MX-HZ-83
Er rijden momenteel 1.132 Yamaha XP 500's rond in Nederland. Deze XP 500 komt uit het jaar 2010 en is nu 16 jaren, 2 maanden en 2 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 10 september 2018, dus sinds 7 jaren, 8 maanden en 15 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Yamaha XP500 rijden er in dezelfde variant (I) nog 1.080 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen september 2004 en september 2018. De nieuwwaarde ligt tussen de € 5.326 en € 16.635, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 11.041 uitkomt. De nieuwwaarde van deze XP500 bedraagt € 12.498 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Yamaha XP500 € 1.457 duurder dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Yamaha XP 500 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Yamaha XP500 | 2010
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Yamaha |
| Handelsbenaming | XP500 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 161 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 12.498 |
| Bruto BPM | € 1.571 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 32 kW (44 pk) |
| Continue vermogen | 32 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | J406E |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 499cc (0,5 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 23 maart 2010 |
| Leeftijd | 16 jaren, 2 maanden en 2 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 10 september 2018 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 7 jaren, 8 maanden en 15 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 213 kg |
| Massa rijklaar | 225 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 190 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 415 kg |
| Technische max massa voertuig | 415 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 1) | - kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 1) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 2) | - kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 2) | - kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,58 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type SJ06 | |
| Variant I | |
| Uitvoering V | |
| Typegoedkeuringsnummer e13*2002/24*0226*01 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen frame v. motor |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2018 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 88 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 88 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Yamaha XP 500 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MX-HZ-83 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MX-HZ-83
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MX-HB-83 | Suzuki | GSX 650 | € 7.599 | 12-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-HD-83 | BMW | S 1000 | € 19.725 | 18-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-HF-83 | Condor | A 350 | Onbekend | 08-03-2010 | 51,4 jaar |
| MX-HH-83 | Harley-Davidson | Vrscdxa Night Rod Special Abs - 240 Option | Onbekend | 26-03-2010 | 18,5 jaar |
| MX-HJ-83 | Yamaha | VP08 | Onbekend | 24-03-2010 | 23,9 jaar |
| MX-HL-83 | Triumph | Sprint ST | € 14.990 | 16-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-HN-83 | Honda | PC 35 | Onbekend | 29-04-2010 | 24,9 jaar |
| MX-HP-83 | Harley-Davidson | Fxdf Dyna Fat BOB | € 17.595 | 02-04-2010 | 16,2 jaar |
| MX-HS-83 | BMW | K 1300 | € 21.231 | 19-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-HT-83 | Suzuki | GSX-R 600 | Onbekend | 07-05-2010 | 24 jaar |
| MX-HV-83 | Ducati | 848 | € 15.790 | 25-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-HX-83 | Honda | NT700VA | € 10.390 | 30-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-HZ-80 | Yamaha | FZ 1 | € 11.998 | 19-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-HZ-81 | Yamaha | YP250R | € 5.398 | 19-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-HZ-82 | Yamaha | XJ 6 | € 8.498 | 19-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-HZ-83 | Yamaha | XP 500 | € 12.498 | 23-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-HZ-84 | Yamaha | YZF R6 | € 10.998 | 11-05-2010 | 16 jaar |
| MX-HZ-85 | Yamaha | FZ 6 | € 8.698 | 20-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-HZ-86 | Yamaha | XT 660 | € 8.498 | 23-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-HZ-87 | Yamaha | XJ 6 | € 8.998 | 23-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-HZ-89 | Yamaha | XVS 950 | € 10.998 | 23-03-2010 | 16,2 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 11.041 en/of een gewicht van ± 213 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Kawasaki Z 900 | € 10.600 | 207 cm | 83 cm | 210 kg |
| Honda CBR600 F | € 10.600 | - | - | 200 kg |
| Kawasaki Ninja ZX-6R | € 11.600 | - | - | 200 kg |
| BMW F 900 | € 11.300 | 214 cm | 82 cm | 200 kg |
| Kawasaki Z 1000 | € 11.500 | 209 cm | 78 cm | 210 kg |
| Kawasaki Z1000 ABS | € 11.200 | 210 cm | 80 cm | 220 kg |
| BMW F 700 | € 11.300 | 228 cm | 110 cm | 210 kg |
| Suzuki DL 650 | € 10.200 | 229 cm | - | 200 kg |
| Suzuki DL 800 | € 12.100 | 231 cm | 95 cm | 220 kg |
| Suzuki GSX 800 | € 10.400 | 212 cm | 78 cm | 200 kg |
| Kawasaki Z1000SX ABS | € 11.900 | 211 cm | 79 cm | 220 kg |
| Triumph Tiger 800 | € 10.400 | 222 cm | 80 cm | 230 kg |
| Triumph Tiger 800 XC | € 11.400 | 222 cm | 85 cm | 230 kg |
| BMW C 400 | € 10.400 | 221 cm | 79 cm | 210 kg |
| Triumph Tiger | € 11.100 | - | - | 230 kg |
| Triumph Bonneville T100 | € 11.300 | 225 cm | 79 cm | 220 kg |
| BMW F 800 | € 11.300 | 215 cm | 83 cm | 200 kg |
| Honda SC48 | € 10.400 | 213 cm | - | 210 kg |
| Triumph Tiger Sport | € 10.700 | 207 cm | 83 cm | 200 kg |
| Suzuki SV 1000 | € 11.100 | - | - | 200 kg |
| Honda NC750XD | € 10.300 | 221 cm | 85 cm | 220 kg |
| Triumph Street Twin | € 10.500 | 210 cm | 79 cm | 210 kg |
| Honda CBR650RA | € 10.400 | 213 cm | 75 cm | 200 kg |
| Triumph Thruxton | € 11.200 | 215 cm | 70 cm | 220 kg |
| Cfmoto 800MT | € 11.600 | 229 cm | 95 cm | 220 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.