53-MG-JV
Er rijden momenteel 1.132 Yamaha XP 500's rond in Nederland. Deze XP 500 komt uit het jaar 2013 en is nu 13 jaren en 3 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 20 maart 2021, dus sinds 5 jaren, 2 maanden en 9 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Yamaha XP500 rijden er in dezelfde variant (I) nog 1.080 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen september 2004 en september 2018. De nieuwwaarde ligt tussen de € 5.326 en € 16.635, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 11.041 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Yamaha XP500 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 18 mei 2016. Het voertuig was toen 2 jaren, 11 maanden en 22 dagen oud.
Bekijk ook alle Yamaha XP 500 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Yamaha XP500 | 2013
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Yamaha |
| Handelsbenaming | XP500 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 161 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 1.342 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 34 kW (46 pk) |
| Continue vermogen | 34.2 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | J409E |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 530cc (0,5 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 27 mei 2013 |
| Leeftijd | 13 jaren en 3 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 20 maart 2021 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 jaren, 2 maanden en 9 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 18 mei 2016. Het voertuig was toen 2 jaren, 11 maanden en 22 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 209 kg |
| Massa rijklaar | 221 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,58 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type SJ09 | |
| Variant I | |
| Uitvoering IV | |
| Typegoedkeuringsnummer e13*2002/24*0513*02 | |
| Plaats chassisnummer r. frame by balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 77 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 86 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 86 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Yamaha XP 500 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 53-MG-JV - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
53-MG-JV
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 53-MB-JV | BMW | R 1100 | Onbekend | 24-03-2012 | 21,8 jaar |
| 53-MD-JV | Ducati | S4R | Onbekend | 06-09-2013 | 18,4 jaar |
| 53-MG-JD | Triumph | Tiger Explorer | Onbekend | 11-06-2016 | 13 jaar |
| 53-MG-JF | Honda | CB500XA | € 6.999 | 29-02-2016 | 10,3 jaar |
| 53-MG-JG | KTM | 990 Supermoto | Onbekend | 01-02-2016 | 17,8 jaar |
| 53-MG-JH | Suzuki | DL 650 | Onbekend | 15-04-2016 | 18,5 jaar |
| 53-MG-JJ | KTM | 450 EXC | € 11.520 | 09-02-2016 | 10,3 jaar |
| 53-MG-JK | Harley-Davidson | Flhx Street Glide | Onbekend | 09-02-2016 | 14,9 jaar |
| 53-MG-JL | Kawasaki | Versys 1000 | € 9.906 | 13-02-2016 | 10,3 jaar |
| 53-MG-JN | Suzuki | AN 400 | € 6.799 | 17-02-2016 | 10,3 jaar |
| 53-MG-JS | Yamaha | FZ6R | Onbekend | 15-02-2016 | 11,8 jaar |
| 53-MG-JT | Motobi | BC3 | € 1.401 | 19-02-2016 | 10,3 jaar |
| 53-MG-JV | Yamaha | XP 500 | Onbekend | 18-05-2016 | 13 jaar |
| 53-MG-JX | Husqvarna | TE 300 | € 10.205 | 26-02-2016 | 10,3 jaar |
| 53-MG-JZ | Kawasaki | ER-6N ABS | € 5.134 | 25-02-2016 | 10,3 jaar |
| 53-MH-JV | Kawasaki | Versys 1000 | € 13.899 | 17-06-2017 | 9 jaar |
| 53-MJ-JV | Kymco | Agility 16+ 150 | € 2.899 | 21-03-2018 | 8,2 jaar |
| 53-MK-JV | Yamaha | XJ 6 | € 8.497 | 22-02-2019 | 15,6 jaar |
| 53-ML-JV | Zero Motorcycles | Sr-f ZF14.4 | € 23.380 | 06-04-2020 | 6,2 jaar |
| 53-MN-JV | BMW | S 1000 | € 25.642 | 16-10-2020 | 5,6 jaar |
| 53-MP-JV | Gasgas | EC 250 | € 9.699 | 09-07-2021 | 5,4 jaar |
| 53-MR-JV | BMW | F 800 | € 10.829 | 29-04-2022 | 16 jaar |
| 53-MS-JV | Kawasaki | Z 900 | € 10.899 | 03-03-2023 | 3,2 jaar |
| 53-MT-JV | Triumph | Tiger XCX | € 14.499 | 13-07-2024 | 9,1 jaar |
| 53-MV-JV | Honda | CB650RAC | € 10.450 | 20-06-2024 | 1,9 jaar |
| 53-MX-JV | BMW | R 1300 | € 31.099 | 27-03-2025 | 1,2 jaar |
| 53-MZ-JV | Piaggio | Skipper | Onbekend | 02-10-2025 | 26,8 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 11.041 en/of een gewicht van ± 209 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Kawasaki Z 900 | € 10.600 | 207 cm | 83 cm | 210 kg |
| Honda CBR600 F | € 10.600 | - | - | 200 kg |
| Kawasaki Ninja ZX-6R | € 11.600 | - | - | 200 kg |
| BMW F 650 | € 10.400 | 228 cm | 85 cm | 190 kg |
| BMW F 900 | € 11.300 | 214 cm | 82 cm | 200 kg |
| Kawasaki Z 1000 | € 11.500 | 209 cm | 78 cm | 210 kg |
| Kawasaki Z1000 ABS | € 11.200 | 210 cm | 80 cm | 220 kg |
| Suzuki DL 650 | € 10.200 | 229 cm | - | 200 kg |
| BMW F 700 | € 11.300 | 228 cm | 110 cm | 210 kg |
| Suzuki DL 800 | € 12.100 | 231 cm | 95 cm | 220 kg |
| Suzuki GSX 800 | € 10.400 | 212 cm | 78 cm | 200 kg |
| Kawasaki Z1000SX ABS | € 11.900 | 211 cm | 79 cm | 220 kg |
| Triumph Tiger 800 | € 10.400 | 222 cm | 80 cm | 230 kg |
| Triumph Tiger 800 XC | € 11.400 | 222 cm | 85 cm | 230 kg |
| Honda PC37 | € 12.000 | - | - | 190 kg |
| BMW C 400 | € 10.400 | 221 cm | 79 cm | 210 kg |
| Triumph Tiger | € 11.100 | - | - | 230 kg |
| Triumph Bonneville T100 | € 11.300 | 225 cm | 79 cm | 220 kg |
| BMW F 800 | € 11.300 | 215 cm | 83 cm | 200 kg |
| Honda SC48 | € 10.400 | 213 cm | - | 210 kg |
| Triumph Tiger Sport | € 10.700 | 207 cm | 83 cm | 200 kg |
| Suzuki SV 1000 | € 11.100 | - | - | 200 kg |
| Honda NC750XD | € 10.300 | 221 cm | 85 cm | 220 kg |
| Triumph Street Twin | € 10.500 | 210 cm | 79 cm | 210 kg |
| Honda CBR650RA | € 10.400 | 213 cm | 75 cm | 200 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.