90-MF-BT
Er rijden momenteel 1.132 Yamaha XP 500's rond in Nederland. Deze XP 500 komt uit het jaar 2014 en is nu 12 jaren en 6 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 18 januari 2020, dus sinds 6 jaren, 4 maanden en 10 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Yamaha XP500 rijden er in dezelfde variant (I) nog 1.080 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen september 2004 en september 2018. De nieuwwaarde ligt tussen de € 5.326 en € 16.635, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 11.041 uitkomt. De nieuwwaarde van deze XP500 bedraagt € 11.999 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Yamaha XP500 € 958 duurder dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Yamaha XP 500 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Yamaha XP500 | 2014
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Yamaha |
| Handelsbenaming | XP500 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 161 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 11.999 |
| Bruto BPM | € 1.477 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 34.2 kW (46 pk) |
| Continue vermogen | 34.2 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | J409E |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 530cc (0,5 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 22 mei 2014 |
| Leeftijd | 12 jaren en 6 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 18 januari 2020 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 6 jaren, 4 maanden en 10 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 209 kg |
| Massa rijklaar | 221 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 194 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 415 kg |
| Technische max massa voertuig | 415 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,58 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type SJ09 | |
| Variant I | |
| Uitvoering IV | |
| Typegoedkeuringsnummer e13*2002/24*0513*02 | |
| Plaats chassisnummer r. frame by balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2019 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 86 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 86 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Yamaha XP 500 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 90-MF-BT - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
90-MF-BT
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 90-MB-BT | BMW | R 1150 | Onbekend | 15-09-2011 | 24,9 jaar |
| 90-MD-BT | Triumph | Street Triple R | € 10.390 | 08-03-2013 | 13,2 jaar |
| 90-MF-BB | Harley-Davidson | Iron 883 | € 10.275 | 13-05-2014 | 12 jaar |
| 90-MF-BD | Kawasaki | Z1000SX ABS | € 10.547 | 07-05-2014 | 12,1 jaar |
| 90-MF-BF | Suzuki | GSF 650 | € 6.999 | 23-05-2014 | 12 jaar |
| 90-MF-BG | Triumph | Bonneville | Onbekend | 10-05-2014 | 22,8 jaar |
| 90-MF-BJ | Honda | CB600FA | € 8.999 | 13-05-2014 | 12 jaar |
| 90-MF-BK | Suzuki | DL650A | € 8.999 | 15-05-2014 | 12 jaar |
| 90-MF-BL | Ducati | Multistrada 1200 | € 24.590 | 23-05-2014 | 12 jaar |
| 90-MF-BN | Harley-Davidson | Iron 883 | € 10.275 | 21-06-2014 | 11,9 jaar |
| 90-MF-BP | Piaggio | M28 | Onbekend | 13-05-2014 | 22,9 jaar |
| 90-MF-BR | BMW | F 800 | Onbekend | 09-09-2014 | 15,8 jaar |
| 90-MF-BS | Kawasaki | Z 750 | Onbekend | 20-07-2015 | 17 jaar |
| 90-MF-BT | Yamaha | XP 500 | € 11.999 | 22-05-2014 | 12 jaar |
| 90-MF-BV | Yamaha | XVS 950 | € 9.298 | 24-05-2014 | 12 jaar |
| 90-MF-BX | KTM | 390 Duke | € 5.550 | 02-07-2014 | 11,9 jaar |
| 90-MF-BZ | Harley-Davidson | Road Glide | Onbekend | 31-05-2014 | 22,9 jaar |
| 90-MG-BT | Suzuki | VZR 1800 | € 17.000 | 12-08-2015 | 10,8 jaar |
| 90-MJ-BT | Harley-Davidson | Forty-eight | € 14.950 | 29-09-2017 | 8,7 jaar |
| 90-MK-BT | KTM | 1290 Super Adventure | Onbekend | 26-09-2018 | 10,9 jaar |
| 90-ML-BT | Yamaha | GPD 150 | € 3.699 | 03-08-2019 | 6,8 jaar |
| 90-MN-BT | Kawasaki | Z 1000 | € 14.699 | 05-08-2020 | 5,8 jaar |
| 90-MP-BT | Royal Enfield | Interceptor | € 7.849 | 25-05-2021 | 5 jaar |
| 90-MR-BT | Triumph | Tiger Explorer | € 17.938 | 01-03-2022 | 12,1 jaar |
| 90-MS-BT | Yamaha | MTT690 | € 9.699 | 26-10-2022 | 3,6 jaar |
| 90-MT-BT | BMW | R 1250 | € 20.403 | 17-07-2023 | 4,3 jaar |
| 90-MX-BT | Yamaha | XT 660 | € 11.551 | 08-01-2025 | 15,1 jaar |
| 90-MZ-BT | Kawasaki | Z 900 | € 10.999 | 26-07-2025 | 0,8 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 11.041 en/of een gewicht van ± 209 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Kawasaki Z 900 | € 10.600 | 207 cm | 83 cm | 210 kg |
| Honda CBR600 F | € 10.600 | - | - | 200 kg |
| Kawasaki Ninja ZX-6R | € 11.600 | - | - | 200 kg |
| BMW F 650 | € 10.400 | 228 cm | 85 cm | 190 kg |
| BMW F 900 | € 11.300 | 214 cm | 82 cm | 200 kg |
| Kawasaki Z 1000 | € 11.500 | 209 cm | 78 cm | 210 kg |
| Kawasaki Z1000 ABS | € 11.200 | 210 cm | 80 cm | 220 kg |
| BMW F 700 | € 11.300 | 228 cm | 110 cm | 210 kg |
| Suzuki DL 650 | € 10.200 | 229 cm | - | 200 kg |
| Suzuki DL 800 | € 12.100 | 231 cm | 95 cm | 220 kg |
| Suzuki GSX 800 | € 10.400 | 212 cm | 78 cm | 200 kg |
| Kawasaki Z1000SX ABS | € 11.900 | 211 cm | 79 cm | 220 kg |
| Triumph Tiger 800 | € 10.400 | 222 cm | 80 cm | 230 kg |
| Triumph Tiger 800 XC | € 11.400 | 222 cm | 85 cm | 230 kg |
| Honda PC37 | € 12.000 | - | - | 190 kg |
| BMW C 400 | € 10.400 | 221 cm | 79 cm | 210 kg |
| Triumph Tiger | € 11.100 | - | - | 230 kg |
| Triumph Bonneville T100 | € 11.300 | 225 cm | 79 cm | 220 kg |
| BMW F 800 | € 11.300 | 215 cm | 83 cm | 200 kg |
| Honda SC48 | € 10.400 | 213 cm | - | 210 kg |
| Triumph Tiger Sport | € 10.700 | 207 cm | 83 cm | 200 kg |
| Suzuki SV 1000 | € 11.100 | - | - | 200 kg |
| Honda NC750XD | € 10.300 | 221 cm | 85 cm | 220 kg |
| Triumph Street Twin | € 10.500 | 210 cm | 79 cm | 210 kg |
| Honda CBR650RA | € 10.400 | 213 cm | 75 cm | 200 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.