48-MR-RR
Er rijden momenteel 539 Yamaha YZF 690's rond in Nederland. Deze YZF 690 komt uit het jaar 2023 en is nu 2 jaren, 10 maanden en 15 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 18 maart 2026, dus sinds 2 maanden en 9 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Yamaha YZF690 rijden er in dezelfde variant (A) nog 342 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen december 2021 en mei 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 7.898 en € 14.249, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 10.416 uitkomt. De nieuwwaarde van deze YZF690 bedraagt € 10.299 incl. BTW en BPM, deze Yamaha YZF690 is daardoor € 117 goedkoper dan gemiddeld.
Deze Yamaha is een redelijk snelle auto met een topsnelheid van 216 km/uur. Deze Yamaha YZF690 is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij behoort bij de 27.7% snellere motoren in Nederland.
Bekijk ook alle Yamaha YZF 690 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Yamaha YZF690 | 2023
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Yamaha |
| Handelsbenaming | YZF690 |
| Lengte | 2,07 m |
| Breedte | 0,71 m |
| Hoogte | 1,16 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 216 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 10.299 |
| Bruto BPM | € 1.242 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 35 kW (48 pk) |
| Continue vermogen | 54 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | M419E |
| Werking motor(en) | Verbranding intern, ontsteking elektrisch |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 689cc (0,7 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 12 juli 2023 |
| Leeftijd | 2 jaren, 10 maanden en 15 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 18 maart 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 maanden en 9 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 181 kg |
| Massa rijklaar | 188 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,40 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type RM39 | |
| Variant A | |
| Uitvoering 01 | |
| Typegoedkeuringsnummer e13*168/2013*01110*00 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 72 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 87 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 87 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) (EU) 134/2014*(EU) 2018/295 | |
Vergeet ook niet alle Yamaha YZF 690 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 48-MR-RR - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
48-MR-RR
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 48-MB-RR | Honda | PC36 | Onbekend | 03-07-2012 | 22,3 jaar |
| 48-MD-RR | BMW | R 1200 | € 23.047 | 06-02-2014 | 12,3 jaar |
| 48-MF-RR | Suzuki | GSX 1300 | € 17.999 | 06-04-2015 | 11,1 jaar |
| 48-MH-RR | Yamaha | YP400RA | Onbekend | 23-05-2017 | 12,3 jaar |
| 48-MJ-RR | BMW | R 1200 | € 24.104 | 18-06-2018 | 7,9 jaar |
| 48-MK-RR | BMW | R 1200 | € 15.849 | 03-05-2019 | 13,9 jaar |
| 48-ML-RR | Kawasaki | Versys 650 | € 8.199 | 11-04-2020 | 6,1 jaar |
| 48-MP-RR | BMW | F 900 | € 11.604 | 06-10-2021 | 4,6 jaar |
| 48-MR-RB | Triumph | Tiger 800 | € 9.888 | 13-08-2022 | 15,1 jaar |
| 48-MR-RD | Honda | NC750D | € 10.197 | 25-07-2022 | 10,8 jaar |
| 48-MR-RG | Indian Motorcycle | Indian Chief Bobber Dark Horse | € 27.390 | 22-07-2022 | 3,8 jaar |
| 48-MR-RH | Yamaha | MTN850 | € 10.298 | 28-06-2022 | 8,2 jaar |
| 48-MR-RK | Honda | NSC 110 | € 2.400 | 30-06-2022 | 3,9 jaar |
| 48-MR-RL | Benelli | BN 125 | € 2.852 | 02-07-2022 | 3,9 jaar |
| 48-MR-RN | Zero Motorcycles | S 11KW ZF14.4 | € 17.330 | 02-07-2022 | 3,9 jaar |
| 48-MR-RP | Piaggio | Vespa GTS | € 6.799 | 07-07-2022 | 3,9 jaar |
| 48-MR-RR | Yamaha | YZF 690 | € 10.299 | 12-07-2023 | 2,9 jaar |
| 48-MR-RS | Triumph | Bonneville T100 | € 13.100 | 16-08-2023 | 2,8 jaar |
| 48-MR-RT | Kawasaki | Ninja 400 | € 6.499 | 05-11-2022 | 8,2 jaar |
| 48-MR-RX | Kawasaki | Versys 1000 | € 18.099 | 05-07-2022 | 3,9 jaar |
| 48-MR-RZ | KTM | 1290 Super Adventure | € 22.300 | 09-07-2022 | 3,9 jaar |
| 48-MS-RR | Honda | VFR1200XD | € 17.199 | 22-04-2023 | 14,1 jaar |
| 48-MT-RR | Kawasaki | Eliminator | € 7.699 | 19-03-2024 | 2,2 jaar |
| 48-MV-RR | BMW | R 1300 | € 22.693 | 26-10-2024 | 2,4 jaar |
| 48-MX-RR | Honda | NC750XD | € 10.200 | 15-05-2025 | 1 jaar |
| 48-MZ-RR | Honda | ST125A | € 4.800 | 10-02-2026 | 0,3 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 10.416 en/of een afmeting van 207 x 71 cm en/of een gewicht van ± 181 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Suzuki GSX-R 600 | € 10.900 | - | - | 190 kg |
| BMW F 650 | € 10.300 | 228 cm | 85 cm | 190 kg |
| BMW F 800 | € 10.700 | 215 cm | 78 cm | 200 kg |
| Honda CB650RA | € 10.100 | 212 cm | 78 cm | 200 kg |
| Triumph Street Triple R | € 10.500 | 206 cm | 76 cm | 180 kg |
| Triumph Street Triple | € 9.600 | 202 cm | 76 cm | 180 kg |
| Suzuki GSX 800 | € 10.400 | 212 cm | 78 cm | 200 kg |
| Honda CBR600 F | € 9.500 | - | - | 190 kg |
| Honda PC 35 | € 11.000 | - | - | 180 kg |
| Triumph Tiger 800 | € 10.700 | 222 cm | 80 cm | 200 kg |
| Ducati Scrambler | € 10.800 | 214 cm | 86 cm | 190 kg |
| Kawasaki Ninja ZX-6R | € 10.400 | - | - | 190 kg |
| Aprilia SM | € 9.600 | 221 cm | 91 cm | 200 kg |
| Ducati Monster 796 | € 10.600 | 211 cm | 78 cm | 180 kg |
| Triumph Tiger Sport | € 10.700 | 207 cm | 83 cm | 200 kg |
| KTM 950 Supermoto | € 10.800 | - | - | 190 kg |
| KTM 790 Duke | € 10.200 | 214 cm | 81 cm | 180 kg |
| Honda CBR600FA | € 10.000 | 215 cm | 74 cm | 200 kg |
| Kawasaki Ninja Zx-4R | € 10.300 | 199 cm | 77 cm | 180 kg |
| Ducati Monster 797 | € 10.400 | 211 cm | 80 cm | 190 kg |
| Cagiva M2 | € 10.800 | - | - | 200 kg |
| Moto Morini 01 | € 10.100 | - | - | 200 kg |
| Ducati Monster 696 | € 9.700 | - | - | 170 kg |
| Ducati Monster S2R | € 10.100 | - | - | 190 kg |
| Ducati Hypermotard 796 | € 10.300 | - | - | 180 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.