03-ML-XB
Er rijden momenteel 293 Yamaha YZF R125's rond in Nederland. Deze YZF R125 komt uit het jaar 2017 en is nu 9 jaren, 1 maand en 6 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Yamaha Yzf-r125 rijden er in dezelfde variant (A) nog 106 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen april 2014 en december 2021. De nieuwwaarde ligt tussen de € 2.612 en € 9.346, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 5.669 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Yzf-r125 bedraagt € 5.899 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Yamaha Yzf-r125 € 230 duurder dan gemiddeld.
Het voertuig is geïmporteerd op 4 juni 2020. Het voertuig was toen 3 jaren, 1 maand en 11 dagen oud.
Bekijk ook alle Yamaha YZF R125 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Yamaha Yzf-r125 | 2017
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Yamaha |
| Handelsbenaming | Yzf-r125 |
| Lengte | 1,95 m |
| Breedte | 0,70 m |
| Hoogte | 1,07 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 120 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 5.899 |
| Bruto BPM | € 634 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 11 kW (15 pk) |
| Continue vermogen | 11 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | E3W1E |
| Werking motor(en) | Verbranding intern, ontsteking elektrisch |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 124cc (0,1 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 24 april 2017 |
| Leeftijd | 9 jaren, 1 maand en 6 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 4 juni 2020. Het voertuig was toen 3 jaren, 1 maand en 11 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 136 kg |
| Massa rijklaar | 143 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 177 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 320 kg |
| Technische max massa voertuig | 320 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,34 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type RE29 | |
| Variant A | |
| Uitvoering 01 | |
| Typegoedkeuringsnummer e13*168/2013*00076*00 | |
| Plaats chassisnummer r. v. balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 74 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 86 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 86 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Yamaha YZF R125 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 03-ML-XB - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
03-ML-XB
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 03-MD-XB | Honda | CBF125M | € 2.699 | 27-03-2014 | 12,2 jaar |
| 03-MF-XB | Yamaha | MT 09 | € 10.998 | 06-06-2015 | 11 jaar |
| 03-MG-XB | Suzuki | GSR 750 | € 8.999 | 15-07-2016 | 9,9 jaar |
| 03-MH-XB | SWM | SM 125 R | € 4.641 | 17-08-2017 | 8,8 jaar |
| 03-MJ-XB | Yamaha | FJR 1300 | € 18.499 | 31-07-2018 | 7,8 jaar |
| 03-MK-XB | Husqvarna | TE 250 | € 5.657 | 21-06-2019 | 9,9 jaar |
| 03-ML-XB | Yamaha | YZF R125 | € 5.899 | 04-06-2020 | 9,1 jaar |
| 03-ML-XD | Harley-Davidson | Ultra Limited | € 37.955 | 12-06-2020 | 6 jaar |
| 03-ML-XF | Piaggio | ZIP | Onbekend | 06-06-2020 | 24,9 jaar |
| 03-ML-XG | Kawasaki | Versys 1000 | € 14.299 | 27-06-2020 | 5,9 jaar |
| 03-ML-XH | Piaggio | Vespa Nuova 125 | Onbekend | 08-06-2020 | 29,1 jaar |
| 03-ML-XJ | Yamaha | FZ 6 | Onbekend | 26-05-2021 | 19,4 jaar |
| 03-ML-XK | KTM | 125 Duke | € 4.149 | 14-07-2020 | 15 jaar |
| 03-ML-XL | Yamaha | FZ 1 | Onbekend | 13-06-2020 | 18,8 jaar |
| 03-ML-XN | Kawasaki | Z 900 | € 10.099 | 19-06-2020 | 5,9 jaar |
| 03-ML-XP | Honda | ADV750 | € 9.338 | 15-06-2020 | 8,3 jaar |
| 03-ML-XR | Triumph | Thruxton | € 15.898 | 18-06-2020 | 9,8 jaar |
| 03-ML-XT | Yamaha | SR 500 | Onbekend | 15-06-2020 | 48,4 jaar |
| 03-ML-XV | Kawasaki | Versys 1000 | € 17.599 | 18-06-2020 | 6 jaar |
| 03-ML-XX | Honda | CBR500RA | € 7.198 | 09-03-2022 | 9,6 jaar |
| 03-ML-XZ | BMW | R 1250 | € 28.160 | 27-06-2020 | 5,9 jaar |
| 03-MN-XB | Kawasaki | Z 650 | € 7.799 | 14-04-2021 | 5,1 jaar |
| 03-MP-XB | Suzuki | DL650A | € 7.997 | 03-01-2022 | 15,8 jaar |
| 03-MR-XB | Suzuki | DL 650 | € 9.599 | 27-08-2022 | 3,8 jaar |
| 03-MS-XB | Ducati | Hypermotard 950 | € 21.260 | 09-06-2023 | 3 jaar |
| 03-MT-XB | BMW | F 800 | € 15.468 | 22-03-2024 | 2,2 jaar |
| 03-MV-XB | Kawasaki | Z900RS | € 14.249 | 01-11-2024 | 1,6 jaar |
| 03-MX-XB | Honda | XL750 | € 12.050 | 20-06-2025 | 0,9 jaar |
| 03-MZ-XB | Yamaha | MTN690 | € 8.898 | 19-03-2026 | 0,2 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 5.669 en/of een afmeting van 195 x 70 cm en/of een gewicht van ± 136 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Piaggio M45 | € 5.600 | 193 cm | 76 cm | 150 kg |
| KTM 390 Duke | € 5.600 | 203 cm | 84 cm | 140 kg |
| KTM 125 Duke | € 5.700 | 207 cm | 81 cm | 150 kg |
| Honda XR 650R | € 5.800 | - | - | 130 kg |
| Honda CRF250LA | € 5.600 | 220 cm | 82 cm | 140 kg |
| Honda CBF300NA | € 5.800 | 202 cm | 81 cm | 140 kg |
| Piaggio M31 | € 5.300 | 194 cm | 76 cm | 140 kg |
| Kawasaki Z 125 | € 5.300 | 194 cm | 74 cm | 140 kg |
| Honda CBF125NA | € 5.300 | 202 cm | 82 cm | 120 kg |
| KTM RC 125 | € 5.400 | 200 cm | 78 cm | 140 kg |
| Kawasaki W 230 | € 5.700 | 213 cm | 80 cm | 140 kg |
| Piaggio Vespa GTS | € 5.700 | 197 cm | 77 cm | 140 kg |
| Piaggio Sprint | € 5.900 | 187 cm | 75 cm | 130 kg |
| Honda NSR 250 | € 5.200 | - | - | 140 kg |
| Piaggio Vespa Primavera | € 5.500 | 187 cm | 75 cm | 130 kg |
| Kawasaki Ninja 125 | € 5.500 | 194 cm | 69 cm | 140 kg |
| Suzuki GSX-S 125 | € 5.500 | 200 cm | 70 cm | 130 kg |
| Husqvarna Svartpilen | € 5.500 | 202 cm | 81 cm | 150 kg |
| Honda CRF250L | € 5.700 | 213 cm | 82 cm | 140 kg |
| Aprilia RS 125 | € 6.100 | 196 cm | 76 cm | 140 kg |
| Honda NSS125AD | € 5.200 | - | - | 150 kg |
| Aprilia Tuono | € 5.400 | 196 cm | 84 cm | 140 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.