30-MZ-ZP
Er rijden momenteel 539 Yamaha YZF 690's rond in Nederland. Deze YZF 690 komt uit het jaar 2026 en is nu 2 maanden oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig ook sindsdien. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Yamaha YZF690 rijden er in dezelfde variant (A) nog 342 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen december 2021 en mei 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 7.898 en € 14.249, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 10.416 uitkomt. De nieuwwaarde van deze YZF690 bedraagt € 9.917 incl. BTW en BPM, deze Yamaha YZF690 is daardoor € 499 goedkoper dan gemiddeld.
Deze Yamaha is een redelijk snelle auto met een topsnelheid van 211 km/uur. Deze Yamaha YZF690 is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij behoort bij de 33.8% snellere motoren in Nederland.
Bekijk ook alle Yamaha YZF 690 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Yamaha YZF690 | 2026
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Yamaha |
| Handelsbenaming | YZF690 |
| Lengte | 2,07 m |
| Breedte | 0,73 m |
| Hoogte | 1,16 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 211 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 9.917 |
| Bruto BPM | € 1.435 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 54 kW (73 pk) |
| Continue vermogen | 54 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | M427E |
| Werking motor(en) | Verbranding intern, ontsteking elektrisch |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 689cc (0,7 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 26 maart 2026 |
| Leeftijd | 2 maanden |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 26 maart 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 maanden. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 182 kg |
| Massa rijklaar | 189 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,40 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type RM60 | |
| Variant A | |
| Uitvoering 01 | |
| Typegoedkeuringsnummer e13*168/2013*02606*00 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 72 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 89 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 89 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) (EU) 134/2014*(EU) 2023/2724 | |
Vergeet ook niet alle Yamaha YZF 690 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 30-MZ-ZP - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
30-MZ-ZP
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 30-MB-ZP | KTM | 300 EXC | € 10.250 | 24-01-2013 | 13,3 jaar |
| 30-MD-ZP | Kawasaki | W 800 | € 7.128 | 30-04-2014 | 12,1 jaar |
| 30-MF-ZP | Honda | CB1000R | Onbekend | 21-07-2015 | 17 jaar |
| 30-MH-ZP | Harley-Davidson | Fxsti | Onbekend | 24-08-2017 | 25,4 jaar |
| 30-MJ-ZP | Suzuki | Intruder | Onbekend | 25-08-2018 | 23,3 jaar |
| 30-MK-ZP | Suzuki | DL650A | Onbekend | 11-07-2019 | 16,9 jaar |
| 30-ML-ZP | Suzuki | SV 650 | € 7.899 | 28-06-2020 | 5,9 jaar |
| 30-MN-ZP | Honda | NC750SA | € 4.704 | 02-05-2021 | 8,6 jaar |
