MV-TD-35
Er rijden momenteel 2.346 Yamaha YZF R1's rond in Nederland. Deze YZF R1 komt uit het jaar 2004 en is nu 21 jaren, 10 maanden en 25 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 13 september 2011, dus sinds 14 jaren, 8 maanden en 13 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Yamaha YZF R1 rijden er nog 1.126 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 1998 en augustus 2020. De nieuwwaarde ligt tussen de € 10.170 en € 21.798, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 18.428 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Yamaha YZF R1 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 25 juli 2009. Het voertuig was toen 5 jaren en 24 dagen oud.
Bekijk ook alle Yamaha YZF R1 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Yamaha YZF R1 | 2004
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Yamaha |
| Handelsbenaming | YZF R1 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 1.973 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 126 kW (171 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 998cc (1,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 1 juli 2004 |
| Leeftijd | 21 jaren, 10 maanden en 25 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 21 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 13 september 2011 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 14 jaren, 8 maanden en 13 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 25 juli 2009. Het voertuig was toen 5 jaren en 24 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 159 kg |
| Massa rijklaar | 173 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,42 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2010 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 97 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 97 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Yamaha YZF R1 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MV-TD-35 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MV-TD-35
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MV-TB-35 | Zündapp | KS 80 | Onbekend | 20-07-2009 | 43,7 jaar |
| MV-TD-30 | Moto Guzzi | California | Onbekend | 21-07-2009 | 26,3 jaar |
| MV-TD-31 | Honda | CBR 600 | Onbekend | 13-08-2010 | 21 jaar |
| MV-TD-33 | Yamaha | YZF R6 | Onbekend | 08-08-2009 | 27,3 jaar |
| MV-TD-35 | Yamaha | YZF R1 | Onbekend | 25-07-2009 | 21,9 jaar |
| MV-TD-36 | Honda | PC36HOrnet | Onbekend | 15-08-2009 | 22,4 jaar |
| MV-TD-37 | Kawasaki | Ninja Zx 900 | Onbekend | 24-10-2009 | 24,6 jaar |
| MV-TD-38 | Honda | Hornet | Onbekend | 05-12-2009 | 23,1 jaar |
| MV-TF-35 | Honda | PES150 | Onbekend | 29-07-2009 | 16,8 jaar |
| MV-TG-35 | Suzuki | GSX1300R | Onbekend | 24-07-2009 | 18,4 jaar |
| MV-TJ-35 | Honda | CBR600RR | Onbekend | 17-08-2009 | 22,1 jaar |
| MV-TL-35 | Yamaha | XT 600 | Onbekend | 29-07-2009 | 24,7 jaar |
| MV-TN-35 | Suzuki | Burgman 650 | Onbekend | 30-07-2009 | 23,2 jaar |
| MV-TP-35 | Kymco | Agility City 150 | Onbekend | 11-08-2009 | 16,8 jaar |
| MV-TR-35 | KTM | 690 Sm | Onbekend | 12-09-2009 | 16,7 jaar |
| MV-TS-35 | Norton | Interpol 2 | Onbekend | 05-08-2009 | 40,6 jaar |
| MV-TT-35 | Suzuki | AN 650 | Onbekend | 31-08-2009 | 19,6 jaar |
| MV-TX-35 | Suzuki | GSX-R 1000 | Onbekend | 10-08-2009 | 18,2 jaar |
| MV-TZ-35 | Yamaha | XJ 6 | Onbekend | 25-08-2009 | 16,8 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.