01-MD-GD
Er rijden momenteel 293 Yamaha YZF R125's rond in Nederland. Deze YZF R125 komt uit het jaar 2013 en is nu 13 jaren, 1 maand en 11 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 23 december 2024, dus sinds 1 jaar, 5 maanden en 7 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Yamaha Yzf - R 125 rijden er in dezelfde variant (I) nog 168 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen april 2008 en juni 2017. De nieuwwaarde ligt tussen de € 1.929 en € 7.402, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 4.779 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Yzf - R 125 bedraagt € 4.799 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Yamaha Yzf - R 125 € 20 duurder dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Yamaha YZF R125 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Yamaha Yzf - R 125 | 2013
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Yamaha |
| Handelsbenaming | Yzf - R 125 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 120 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 4.799 |
| Bruto BPM | € 482 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 11 kW (15 pk) |
| Continue vermogen | 11 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | E3A4E |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 125cc (0,1 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 19 april 2013 |
| Leeftijd | 13 jaren, 1 maand en 11 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 23 december 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 5 maanden en 7 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 129 kg |
| Massa rijklaar | 138 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 185 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 323 kg |
| Technische max massa voertuig | 323 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 1) | - kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 1) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 2) | - kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 2) | - kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,36 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type RE06 | |
| Variant I | |
| Uitvoering I | |
| Typegoedkeuringsnummer e13*2002/24*0248*01 | |
| Plaats chassisnummer r. balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2019 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 86 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 86 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Yamaha YZF R125 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 01-MD-GD - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
01-MD-GD
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 01-MB-GD | BMW | R 1200 | € 20.844 | 26-05-2012 | 14 jaar |
| 01-MD-GB | Ducati | Streetfighter | € 14.390 | 17-04-2013 | 13,1 jaar |
| 01-MD-GD | Yamaha | YZF R125 | € 4.799 | 19-04-2013 | 13,1 jaar |
| 01-MD-GF | Ducati | Monster 796 | € 11.190 | 20-04-2013 | 13,1 jaar |
| 01-MD-GG | BMW | R 1200 | Onbekend | 25-04-2013 | 18,9 jaar |
| 01-MD-GH | Kawasaki | Kawasaki | Onbekend | 16-04-2013 | 26,3 jaar |
| 01-MD-GJ | Yamaha | FZ1 N | Onbekend | 20-04-2013 | 18,7 jaar |
| 01-MD-GL | Kawasaki | ER-6F ABS | € 6.202 | 24-04-2013 | 13,1 jaar |
| 01-MD-GN | BMW | R 1200 | € 17.525 | 03-05-2013 | 13,1 jaar |
| 01-MD-GP | Yamaha | XJ 6 | Onbekend | 30-05-2014 | 15,6 jaar |
| 01-MD-GR | BMW | F 700 | € 10.996 | 27-04-2013 | 13,1 jaar |
| 01-MD-GS | BMW | R 1200 | € 20.812 | 04-05-2013 | 13,1 jaar |
| 01-MD-GT | BMW | R 1200 | € 20.812 | 26-04-2013 | 13,1 jaar |
| 01-MD-GV | Aprilia | RP | Onbekend | 28-06-2013 | 23 jaar |
| 01-MD-GZ | Kawasaki | Z1000 ABS | € 9.549 | 16-05-2013 | 13 jaar |
| 01-MF-GD | MV Agusta | Brutale 800 | € 15.290 | 11-07-2014 | 11,9 jaar |
| 01-MG-GD | Harley-Davidson | Fxstb Night Train | Onbekend | 23-10-2015 | 21,9 jaar |
| 01-MH-GD | BMW | R NineT | Onbekend | 20-01-2017 | 10,3 jaar |
| 01-MJ-GD | Yamaha | FJR 1300 | Onbekend | 21-12-2017 | 17,8 jaar |
| 01-MK-GD | Kawasaki | VN 15 | Onbekend | 05-12-2018 | 31,3 jaar |
| 01-ML-GD | Harley-Davidson | Low Rider S | € 23.500 | 24-09-2019 | 6,7 jaar |
| 01-MN-GD | Ducati | Diavel | € 22.288 | 21-11-2020 | 15,1 jaar |
| 01-MP-GD | Kawasaki | Ninja ZX-6R | € 12.599 | 12-06-2021 | 5 jaar |
| 01-MR-GD | Harley-Davidson | Sport Glide | € 20.699 | 12-04-2022 | 8,1 jaar |
| 01-MS-GD | Yamaha | MTN890 | € 11.199 | 06-01-2023 | 3,4 jaar |
| 01-MT-GD | BMW | R 1250 | € 30.089 | 24-08-2023 | 2,8 jaar |
| 01-MV-GD | Kawasaki | Z 900 | € 10.899 | 18-05-2024 | 2 jaar |
| 01-MX-GD | Yamaha | MTN890 | € 14.199 | 01-03-2025 | 1,2 jaar |
| 01-MZ-GD | Kawasaki | Z900RS | € 15.749 | 26-08-2025 | 0,8 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 4.779 en/of een gewicht van ± 129 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Aprilia SR Gt 200 | € 4.700 | 192 cm | 77 cm | 140 kg |
| KTM 125 Duke | € 4.500 | 203 cm | 84 cm | 130 kg |
| Honda SH150AD | € 4.400 | 209 cm | 73 cm | 130 kg |
| Gilera Runner | € 4.500 | 183 cm | 74 cm | 120 kg |
| Gilera M24 | € 4.500 | 190 cm | 75 cm | 130 kg |
| Gilera M46 | € 4.300 | 189 cm | 75 cm | 140 kg |
| Honda CRF250L | € 4.900 | 220 cm | 82 cm | 140 kg |
| Piaggio Sprint | € 4.800 | 187 cm | 74 cm | 120 kg |
| Piaggio Vespa Primavera | € 4.800 | 187 cm | 74 cm | 120 kg |
| Kawasaki Z 125 | € 5.100 | 194 cm | 74 cm | 140 kg |
| Honda CBF125NA | € 4.900 | 202 cm | 82 cm | 120 kg |
| KTM 200 Duke | € 4.900 | 203 cm | 84 cm | 130 kg |
| Suzuki GSX-S 125 | € 4.900 | 200 cm | 75 cm | 130 kg |
| Aprilia SX 125 | € 4.600 | 208 cm | 82 cm | 130 kg |
| Aprilia SR GT 125 | € 4.300 | 192 cm | 77 cm | 140 kg |
| Honda NSR 250 | € 5.200 | - | - | 140 kg |
| Aprilia RS4 125 | € 5.000 | 199 cm | 76 cm | 140 kg |
| Piaggio Vespa GTS | € 5.300 | 195 cm | 76 cm | 140 kg |
| Honda SH125AD | € 5.100 | 209 cm | 73 cm | 130 kg |
| Derbi GPR | € 5.000 | - | - | 120 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.