46-MBL-4
Er rijden momenteel 539 Yamaha YZF 690's rond in Nederland. Deze YZF 690 komt uit het jaar 2026 en is nu 5 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig ook sindsdien. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze Yamaha YZF690 rijden er nog 197 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen november 2021 en mei 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 6.810 en € 15.372, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 10.683 uitkomt. De nieuwwaarde van deze YZF690 bedraagt € 11.399 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Yamaha YZF690 € 716 duurder dan gemiddeld.
Deze Yamaha is een redelijk snelle auto met een topsnelheid van 211 km/uur. Deze Yamaha YZF690 is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij behoort bij de 33.8% snellere motoren in Nederland.
Bekijk ook alle Yamaha YZF 690 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Yamaha YZF690 | 2026
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Yamaha |
| Handelsbenaming | YZF690 |
| Lengte | 2,07 m |
| Breedte | 0,73 m |
| Hoogte | 1,16 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 211 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 11.399 |
| Bruto BPM | € 1.394 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 35 kW (48 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 689cc (0,7 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 20 mei 2026 |
| Leeftijd | 5 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 20 mei 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 182 kg |
| Massa rijklaar | 189 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,40 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type RM60 | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 72 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 87 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 87 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) (EU) 134/2014*(EU) 2023/2724 | |
Vergeet ook niet alle Yamaha YZF 690 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 46-MBL-4 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
46-MBL-4
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 46-MBB-4 | Ducati | Multistrada V2 S | € 22.722 | 28-03-2026 | 1,6 jaar |
| 46-MBD-4 | BMW | S 1000 | € 14.949 | 02-04-2026 | 11,2 jaar |
| 46-MBF-4 | Triumph | Tiger Sport | € 10.495 | 17-04-2026 | Nieuw |
| 46-MBG-4 | BMW | R 1300 RT | € 35.561 | 17-04-2026 | Nieuw |
| 46-MBH-4 | BMW | S 1000 | € 21.650 | 18-04-2026 | 4,2 jaar |
| 46-MBJ-4 | Suzuki | RGV 250 | Onbekend | 23-04-2026 | 34,1 jaar |
| 46-MBK-4 | Lambretta | X125 | € 2.987 | 06-05-2026 | Nieuw |
| 46-MBL-1 | Harley-Davidson | Road King | € 33.613 | 05-05-2026 | 3,4 jaar |
| 46-MBL-2 | Honda | NC750SA | € 7.298 | 06-05-2026 | 8,8 jaar |
| 46-MBL-3 | Honda | Africa Twin | Onbekend | 06-05-2026 | 29,3 jaar |
| 46-MBL-4 | Yamaha | YZF 690 | € 11.399 | 20-05-2026 | Nieuw |
| 46-MBL-5 | Honda | ADV750 | € 15.142 | 07-05-2026 | Nieuw |
| 46-MBL-6 | Yamaha | MTN690 | € 8.898 | 15-05-2026 | Nieuw |
| 46-MBL-7 | Qjmotor | Srt 700 SX | € 9.674 | 11-05-2026 | Nieuw |
| 46-MBL-8 | Honda | CRF1100A | € 20.344 | 08-05-2026 | 2,2 jaar |
| 46-MBL-9 | Honda | CB650RA | € 10.298 | 09-05-2026 | 2,8 jaar |
| 46-MBP-4 | Yamaha | XT 1200 | € 16.498 | 20-05-2026 | 11,2 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 10.683 en/of een afmeting van 207 x 73 cm en/of een gewicht van ± 182 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Suzuki GSX-R 600 | € 10.900 | - | - | 190 kg |
| Kawasaki Ninja ZX-6R | € 11.500 | - | - | 200 kg |
| BMW F 650 | € 10.300 | 228 cm | 85 cm | 190 kg |
| BMW F 800 | € 10.700 | 215 cm | 78 cm | 200 kg |
| Triumph Street Triple R | € 10.800 | 207 cm | 78 cm | 180 kg |
| KTM 790 Duke | € 10.900 | 214 cm | 82 cm | 180 kg |
| Suzuki GSX 800 | € 10.400 | 212 cm | 78 cm | 200 kg |
| Triumph Street Triple | € 9.800 | 202 cm | 76 cm | 170 kg |
| BMW F 700 | € 11.100 | 228 cm | 110 cm | 200 kg |
| Honda PC 35 | € 11.000 | - | - | 180 kg |
| Triumph Tiger 800 | € 10.700 | 222 cm | 80 cm | 200 kg |
| Ducati Scrambler | € 11.000 | 214 cm | 86 cm | 190 kg |
| Ducati Monster 796 | € 10.600 | 211 cm | 78 cm | 180 kg |
| Triumph Tiger Sport | € 10.700 | 207 cm | 83 cm | 200 kg |
| KTM 950 Supermoto | € 10.800 | - | - | 190 kg |
| Honda CBR600FA | € 10.000 | 215 cm | 74 cm | 200 kg |
| Honda CB650RAC | € 10.600 | 212 cm | 78 cm | 200 kg |
| Kawasaki Ninja Zx-4R | € 10.300 | 199 cm | 77 cm | 180 kg |
| Ducati Monster 797 | € 10.400 | 211 cm | 80 cm | 190 kg |
| Cagiva M2 | € 10.800 | - | - | 200 kg |
| Moto Morini 01 | € 10.100 | - | - | 200 kg |
| Aprilia Tuono | € 11.700 | 200 cm | 81 cm | 180 kg |
| Ducati Monster 696 | € 9.700 | - | - | 170 kg |
| Ducati Monster S2R | € 10.100 | - | - | 190 kg |
| Ducati Hypermotard 796 | € 10.300 | - | - | 180 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.