MG-BS-40
Er rijden momenteel 449 Yamaha YZF 750's rond in Nederland. Deze YZF 750 komt uit het jaar 1995 en is nu 30 jaren, 10 maanden en 24 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 december 2005, dus sinds 20 jaren, 5 maanden en 28 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft geen of een onbekend aantal zitplaatsen volgens de RDW.
Van deze Yamaha YZF 750 R rijden er nog 449 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 1993 en november 2007. De nieuwwaarde van deze Yamaha YZF 750 R is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 5 februari 2002. Het voertuig was toen 6 jaren, 7 maanden en 1 dag oud.
Bekijk ook alle Yamaha YZF 750 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Yamaha YZF 750 R | 1995
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Yamaha |
| Handelsbenaming | YZF 750 R |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 1.555 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 92 kW (125 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 749cc (0,7 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 7 juli 1995 |
| Leeftijd | 30 jaren, 10 maanden en 24 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 30 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 3 december 2005 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 20 jaren, 5 maanden en 28 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 5 februari 2002. Het voertuig was toen 6 jaren, 7 maanden en 1 dag oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 210 kg |
| Massa rijklaar | 217 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,42 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2002 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 93 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 93 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Yamaha YZF 750 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MG-BS-40 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MG-BS-40
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MG-BB-40 | Yamaha | XJR 1200 | Onbekend | 10-04-2002 | 29,1 jaar |
| MG-BD-40 | Honda | PC 35 | Onbekend | 26-01-2002 | 24,4 jaar |
| MG-BF-40 | Honda | SC50 | Onbekend | 25-01-2002 | 24,4 jaar |
| MG-BG-40 | Yamaha | YZF R6 | Onbekend | 01-02-2002 | 24,3 jaar |
| MG-BJ-40 | Yamaha | VM03 | Onbekend | 01-02-2002 | 24,3 jaar |
| MG-BN-40 | Honda | SC48 | Onbekend | 16-02-2002 | 24,3 jaar |
| MG-BS-40 | Yamaha | YZF 750 | Onbekend | 05-02-2002 | 30,9 jaar |
| MG-BS-43 | BMW | R 65 | Onbekend | 12-02-2002 | 37,3 jaar |
| MG-BS-45 | BMW | R 1150 | Onbekend | 08-02-2002 | 24,3 jaar |
| MG-BS-46 | BMW | R 1150 | Onbekend | 08-02-2002 | 24,3 jaar |
| MG-BS-48 | BMW | R 1150 | Onbekend | 26-02-2002 | 24,3 jaar |
| MG-BS-49 | BMW | R 1150 | Onbekend | 26-02-2002 | 24,3 jaar |
| MG-BT-40 | Honda | RD 07 | Onbekend | 19-02-2002 | 27,2 jaar |
| MG-BV-40 | Yamaha | FZS 600 | Onbekend | 12-02-2002 | 24,3 jaar |
| MG-BX-40 | Harley-Davidson | Fxdx | Onbekend | 22-02-2002 | 24,3 jaar |
| MG-BZ-40 | Honda | RD04 | Onbekend | 15-06-2002 | 35,9 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.