| 30-MP-ZP | Royal Enfield | Classic | € 6.219 | 02-06-2023 | 8,4 jaar |
| 30-MR-ZP | Mash | TT 40 | € 4.458 | 30-09-2022 | 3,7 jaar |
| 30-MS-ZP | Suzuki | GSX-S 1000 | € 14.599 | 26-06-2023 | 2,9 jaar |
| 30-MT-ZP | BMW | R 1250 | € 23.551 | 09-04-2024 | 2,1 jaar |
| 30-MV-ZP | Piaggio | Vespa GTS | € 7.799 | 18-12-2024 | 1,4 jaar |
| 30-MX-ZP | Honda | ST125A | € 4.800 | 09-07-2025 | 0,9 jaar |
| 30-MZ-ZB | Kawasaki | Versys 650 | € 8.849 | 25-03-2026 | 0,2 jaar |
| 30-MZ-ZD | Kawasaki | Z 900 | € 9.999 | 19-03-2026 | 6,2 jaar |
| 30-MZ-ZF | BMW | F 800 | € 15.766 | 25-03-2026 | 0,2 jaar |
| 30-MZ-ZG | Royal Enfield | Himalayan | € 6.874 | 27-03-2026 | 0,2 jaar |
| 30-MZ-ZH | Yamaha | XTZ 690 | € 13.899 | 28-03-2026 | Nieuw |
| 30-MZ-ZJ | Harley-Davidson | Flstf | Onbekend | 20-03-2026 | 27,3 jaar |
| 30-MZ-ZK | BMW | R 1300 GS Adventure | € 33.507 | 08-04-2026 | Nieuw |
| 30-MZ-ZL | Harley-Davidson | Street Glide | € 37.440 | 23-03-2026 | 1,8 jaar |
| 30-MZ-ZN | Triumph | Speed 400 | € 6.745 | 30-03-2026 | Nieuw |
| 30-MZ-ZP | Yamaha | YZF 690 | € 9.917 | 26-03-2026 | 0,2 jaar |
| 30-MZ-ZR | Voge | DS900X | € 12.400 | 28-03-2026 | Nieuw |
| 30-MZ-ZS | Harley-Davidson | Street Glide Special | € 33.894 | 24-03-2026 | 6,2 jaar |
| 30-MZ-ZT | Yamaha | MTN890 | € 12.299 | 21-04-2026 | Nieuw |
| 30-MZ-ZV | Yamaha | Tracer 7 | € 9.618 | 25-03-2026 | 4,9 jaar |
| 30-MZ-ZX | Kawasaki | Vulcan S | € 9.548 | 26-03-2026 | 3,1 jaar |
| 30-MZ-ZZ | Suzuki | GSX-S 1000 | € 6.978 | 26-03-2026 | 10,2 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 10.416 en/of een afmeting van 207 x 73 cm en/of een gewicht van ± 182 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Suzuki GSX-R 600 | € 10.900 | - | - | 190 kg |
| BMW F 650 | € 10.300 | 228 cm | 85 cm | 190 kg |
| BMW F 800 | € 10.700 | 215 cm | 78 cm | 200 kg |
| Honda CB650RA | € 10.100 | 212 cm | 78 cm | 200 kg |
| Triumph Street Triple R | € 10.500 | 206 cm | 76 cm | 180 kg |
| Triumph Street Triple | € 9.600 | 202 cm | 76 cm | 180 kg |
| Suzuki GSX 800 | € 10.400 | 212 cm | 78 cm | 200 kg |
| Honda CBR600 F | € 9.500 | - | - | 190 kg |
| BMW F 700 | € 11.100 | 228 cm | 110 cm | 200 kg |
| Honda PC 35 | € 11.000 | - | - | 180 kg |
| Triumph Tiger 800 | € 10.700 | 222 cm | 80 cm | 200 kg |
| Ducati Scrambler | € 10.800 | 214 cm | 86 cm | 190 kg |
| Kawasaki Ninja ZX-6R | € 10.400 | - | - | 190 kg |
| Aprilia SM | € 9.600 | 221 cm | 91 cm | 200 kg |
| Ducati Monster 796 | € 10.600 | 211 cm | 78 cm | 180 kg |
| Triumph Tiger Sport | € 10.700 | 207 cm | 83 cm | 200 kg |
| KTM 950 Supermoto | € 10.800 | - | - | 190 kg |
| KTM 790 Duke | € 10.200 | 214 cm | 81 cm | 180 kg |
| Honda CBR600FA | € 10.000 | 215 cm | 74 cm | 200 kg |
| Honda CB650RAC | € 10.600 | 212 cm | 78 cm | 200 kg |
| Kawasaki Ninja Zx-4R | € 10.300 | 199 cm | 77 cm | 180 kg |
| Ducati Monster 797 | € 10.400 | 211 cm | 80 cm | 190 kg |
| Cagiva M2 | € 10.800 | - | - | 200 kg |
| Moto Morini 01 | € 10.100 | - | - | 200 kg |
| Ducati Monster 696 | € 9.700 | - | - | 170 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.