44-MN-GR
Er rijden momenteel 1.132 Yamaha XP 500's rond in Nederland. Deze XP 500 komt uit het jaar 2015 en is nu 11 jaren, 1 maand en 11 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 21 januari 2026, dus sinds 4 maanden en 7 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Yamaha XP500 rijden er in dezelfde variant (I) nog 1.080 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen september 2004 en september 2018. De nieuwwaarde ligt tussen de € 5.326 en € 16.635, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 11.041 uitkomt. De nieuwwaarde van deze XP500 bedraagt € 8.078 incl. BTW en BPM, deze Yamaha XP500 is daardoor € 2.963 goedkoper dan gemiddeld.
Het voertuig is geïmporteerd op 20 februari 2021. Het voertuig was toen 5 jaren, 10 maanden en 6 dagen oud.
Bekijk ook alle Yamaha XP 500 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Yamaha XP500 | 2015
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Yamaha |
| Handelsbenaming | XP500 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 161 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 8.078 |
| Bruto BPM | € 934 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 34 kW (46 pk) |
| Continue vermogen | 34.2 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | J409E |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 530cc (0,5 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 17 april 2015 |
| Leeftijd | 11 jaren, 1 maand en 11 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 21 januari 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 maanden en 7 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 20 februari 2021. Het voertuig was toen 5 jaren, 10 maanden en 6 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 209 kg |
| Massa rijklaar | 221 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | 415 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,58 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type SJ09 | |
| Variant I | |
| Uitvoering IV | |
| Typegoedkeuringsnummer e13*2002/24*0513*02 | |
| Plaats chassisnummer r. frame by balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 77 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 86 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 86 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Yamaha XP 500 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 44-MN-GR - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
44-MN-GR
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 44-MB-GR | Yamaha | XT 1200 | € 19.498 | 10-01-2012 | 14,4 jaar |
| 44-MD-GR | Yamaha | FZ 6 | Onbekend | 31-08-2013 | 19,3 jaar |
| 44-MF-GR | Yamaha | XT 660 | Onbekend | 09-09-2014 | 19,8 jaar |
| 44-MG-GR | KTM | 990 Superduke | Onbekend | 20-11-2015 | 16 jaar |
| 44-MH-GR | Harley-Davidson | XL 883N Iron | Onbekend | 12-01-2017 | 16,9 jaar |
| 44-MJ-GR | KTM | 1290 Super Adventure | € 18.720 | 20-01-2018 | 8,4 jaar |
| 44-MK-GR | BMW | R 1250 | € 23.756 | 04-01-2019 | 7,4 jaar |
| 44-ML-GR | Honda | CB500XA | € 7.018 | 30-06-2020 | 12,4 jaar |
| 44-MN-GB | Kawasaki | Z 900 | € 10.099 | 29-08-2020 | 5,7 jaar |
| 44-MN-GD | Kawasaki | VN900 Custom | € 9.396 | 08-05-2021 | 14,3 jaar |
| 44-MN-GG | Yamaha | YZF 1000 | € 21.599 | 05-06-2021 | 6,2 jaar |
| 44-MN-GJ | Honda | CB500XA | € 7.799 | 03-09-2020 | 5,7 jaar |
| 44-MN-GK | Gilera | Runner | Onbekend | 25-08-2020 | 25 jaar |
| 44-MN-GL | Ducati | Multistrada 1260 | € 23.588 | 01-09-2020 | 7,8 jaar |
| 44-MN-GN | BMW | R NineT | € 17.149 | 16-09-2020 | 5,7 jaar |
| 44-MN-GP | Triumph | Tiger 900 Rally PRO | € 17.600 | 03-09-2020 | 5,7 jaar |
| 44-MN-GR | Yamaha | XP 500 | € 8.078 | 20-02-2021 | 11,1 jaar |
| 44-MN-GS | Hanway | Black Café | € 2.806 | 25-09-2020 | 5,7 jaar |
| 44-MN-GT | KTM | 1290 Super Adventure | € 21.300 | 05-09-2020 | 5,7 jaar |
| 44-MN-GV | Kawasaki | 1400 GTR | Onbekend | 03-09-2020 | 16,7 jaar |
| 44-MN-GX | Suzuki | DL650A | € 7.978 | 31-10-2020 | 13,5 jaar |
| 44-MN-GZ | Honda | CRF1000A2 | € 15.797 | 09-09-2020 | 8,2 jaar |
| 44-MP-GR | SYM | Jet 14 | € 2.654 | 23-06-2021 | 4,9 jaar |
| 44-MR-GR | Moto Laverda | 125 | Onbekend | 31-03-2022 | 42,8 jaar |
| 44-MS-GR | Harley-Davidson | Fxsb | € 23.799 | 29-03-2025 | 12,4 jaar |
| 44-MT-GR | Honda | CB750A | € 8.450 | 07-10-2023 | 2,6 jaar |
| 44-MV-GR | Ducati | 650 Pantah | Onbekend | 06-06-2024 | 41,1 jaar |
| 44-MX-GR | Kawasaki | Versys 1000 | € 17.997 | 14-03-2025 | 6,1 jaar |
| 44-MZ-GR | Cfmoto | 450MT | € 7.799 | 29-08-2025 | 0,7 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 11.041 en/of een gewicht van ± 209 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Kawasaki Z 900 | € 10.600 | 207 cm | 83 cm | 210 kg |
| Honda CBR600 F | € 10.600 | - | - | 200 kg |
| Kawasaki Ninja ZX-6R | € 11.600 | - | - | 200 kg |
| BMW F 650 | € 10.400 | 228 cm | 85 cm | 190 kg |
| BMW F 900 | € 11.300 | 214 cm | 82 cm | 200 kg |
| Kawasaki Z 1000 | € 11.500 | 209 cm | 78 cm | 210 kg |
| Kawasaki Z1000 ABS | € 11.200 | 210 cm | 80 cm | 220 kg |
| BMW F 700 | € 11.300 | 228 cm | 110 cm | 210 kg |
| Suzuki DL 650 | € 10.200 | 229 cm | - | 200 kg |
| Suzuki DL 800 | € 12.100 | 231 cm | 95 cm | 220 kg |
| Suzuki GSX 800 | € 10.400 | 212 cm | 78 cm | 200 kg |
| Kawasaki Z1000SX ABS | € 11.900 | 211 cm | 79 cm | 220 kg |
| Triumph Tiger 800 | € 10.400 | 222 cm | 80 cm | 230 kg |
| Triumph Tiger 800 XC | € 11.400 | 222 cm | 85 cm | 230 kg |
| Honda PC37 | € 12.000 | - | - | 190 kg |
| BMW C 400 | € 10.400 | 221 cm | 79 cm | 210 kg |
| Triumph Tiger | € 11.100 | - | - | 230 kg |
| Triumph Bonneville T100 | € 11.300 | 225 cm | 79 cm | 220 kg |
| BMW F 800 | € 11.300 | 215 cm | 83 cm | 200 kg |
| Honda SC48 | € 10.400 | 213 cm | - | 210 kg |
| Triumph Tiger Sport | € 10.700 | 207 cm | 83 cm | 200 kg |
| Suzuki SV 1000 | € 11.100 | - | - | 200 kg |
| Honda NC750XD | € 10.300 | 221 cm | 85 cm | 220 kg |
| Triumph Street Twin | € 10.500 | 210 cm | 79 cm | 210 kg |
| Honda CBR650RA | € 10.400 | 213 cm | 75 cm | 200 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.