96-MN-FG
Er rijden momenteel 1.132 Yamaha XP 500's rond in Nederland. Deze XP 500 komt uit het jaar 2012 en is nu 14 jaren, 1 maand en 3 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 28 februari 2025, dus sinds 1 jaar, 3 maanden en 2 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Yamaha XP500 rijden er in dezelfde variant (I) nog 1.080 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen september 2004 en september 2018. De nieuwwaarde ligt tussen de € 5.326 en € 16.635, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 11.041 uitkomt. De nieuwwaarde van deze XP500 bedraagt € 5.416 incl. BTW en BPM, deze Yamaha XP500 is daardoor € 5.625 goedkoper dan gemiddeld.
Het voertuig is geïmporteerd op 9 september 2020. Het voertuig was toen 8 jaren, 4 maanden en 15 dagen oud.
Bekijk ook alle Yamaha XP 500 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Yamaha XP500 | 2012
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Yamaha |
| Handelsbenaming | XP500 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 161 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 5.416 |
| Bruto BPM | € 532 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 34 kW (46 pk) |
| Continue vermogen | 34 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | J409E |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 530cc (0,5 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 27 april 2012 |
| Leeftijd | 14 jaren, 1 maand en 3 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 28 februari 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 3 maanden en 2 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 9 september 2020. Het voertuig was toen 8 jaren, 4 maanden en 15 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 209 kg |
| Massa rijklaar | 221 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | 415 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,58 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type SJ09 | |
| Variant I | |
| Uitvoering IV | |
| Typegoedkeuringsnummer e13*2002/24*0513*01 | |
| Plaats chassisnummer r. frame by balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 86 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 86 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Yamaha XP 500 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 96-MN-FG - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
96-MN-FG
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 96-MB-FG | Honda | VFR800 | Onbekend | 03-11-2011 | 22,7 jaar |
| 96-MD-FG | Kawasaki | Z800 ABS | € 7.484 | 13-04-2013 | 13,1 jaar |
| 96-MG-FG | Yamaha | MT 09 | € 10.998 | 22-09-2015 | 10,7 jaar |
| 96-MH-FG | BMW | R 1200 | Onbekend | 15-11-2016 | 18,2 jaar |
| 96-MK-FG | BMW | F 800 | Onbekend | 09-11-2018 | 17,2 jaar |
| 96-ML-FG | Yamaha | MT 09 | € 4.002 | 12-02-2020 | 12,4 jaar |
| 96-MN-FB | Honda | NC700SA | € 6.370 | 07-08-2020 | 14,2 jaar |
| 96-MN-FD | Honda | CB1000RA | € 13.398 | 18-09-2020 | 12,8 jaar |
| 96-MN-FF | Kawasaki | Z 650 | € 7.799 | 07-08-2020 | 5,8 jaar |
| 96-MN-FG | Yamaha | XP 500 | € 5.416 | 09-09-2020 | 14,1 jaar |
| 96-MN-FH | Royal Enfield | Classic | € 6.750 | 23-09-2020 | 8,8 jaar |
| 96-MN-FJ | Triumph | Speed Twin | € 15.150 | 13-08-2020 | 5,8 jaar |
| 96-MN-FK | Piaggio | Beverly | € 6.279 | 12-08-2020 | 5,8 jaar |
| 96-MN-FL | Ducati | 1199 Panigale | € 22.077 | 07-08-2020 | 13 jaar |
| 96-MN-FN | Piaggio | Vespa GTS | € 6.019 | 25-08-2020 | 5,8 jaar |
| 96-MN-FP | Energica | Eva Ribelle | € 37.135 | 22-08-2020 | 5,8 jaar |
| 96-MN-FR | Royal Enfield | Continental GT | € 8.049 | 14-08-2020 | 5,8 jaar |
| 96-MN-FS | Ducati | Monster 797 | € 10.284 | 21-08-2020 | 5,8 jaar |
| 96-MN-FT | Yamaha | Tenere 700 | € 12.799 | 15-08-2020 | 5,8 jaar |
| 96-MN-FV | KTM | 450 EXC | € 12.690 | 13-11-2020 | 5,5 jaar |
| 96-MN-FX | Honda | CRF1100A4 | € 20.699 | 21-08-2020 | 5,8 jaar |
| 96-MN-FZ | KTM | 1290 Super Duke GT | € 21.699 | 18-08-2020 | 7,3 jaar |
| 96-MP-FG | BMW | R 1200 | Onbekend | 01-06-2021 | 19,2 jaar |
| 96-MR-FG | Kawasaki | Z 900 | € 10.499 | 16-03-2022 | 4,2 jaar |
| 96-MS-FG | BMW | S 1000 | € 31.377 | 22-02-2023 | 3,3 jaar |
| 96-MT-FG | BMW | R 1250 | € 24.405 | 28-07-2023 | 4,4 jaar |
| 96-MV-FG | Piaggio | Beverly 350 | € 4.738 | 22-05-2024 | 13,9 jaar |
| 96-MX-FG | Suzuki | GSX-S 1000 | € 13.498 | 08-02-2025 | 10,2 jaar |
| 96-MZ-FG | Triumph | Tiger Sport | € 10.495 | 09-08-2025 | 0,8 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 11.041 en/of een gewicht van ± 209 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Kawasaki Z 900 | € 10.600 | 207 cm | 83 cm | 210 kg |
| Honda CBR600 F | € 10.600 | - | - | 200 kg |
| Kawasaki Ninja ZX-6R | € 11.600 | - | - | 200 kg |
| BMW F 650 | € 10.400 | 228 cm | 85 cm | 190 kg |
| BMW F 900 | € 11.300 | 214 cm | 82 cm | 200 kg |
| Kawasaki Z 1000 | € 11.500 | 209 cm | 78 cm | 210 kg |
| Kawasaki Z1000 ABS | € 11.200 | 210 cm | 80 cm | 220 kg |
| Suzuki DL 650 | € 10.200 | 229 cm | - | 200 kg |
| BMW F 700 | € 11.300 | 228 cm | 110 cm | 210 kg |
| Suzuki DL 800 | € 12.100 | 231 cm | 95 cm | 220 kg |
| Suzuki GSX 800 | € 10.400 | 212 cm | 78 cm | 200 kg |
| Kawasaki Z1000SX ABS | € 11.900 | 211 cm | 79 cm | 220 kg |
| Triumph Tiger 800 | € 10.400 | 222 cm | 80 cm | 230 kg |
| Triumph Tiger 800 XC | € 11.400 | 222 cm | 85 cm | 230 kg |
| Honda PC37 | € 12.000 | - | - | 190 kg |
| BMW C 400 | € 10.400 | 221 cm | 79 cm | 210 kg |
| Triumph Tiger | € 11.100 | - | - | 230 kg |
| Triumph Bonneville T100 | € 11.300 | 225 cm | 79 cm | 220 kg |
| BMW F 800 | € 11.300 | 215 cm | 83 cm | 200 kg |
| Honda SC48 | € 10.400 | 213 cm | - | 210 kg |
| Triumph Tiger Sport | € 10.700 | 207 cm | 83 cm | 200 kg |
| Suzuki SV 1000 | € 11.100 | - | - | 200 kg |
| Honda NC750XD | € 10.300 | 221 cm | 85 cm | 220 kg |
| Triumph Street Twin | € 10.500 | 210 cm | 79 cm | 210 kg |
| Honda CBR650RA | € 10.400 | 213 cm | 75 cm | 200 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.