89-MB-GS
Er rijden momenteel 1.132 Yamaha XP 500's rond in Nederland. Deze XP 500 komt uit het jaar 2012 en is nu 14 jaren, 3 maanden en 7 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Yamaha XP500 rijden er in dezelfde variant (I) nog 1.080 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen september 2004 en september 2018. De nieuwwaarde ligt tussen de € 5.326 en € 16.635, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 11.041 uitkomt. De nieuwwaarde van deze XP500 bedraagt € 11.799 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Yamaha XP500 € 758 duurder dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Yamaha XP 500 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Yamaha XP500 | 2012
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Yamaha |
| Handelsbenaming | XP500 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 161 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 11.799 |
| Bruto BPM | € 1.473 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 32 kW (44 pk) |
| Continue vermogen | 32 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | J406E |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 499cc (0,5 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 21 februari 2012 |
| Leeftijd | 14 jaren, 3 maanden en 7 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 213 kg |
| Massa rijklaar | 225 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 190 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 415 kg |
| Technische max massa voertuig | 415 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 1) | - kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 1) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 2) | - kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 2) | - kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,58 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type SJ06 | |
| Variant I | |
| Uitvoering V | |
| Typegoedkeuringsnummer e13*2002/24*0226*02 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen frame v. motor |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2018 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 88 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 88 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Yamaha XP 500 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 89-MB-GS - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
89-MB-GS
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 89-MB-GB | Ducati | Monster | Onbekend | 23-12-2011 | 28,1 jaar |
| 89-MB-GF | BMW | R 1200 | € 20.931 | 29-02-2012 | 14,3 jaar |
| 89-MB-GG | BMW | R 1200 | € 15.846 | 23-03-2012 | 14,2 jaar |
| 89-MB-GH | Honda | CBF1000A | Onbekend | 30-12-2011 | 19,9 jaar |
| 89-MB-GJ | BMW | K 1600 | € 28.121 | 30-03-2012 | 14,2 jaar |
| 89-MB-GK | Honda | CB600F | Onbekend | 06-04-2012 | 17,2 jaar |
| 89-MB-GL | Honda | CBR600RR | € 13.499 | 19-04-2012 | 16 jaar |
| 89-MB-GN | Triumph | Tiger 800 | € 10.690 | 05-01-2012 | 14,4 jaar |
| 89-MB-GP | Honda | HD 09 | Onbekend | 04-01-2012 | 38,8 jaar |
| 89-MB-GR | Suzuki | DL 650 | Onbekend | 21-03-2012 | 19,7 jaar |
| 89-MB-GS | Yamaha | XP 500 | € 11.799 | 21-02-2012 | 14,3 jaar |
| 89-MB-GT | Piaggio | M47 | Onbekend | 13-01-2012 | 19,7 jaar |
| 89-MB-GV | KTM | 990 Supermoto | € 13.699 | 25-01-2012 | 14,3 jaar |
| 89-MB-GX | Yamaha | MT 01 | € 15.999 | 29-05-2015 | 11 jaar |
| 89-MB-GZ | Triumph | Rocket III | € 19.290 | 27-02-2012 | 14,3 jaar |
| 89-MD-GS | Suzuki | VL 800 | € 9.999 | 07-05-2013 | 13,1 jaar |
| 89-MG-GS | Harley-Davidson | Flhrci | Onbekend | 10-12-2015 | 21,9 jaar |
| 89-MH-GS | Suzuki | RV 200 | Onbekend | 17-01-2017 | 10 jaar |
| 89-MJ-GS | Kawasaki | Z900RS | € 12.599 | 19-01-2018 | 8,4 jaar |
| 89-MK-GS | Yamaha | YZF-R3A | € 6.499 | 05-01-2019 | 7,4 jaar |
| 89-ML-GS | KTM | 1290 Super Adventure | € 20.050 | 12-10-2019 | 6,6 jaar |
| 89-MN-GS | Harley-Davidson | Street BOB | € 17.859 | 11-09-2020 | 12,1 jaar |
| 89-MP-GS | Rieju | MR | € 7.937 | 29-06-2021 | 4,9 jaar |
| 89-MR-GS | Honda | Z125MA | € 4.550 | 18-04-2022 | 4,1 jaar |
| 89-MS-GS | Harley-Davidson | Vrscf V-rod Muscle | Onbekend | 31-08-2023 | 16,6 jaar |
| 89-MT-GS | Honda | NC700XD | € 7.499 | 25-08-2023 | 11,8 jaar |
| 89-MV-GS | Harley-Davidson | Flhxs | € 13.830 | 22-05-2024 | 10,4 jaar |
| 89-MX-GS | KTM | 1290 Super Duke R | € 21.090 | 12-03-2025 | 1,2 jaar |
| 89-MZ-GS | Honda | GL1800DA | € 44.750 | 03-09-2025 | 0,7 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 11.041 en/of een gewicht van ± 213 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Kawasaki Z 900 | € 10.600 | 207 cm | 83 cm | 210 kg |
| Honda CBR600 F | € 10.600 | - | - | 200 kg |
| Kawasaki Ninja ZX-6R | € 11.600 | - | - | 200 kg |
| BMW F 900 | € 11.300 | 214 cm | 82 cm | 200 kg |
| Kawasaki Z 1000 | € 11.500 | 209 cm | 78 cm | 210 kg |
| Kawasaki Z1000 ABS | € 11.200 | 210 cm | 80 cm | 220 kg |
| Suzuki DL 650 | € 10.200 | 229 cm | - | 200 kg |
| BMW F 700 | € 11.300 | 228 cm | 110 cm | 210 kg |
| Suzuki DL 800 | € 12.100 | 231 cm | 95 cm | 220 kg |
| Suzuki GSX 800 | € 10.400 | 212 cm | 78 cm | 200 kg |
| Kawasaki Z1000SX ABS | € 11.900 | 211 cm | 79 cm | 220 kg |
| Triumph Tiger 800 | € 10.400 | 222 cm | 80 cm | 230 kg |
| Triumph Tiger 800 XC | € 11.400 | 222 cm | 85 cm | 230 kg |
| BMW C 400 | € 10.400 | 221 cm | 79 cm | 210 kg |
| Triumph Tiger | € 11.100 | - | - | 230 kg |
| Triumph Bonneville T100 | € 11.300 | 225 cm | 79 cm | 220 kg |
| BMW F 800 | € 11.300 | 215 cm | 83 cm | 200 kg |
| Honda SC48 | € 10.400 | 213 cm | - | 210 kg |
| Triumph Tiger Sport | € 10.700 | 207 cm | 83 cm | 200 kg |
| Suzuki SV 1000 | € 11.100 | - | - | 200 kg |
| Honda NC750XD | € 10.300 | 221 cm | 85 cm | 220 kg |
| Triumph Street Twin | € 10.500 | 210 cm | 79 cm | 210 kg |
| Honda CBR650RA | € 10.400 | 213 cm | 75 cm | 200 kg |
| Triumph Thruxton | € 11.200 | 215 cm | 70 cm | 220 kg |
| Cfmoto 800MT | € 11.600 | 229 cm | 95 cm | 220 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.