MR-65-LH
Er rijden momenteel 449 Yamaha YZF 750's rond in Nederland. Deze YZF 750 komt uit het jaar 1993 en is nu 33 jaren, 1 maand en 21 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 13 september 2022, dus sinds 3 jaren, 8 maanden en 17 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft geen of een onbekend aantal zitplaatsen volgens de RDW.
Van deze Yamaha YZF 750 R rijden er nog 449 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 1993 en november 2007. De nieuwwaarde van deze Yamaha YZF 750 R is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Yamaha YZF 750 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Yamaha YZF 750 R | 1993
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Yamaha |
| Handelsbenaming | YZF 750 R |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 1.303 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 92 kW (125 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 749cc (0,7 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 9 april 1993 |
| Leeftijd | 33 jaren, 1 maand en 21 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 33 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 13 september 2022 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 jaren, 8 maanden en 17 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 210 kg |
| Massa rijklaar | 217 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,42 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 1993 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 93 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 93 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Yamaha YZF 750 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MR-65-LH - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MR-65-LH
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MR-60-LH | Yamaha | YZF 750 | Onbekend | 01-04-1993 | 33,2 jaar |
| MR-61-LH | Yamaha | YZF 750 | Onbekend | 03-04-1993 | 33,2 jaar |
| MR-63-LH | Yamaha | YZF 750 | Onbekend | 01-04-1993 | 33,2 jaar |
| MR-64-LH | Yamaha | YZF 750 | Onbekend | 09-07-1993 | 32,9 jaar |
| MR-65-LH | Yamaha | YZF 750 | Onbekend | 09-04-1993 | 33,2 jaar |
| MR-65-LJ | Honda | VF 1100 | Onbekend | 05-04-1993 | 42,3 jaar |
| MR-65-LK | Yamaha | XV 750 | Onbekend | 20-07-1993 | 32,9 jaar |
| MR-65-LN | Suzuki | VS 1400 | Onbekend | 05-04-1993 | 38 jaar |
| MR-65-LT | Honda | Ntv 650 Revere | Onbekend | 07-04-1993 | 34,3 jaar |
| MR-65-LX | Yamaha | FJ 1200 | Onbekend | 08-04-1993 | 33,2 jaar |
| MR-65-LY | Kawasaki | KLX 650A | Onbekend | 22-04-1993 | 33,3 jaar |
| MR-66-LH | Kawasaki | GPZ 900 R | Onbekend | 16-04-1993 | 33,1 jaar |
| MR-67-LH | Kawasaki | GPZ 900 R | Onbekend | 02-04-1993 | 33,2 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.