81-MR-FV
Er rijden momenteel 539 Yamaha YZF 690's rond in Nederland. Deze YZF 690 komt uit het jaar 2022 en is nu 4 jaren, 2 maanden en 1 dag oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Yamaha YZF690 rijden er in dezelfde variant (A) nog 342 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen december 2021 en mei 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 7.898 en € 14.249, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 10.416 uitkomt. De nieuwwaarde van deze YZF690 bedraagt € 10.299 incl. BTW en BPM, deze Yamaha YZF690 is daardoor € 117 goedkoper dan gemiddeld.
Deze Yamaha is een redelijk snelle auto met een topsnelheid van 216 km/uur. Deze Yamaha YZF690 is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij behoort bij de 27.7% snellere motoren in Nederland.
Bekijk ook alle Yamaha YZF 690 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Yamaha YZF690 | 2022
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Yamaha |
| Handelsbenaming | YZF690 |
| Lengte | 2,07 m |
| Breedte | 0,71 m |
| Hoogte | 1,16 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 216 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 10.299 |
| Bruto BPM | € 1.242 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 54 kW (73 pk) |
| Continue vermogen | 54 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | M419E |
| Werking motor(en) | Verbranding intern, ontsteking elektrisch |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 689cc (0,7 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 26 maart 2022 |
| Leeftijd | 4 jaren, 2 maanden en 1 dag |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 181 kg |
| Massa rijklaar | 188 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,40 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type RM39 | |
| Variant A | |
| Uitvoering 01 | |
| Typegoedkeuringsnummer e13*168/2013*01110*00 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 72 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 88 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 88 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) (EU) 134/2014*(EU) 2018/295 | |
Vergeet ook niet alle Yamaha YZF 690 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 81-MR-FV - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
81-MR-FV
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 81-MB-FV | KTM | 500 EXC | € 10.999 | 05-12-2011 | 14,5 jaar |
| 81-MD-FV | Yamaha | FZ 6 | Onbekend | 13-04-2013 | 20 jaar |
| 81-MF-FV | Kawasaki | Z800 ABS | € 7.122 | 05-07-2014 | 11,9 jaar |
| 81-MG-FV | BMW | R 1200 | € 24.756 | 19-10-2015 | 10,6 jaar |
| 81-MH-FV | Beta | € 7.753 | 23-02-2017 | 9,3 jaar | |
| 81-MJ-FV | Honda | NT700VA | Onbekend | 16-02-2018 | 12,8 jaar |
| 81-ML-FV | KTM | 300 EXC | € 11.190 | 23-09-2019 | 6,7 jaar |
| 81-MP-FV | Yamaha | MTM850 | € 10.998 | 09-06-2021 | 5 jaar |
| 81-MR-FB | Kawasaki | Vulcan S | € 8.999 | 25-03-2022 | 4,2 jaar |
| 81-MR-FD | BMW | R 1250 | € 28.815 | 17-05-2022 | 4 jaar |
| 81-MR-FF | Kawasaki | Z 650 | € 7.797 | 25-03-2022 | 5,9 jaar |
| 81-MR-FG | BMW | R NineT | € 20.216 | 18-03-2022 | 4,2 jaar |
| 81-MR-FH | Suzuki | SV 650 | € 7.298 | 12-04-2022 | 8,7 jaar |
| 81-MR-FJ | KTM | 1290 Super Duke R | € 18.969 | 16-03-2022 | 7,8 jaar |
| 81-MR-FK | Husqvarna | FE 350 | € 12.580 | 19-03-2022 | 6,5 jaar |
| 81-MR-FL | Moto Guzzi | V 85 TT | € 13.699 | 23-03-2022 | 4,2 jaar |
| 81-MR-FN | Yamaha | XTZ 690 | € 11.699 | 29-03-2022 | 4,2 jaar |
| 81-MR-FP | Kawasaki | Vulcan S | € 8.999 | 23-03-2022 | 4,2 jaar |
| 81-MR-FR | Suzuki | DL 1000 | € 13.799 | 25-03-2022 | 4,2 jaar |
| 81-MR-FS | Kawasaki | Versys 1000 | € 16.199 | 25-03-2022 | 4,2 jaar |
| 81-MR-FV | Yamaha | YZF 690 | € 10.299 | 26-03-2022 | 4,2 jaar |
| 81-MR-FX | Triumph | Rocket 3 GT | € 28.500 | 26-03-2022 | 4,2 jaar |
| 81-MR-FZ | Yamaha | Tracer 900 | € 10.998 | 02-04-2022 | 7,9 jaar |
| 81-MS-FV | Harley-Davidson | Cvo Street Glide | € 52.995 | 06-01-2023 | 3,4 jaar |
| 81-MT-FV | Yamaha | MT 10 | € 18.600 | 03-01-2024 | 9,2 jaar |
| 81-MV-FV | KTM | 790 Duke | € 10.390 | 15-10-2024 | 1,6 jaar |
| 81-MX-FV | Benelli | TRK 702 | € 8.195 | 22-02-2025 | 1,3 jaar |
| 81-MZ-FV | Kawasaki | Vulcan S | € 9.299 | 27-08-2025 | 0,8 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 10.416 en/of een afmeting van 207 x 71 cm en/of een gewicht van ± 181 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Suzuki GSX-R 600 | € 10.900 | - | - | 190 kg |
| BMW F 650 | € 10.300 | 228 cm | 85 cm | 190 kg |
| BMW F 800 | € 10.700 | 215 cm | 78 cm | 200 kg |
| Honda CB650RA | € 10.100 | 212 cm | 78 cm | 200 kg |
| Triumph Street Triple R | € 10.500 | 206 cm | 76 cm | 180 kg |
| Triumph Street Triple | € 9.600 | 202 cm | 76 cm | 180 kg |
| Suzuki GSX 800 | € 10.400 | 212 cm | 78 cm | 200 kg |
| Honda CBR600 F | € 9.500 | - | - | 190 kg |
| Honda PC 35 | € 11.000 | - | - | 180 kg |
| Triumph Tiger 800 | € 10.700 | 222 cm | 80 cm | 200 kg |
| Ducati Scrambler | € 10.800 | 214 cm | 86 cm | 190 kg |
| Kawasaki Ninja ZX-6R | € 10.400 | - | - | 190 kg |
| Aprilia SM | € 9.600 | 221 cm | 91 cm | 200 kg |
| Ducati Monster 796 | € 10.600 | 211 cm | 78 cm | 180 kg |
| Triumph Tiger Sport | € 10.700 | 207 cm | 83 cm | 200 kg |
| KTM 950 Supermoto | € 10.800 | - | - | 190 kg |
| KTM 790 Duke | € 10.200 | 214 cm | 81 cm | 180 kg |
| Honda CBR600FA | € 10.000 | 215 cm | 74 cm | 200 kg |
| Kawasaki Ninja Zx-4R | € 10.300 | 199 cm | 77 cm | 180 kg |
| Ducati Monster 797 | € 10.400 | 211 cm | 80 cm | 190 kg |
| Cagiva M2 | € 10.800 | - | - | 200 kg |
| Moto Morini 01 | € 10.100 | - | - | 200 kg |
| Ducati Monster 696 | € 9.700 | - | - | 170 kg |
| Ducati Monster S2R | € 10.100 | - | - | 190 kg |
| Ducati Hypermotard 796 | € 10.300 | - | - | 180 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.