |
| 09-MD-NZ | KTM | 450 EXC | € 10.560 | 17-09-2013 | 12,7 jaar |
| 09-MG-NP | Triumph | Trophy 1200 | Onbekend | 05-04-2016 | 33,5 jaar |
| 09-MH-NP | Yamaha | YZF R1 | € 20.999 | 24-04-2017 | 9,1 jaar |
| 09-MJ-NP | Kawasaki | Z 900 | € 9.599 | 28-04-2018 | 8,1 jaar |
| 09-MK-NP | Kawasaki | Versys 650 | € 8.199 | 19-04-2019 | 7,1 jaar |
| 09-ML-NP | Yamaha | CZD 300 | € 6.899 | 29-02-2020 | 6,2 jaar |
| 09-MP-NP | BMW | R 1250 | € 28.241 | 31-08-2021 | 4,7 jaar |
| 09-MR-NP | Kawasaki | Z 900 | € 10.799 | 10-06-2022 | 4 jaar |
| 09-MS-NP | Aprilia | Tuono | € 21.699 | 30-03-2023 | 3,2 jaar |
| 09-MT-NP | Yamaha | MTN690 | € 7.599 | 05-03-2024 | 5,8 jaar |
| 09-MV-NP | Piaggio | Runner | Onbekend | 18-07-2024 | 28,2 jaar |
| 09-MX-NP | BMW | F 900 | € 14.194 | 18-04-2025 | 2,3 jaar |
| 09-MZ-NP | KTM | 1290 Super Adventure | € 1.306 | 10-12-2025 | 8,9 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 4.779 en/of een gewicht van ± 129 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Aprilia SR Gt 200 | € 4.700 | 192 cm | 77 cm | 140 kg |
| KTM 125 Duke | € 4.500 | 203 cm | 84 cm | 130 kg |
| Honda SH150AD | € 4.400 | 209 cm | 73 cm | 130 kg |
| Gilera Runner | € 4.500 | 183 cm | 74 cm | 120 kg |
| Gilera M24 | € 4.500 | 190 cm | 75 cm | 130 kg |
| Gilera M46 | € 4.300 | 189 cm | 75 cm | 140 kg |
| Honda CRF250L | € 4.900 | 220 cm | 82 cm | 140 kg |
| Piaggio Sprint | € 4.800 | 187 cm | 74 cm | 120 kg |
| Piaggio Vespa Primavera | € 4.800 | 187 cm | 74 cm | 120 kg |
| Kawasaki Z 125 | € 5.100 | 194 cm | 74 cm | 140 kg |
| Honda CBF125NA | € 4.900 | 202 cm | 82 cm | 120 kg |
| KTM 200 Duke | € 4.900 | 203 cm | 84 cm | 130 kg |
| Suzuki GSX-S 125 | € 4.900 | 200 cm | 75 cm | 130 kg |
| Aprilia SX 125 | € 4.600 | 208 cm | 82 cm | 130 kg |
| Aprilia SR GT 125 | € 4.300 | 192 cm | 77 cm | 140 kg |
| Honda NSR 250 | € 5.200 | - | - | 140 kg |
| Aprilia RS4 125 | € 5.000 | 199 cm | 76 cm | 140 kg |
| Piaggio Vespa GTS | € 5.300 | 195 cm | 76 cm | 140 kg |
| Honda SH125AD | € 5.100 | 209 cm | 73 cm | 130 kg |
| Derbi GPR | € 5.000 | - | - | 120 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.