MS-85-KP
Er rijden momenteel 449 Yamaha YZF 750's rond in Nederland. Deze YZF 750 komt uit het jaar 1995 en is nu 31 jaren en 8 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 29 juni 2019, dus sinds 6 jaren, 10 maanden en 27 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft geen of een onbekend aantal zitplaatsen volgens de RDW.
Van deze Yamaha YZF 750 R rijden er nog 449 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 1993 en november 2007. De nieuwwaarde van deze Yamaha YZF 750 R is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Yamaha YZF 750 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Yamaha YZF 750 R | 1995
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Yamaha |
| Handelsbenaming | YZF 750 R |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 1.507 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 92 kW (125 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 749cc (0,7 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 18 mei 1995 |
| Leeftijd | 31 jaren en 8 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 31 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 29 juni 2019 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 6 jaren, 10 maanden en 27 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 210 kg |
| Massa rijklaar | 217 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,42 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 1995 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 93 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 93 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Yamaha YZF 750 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MS-85-KP - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MS-85-KP
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MS-81-KP | Yamaha | XJ 600 | Onbekend | 18-03-1994 | 32,2 jaar |
| MS-83-KP | Yamaha | XJ 600 | Onbekend | 09-11-1994 | 31,6 jaar |
| MS-84-KP | Yamaha | YZF 750 | Onbekend | 24-05-1996 | 30 jaar |
| MS-85-KD | Yamaha | FZR 1000 | Onbekend | 22-12-1993 | 35 jaar |
| MS-85-KF | Yamaha | RD 350 | Onbekend | 20-11-1993 | 32,5 jaar |
| MS-85-KG | Yamaha | XV 750 | Onbekend | 18-05-1994 | 37,3 jaar |
| MS-85-KK | Suzuki | LS 650 | Onbekend | 26-11-1993 | 39,3 jaar |
| MS-85-KN | Honda | Cmx 250C | Onbekend | 17-11-1993 | 41,3 jaar |
| MS-85-KP | Yamaha | YZF 750 | Onbekend | 18-05-1995 | 31 jaar |
| MS-85-KR | Honda | GL1500 Goldwing Aspencade | Onbekend | 03-01-1994 | 32,4 jaar |
| MS-85-KS | Honda | CBR600 F | Onbekend | 01-04-1994 | 32,2 jaar |
| MS-85-KT | Eigenbouw | Onbekend | 15-12-1993 | 32,5 jaar | |
| MS-85-KX | Kawasaki | Z 550 | Onbekend | 09-03-1994 | 44,1 jaar |
| MS-85-KY | Yamaha | FJ 1200 | Onbekend | 25-02-1994 | 32,3 jaar |
| MS-85-KZ | Honda | GL1500 Goldwing | Onbekend | 26-05-1995 | 31 jaar |
| MS-87-KP | Kawasaki | VN 750 | Onbekend | 09-03-1994 | 32,2 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.