10-MX-LJ
Er rijden momenteel 539 Yamaha YZF 690's rond in Nederland. Deze YZF 690 komt uit het jaar 2021 en is nu 4 jaren, 6 maanden en 3 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 17 april 2026, dus sinds 1 maand en 11 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze Yamaha YZF690 rijden er nog 197 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen november 2021 en mei 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 6.810 en € 15.372, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 10.683 uitkomt. De nieuwwaarde van deze YZF690 bedraagt € 9.898 incl. BTW en BPM, deze Yamaha YZF690 is daardoor € 785 goedkoper dan gemiddeld.
Deze Yamaha is een redelijk snelle auto met een topsnelheid van 216 km/uur. Deze Yamaha YZF690 is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij behoort bij de 27.7% snellere motoren in Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 23 mei 2025. Het voertuig was toen 3 jaren, 5 maanden en 27 dagen oud.
Bekijk ook alle Yamaha YZF 690 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Yamaha YZF690 | 2021
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Yamaha |
| Handelsbenaming | YZF690 |
| Breedte | 0,71 m |
| Hoogte | 1,16 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 216 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 9.898 |
| Bruto BPM | € 1.184 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 35 kW (48 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 689cc (0,7 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 25 november 2021 |
| Leeftijd | 4 jaren, 6 maanden en 3 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 17 april 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 maand en 11 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 23 mei 2025. Het voertuig was toen 3 jaren, 5 maanden en 27 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 181 kg |
| Massa rijklaar | 188 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 162 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 350 kg |
| Technische max massa voertuig | 350 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,40 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type RM39 | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 72 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 87 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 87 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Yamaha YZF 690 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 10-MX-LJ - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
10-MX-LJ
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 10-MD-LJ | Big Dog | K-9 | Onbekend | 16-07-2013 | 19,9 jaar |
| 10-MF-LJ | Triumph | Tiger Sport | € 14.790 | 16-01-2015 | 11,4 jaar |
| 10-MG-LJ | Harley-Davidson | Flstn | Onbekend | 30-04-2016 | 12,3 jaar |
| 10-MH-LJ | Triumph | Street Triple R | Onbekend | 08-04-2017 | 17,3 jaar |
| 10-MJ-LJ | Kawasaki | Ninja H2 | € 24.399 | 04-05-2018 | 8,1 jaar |
| 10-MK-LJ | Honda | CB650RA | € 9.299 | 22-03-2019 | 7,2 jaar |
| 10-ML-LJ | BMW | R 1200 | € 21.332 | 09-05-2020 | 13,2 jaar |
| 10-MN-LJ | Husqvarna | 701 Enduro | € 11.700 | 05-12-2020 | 5,5 jaar |
| 10-MP-LJ | Honda | CBF125M | € 2.899 | 13-08-2021 | 4,8 jaar |
| 10-MR-LJ | Suzuki | GSR 750 | € 8.999 | 20-05-2022 | 10,9 jaar |
| 10-MS-LJ | Kawasaki | Versys 650 | € 9.299 | 08-06-2023 | 3 jaar |
| 10-MT-LJ | BMW | R 1250 | € 24.978 | 03-11-2023 | 3,1 jaar |
| 10-MV-LJ | BMW | R 1250 | € 22.822 | 18-07-2024 | 4 jaar |
| 10-MX-LB | Honda | XL750 | € 12.050 | 12-04-2025 | 1,1 jaar |
| 10-MX-LD | Triumph | Scrambler 400 X | € 7.295 | 08-04-2025 | 1,1 jaar |
| 10-MX-LF | BMW | R 1250 | € 25.020 | 09-05-2025 | 5,3 jaar |
| 10-MX-LG | Kawasaki | Z650 ABS | € 7.399 | 20-06-2025 | 8,9 jaar |
| 10-MX-LH | Kawasaki | Ninja 650 | € 8.499 | 09-04-2025 | 1,1 jaar |
| 10-MX-LJ | Yamaha | YZF 690 | € 9.898 | 23-05-2025 | 4,5 jaar |
| 10-MX-LK | Yamaha | MTT890 | € 17.299 | 12-04-2025 | 1,1 jaar |
| 10-MX-LL | Honda | CB 1000 | € 13.450 | 17-05-2025 | 1 jaar |
| 10-MX-LN | Kawasaki | Z 500 | € 6.849 | 19-04-2025 | 1,1 jaar |
| 10-MX-LP | BMW | S 1000 | € 31.659 | 11-04-2025 | 1,1 jaar |
| 10-MX-LR | Kawasaki | Z 900 | € 10.497 | 15-04-2025 | 4,1 jaar |
| 10-MX-LS | KTM | 1290 Super Adventure | € 21.746 | 11-04-2025 | 5 jaar |
| 10-MX-LT | BMW | R 1300 GS Adventure | € 33.817 | 04-07-2025 | 0,9 jaar |
| 10-MX-LV | Harley-Davidson | Low Rider ST | € 29.695 | 12-04-2025 | 1,1 jaar |
| 10-MX-LX | Suzuki | DL 800 | € 11.699 | 17-04-2025 | 1,1 jaar |
| 10-MX-LZ | Cfmoto | 450SR | € 7.999 | 06-05-2025 | 1,1 jaar |
| 10-MZ-LJ | Ducati | Multistrada V2 S | € 21.860 | 14-11-2025 | 0,5 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 10.683 en/of breedte van 71 cm en/of een gewicht van ± 181 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Suzuki GSX-R 600 | € 10.900 | - | - | 190 kg |
| Kawasaki Ninja ZX-6R | € 11.500 | - | - | 200 kg |
| BMW F 650 | € 10.300 | 228 cm | 85 cm | 190 kg |
| BMW F 800 | € 10.700 | 215 cm | 78 cm | 200 kg |
| Triumph Street Triple R | € 10.800 | 207 cm | 78 cm | 180 kg |
| KTM 790 Duke | € 10.900 | 214 cm | 82 cm | 180 kg |
| Suzuki GSX 800 | € 10.400 | 212 cm | 78 cm | 200 kg |
| Triumph Street Triple | € 9.800 | 202 cm | 76 cm | 170 kg |
| Honda PC 35 | € 11.000 | - | - | 180 kg |
| Triumph Tiger 800 | € 10.700 | 222 cm | 80 cm | 200 kg |
| Ducati Scrambler | € 11.000 | 214 cm | 86 cm | 190 kg |
| Ducati Monster 796 | € 10.600 | 211 cm | 78 cm | 180 kg |
| Triumph Tiger Sport | € 10.700 | 207 cm | 83 cm | 200 kg |
| KTM 950 Supermoto | € 10.800 | - | - | 190 kg |
| Honda CBR600FA | € 10.000 | 215 cm | 74 cm | 200 kg |
| Kawasaki Ninja Zx-4R | € 10.300 | 199 cm | 77 cm | 180 kg |
| Ducati Monster 797 | € 10.400 | 211 cm | 80 cm | 190 kg |
| Cagiva M2 | € 10.800 | - | - | 200 kg |
| Moto Morini 01 | € 10.100 | - | - | 200 kg |
| Aprilia Tuono | € 11.700 | 200 cm | 81 cm | 180 kg |
| Ducati Monster 696 | € 9.700 | - | - | 170 kg |
| Ducati Monster S2R | € 10.100 | - | - | 190 kg |
| Ducati Hypermotard 796 | € 10.300 | - | - | 180 kg |
| BMW C 400 | € 10.000 | 221 cm | 79 cm | 200 kg |
| Moto Guzzi LL | € 9.900 | 219 cm | 73 cm | 190 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.