81-MD-NN
Er rijden momenteel 1.132 Yamaha XP 500's rond in Nederland. Deze XP 500 komt uit het jaar 2010 en is nu 15 jaren en 10 maanden oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 17 oktober 2017, dus sinds 8 jaren, 7 maanden en 14 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Yamaha XP500A rijden er nog 52 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 2001 en december 2016. De nieuwwaarde ligt tussen de € 4.002 en € 11.999, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 8.860 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Yamaha XP500A is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 7 maart 2014. Het voertuig was toen 3 jaren, 7 maanden en 7 dagen oud.
Bekijk ook alle Yamaha XP 500 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Yamaha XP500A | 2010
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Yamaha |
| Handelsbenaming | XP500A |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 1.209 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 32 kW (44 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 499cc (0,5 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 31 juli 2010 |
| Leeftijd | 15 jaren en 10 maanden |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 17 oktober 2017 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 8 jaren, 7 maanden en 14 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 7 maart 2014. Het voertuig was toen 3 jaren, 7 maanden en 7 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 293 kg |
| Massa rijklaar | 300 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,60 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. frame |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2014 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 88 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 88 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Yamaha XP 500 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 81-MD-NN - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
81-MD-NN
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 81-MB-NN | Ducati | Monster 796 | € 10.790 | 05-05-2012 | 14,1 jaar |
| 81-MD-NB | Suzuki | DR125SM | Onbekend | 06-08-2013 | 17,8 jaar |
| 81-MD-ND | KTM | 300 EXC | € 10.410 | 17-08-2013 | 12,8 jaar |
| 81-MD-NG | Honda | CB600FA | € 8.867 | 16-08-2013 | 12,8 jaar |
| 81-MD-NH | Harley-Davidson | Forty-eight | € 13.355 | 20-08-2013 | 12,8 jaar |
| 81-MD-NJ | KTM | 950 Supermoto | Onbekend | 16-08-2013 | 20,2 jaar |
| 81-MD-NK | Kawasaki | Z 1000 | Onbekend | 24-08-2013 | 16,2 jaar |
| 81-MD-NN | Yamaha | XP 500 | Onbekend | 07-03-2014 | 15,8 jaar |
| 81-MD-NP | Harley-Davidson | Flhx Street Glide | Onbekend | 23-08-2013 | 14,9 jaar |
| 81-MD-NS | Yamaha | XS 1100 | Onbekend | 08-10-2015 | 42,2 jaar |
| 81-MD-NV | Skyteam | 03 | Onbekend | 02-09-2013 | 20,4 jaar |
| 81-MD-NX | Honda | CB500XA | € 6.699 | 14-09-2013 | 12,7 jaar |
| 81-MD-NZ | KTM | 350 EXC | Onbekend | 06-09-2013 | 13,6 jaar |
| 81-MF-NN | Ducati | Scrambler | € 9.390 | 25-02-2015 | 11,3 jaar |
| 81-MG-NN | BMW | R 1200 | Onbekend | 05-04-2016 | 18,3 jaar |
| 81-MH-NN | KTM | 640 LC4 | Onbekend | 14-09-2017 | 24,1 jaar |
| 81-MJ-NN | Suzuki | GSX-S 750 | € 8.899 | 05-10-2018 | 7,7 jaar |
| 81-MK-NN | Harley-Davidson | Street Glide Special | € 33.500 | 05-04-2019 | 7,2 jaar |
| 81-ML-NN | Kawasaki | Versys 1000 | € 14.599 | 17-03-2020 | 6,2 jaar |
| 81-MN-NN | Ducati | Scrambler | € 10.284 | 30-12-2020 | 5,4 jaar |
| 81-MP-NN | Yamaha | MTN690 | € 7.798 | 31-08-2021 | 4,8 jaar |
| 81-MR-NN | Yamaha | MTT890 | € 12.639 | 07-06-2022 | 4 jaar |
| 81-MS-NN | Kawasaki | Z 650 | € 7.797 | 29-04-2023 | 6,6 jaar |
| 81-MT-NN | Kawasaki | Versys 1000 | € 16.599 | 01-01-2024 | 2,4 jaar |
| 81-MV-NN | Ducati | Diavel | € 31.860 | 30-07-2024 | 1,8 jaar |
| 81-MX-NN | Kawasaki | Z 900 | € 10.999 | 03-05-2025 | 1,1 jaar |
| 81-MZ-NN | Honda | ADV750 | € 9.699 | 10-12-2025 | 2,5 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 8.860 en/of een gewicht van ± 293 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Harley-Davidson Fat Boy | € 8.800 | - | - | 310 kg |
| Kawasaki Vulcan | € 8.400 | - | - | 300 kg |
| Kawasaki VN900 Custom | € 8.800 | - | - | 270 kg |
| Kawasaki Vulcan S | € 8.500 | - | - | 270 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.