37-MH-ZZ
Er rijden momenteel 1.132 Yamaha XP 500's rond in Nederland. Deze XP 500 komt uit het jaar 2012 en is nu 14 jaren, 1 maand en 4 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 september 2017, dus sinds 8 jaren, 8 maanden en 27 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Yamaha XP500 rijden er in dezelfde variant (I) nog 1.080 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen september 2004 en september 2018. De nieuwwaarde ligt tussen de € 5.326 en € 16.635, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 11.041 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Yamaha XP500 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 4 september 2017. Het voertuig was toen 5 jaren, 4 maanden en 10 dagen oud.
Bekijk ook alle Yamaha XP 500 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Yamaha XP500 | 2012
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Yamaha |
| Handelsbenaming | XP500 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 161 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 380 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 34 kW (46 pk) |
| Continue vermogen | 34 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | J409E |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 530cc (0,5 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 27 april 2012 |
| Leeftijd | 14 jaren, 1 maand en 4 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 4 september 2017 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 8 jaren, 8 maanden en 27 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 4 september 2017. Het voertuig was toen 5 jaren, 4 maanden en 10 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 209 kg |
| Massa rijklaar | 221 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,58 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type SJ09 | |
| Variant I | |
| Uitvoering V | |
| Typegoedkeuringsnummer e13*2002/24*0513*01 | |
| Plaats chassisnummer r. frame by balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 86 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 86 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Yamaha XP 500 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 37-MH-ZZ - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
37-MH-ZZ
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 37-MB-ZZ | Honda | CBF125M | Onbekend | 05-02-2013 | 15,9 jaar |
| 37-MD-ZZ | Harley-Davidson | Flhr Road King | Onbekend | 29-04-2014 | 21,9 jaar |
| 37-MF-ZZ | Yamaha | RN06 | Onbekend | 22-07-2015 | 21,8 jaar |
| 37-MG-ZZ | BMW | R 1200 | € 24.450 | 27-09-2016 | 9,7 jaar |
| 37-MH-ZB | Yamaha | XJ 900 | Onbekend | 08-08-2017 | 23,1 jaar |
| 37-MH-ZD | Honda | CBR1000RA | € 27.899 | 14-08-2017 | 8,8 jaar |
| 37-MH-ZF | Honda | CBF1000A | Onbekend | 29-09-2017 | 17,1 jaar |
| 37-MH-ZG | Suzuki | DL 1000 | € 13.799 | 18-08-2017 | 8,8 jaar |
| 37-MH-ZH | KTM | 690 Enduro | Onbekend | 15-08-2017 | 15,8 jaar |
| 37-MH-ZJ | Triumph | Tiger XCA | € 15.500 | 22-08-2017 | 8,8 jaar |
| 37-MH-ZK | Kawasaki | VN 1700 | Onbekend | 24-08-2017 | 17,3 jaar |
| 37-MH-ZL | Norton Motorcycles | Dominator | Onbekend | 21-08-2017 | 9,5 jaar |
| 37-MH-ZN | Triumph | Speed Triple S | € 14.925 | 26-08-2017 | 8,8 jaar |
| 37-MH-ZP | Honda | CB600F | Onbekend | 14-05-2018 | 17 jaar |
| 37-MH-ZS | BMW | S 1000 | € 21.816 | 31-08-2017 | 8,8 jaar |
| 37-MH-ZV | Harley-Davidson | Heritage | € 27.900 | 01-09-2017 | 8,8 jaar |
| 37-MH-ZZ | Yamaha | XP 500 | Onbekend | 04-09-2017 | 14,1 jaar |
| 37-MJ-ZZ | Yamaha | MTN850 | € 10.299 | 08-09-2018 | 7,7 jaar |
| 37-MK-ZZ | Suzuki | VL 1500 | € 14.997 | 30-07-2019 | 13,2 jaar |
| 37-ML-ZZ | Triumph | Bonneville | € 9.351 | 02-07-2021 | 14,2 jaar |
| 37-MN-ZZ | Kawasaki | Z 650 | € 7.799 | 05-05-2021 | 5,1 jaar |
| 37-MP-ZZ | Yamaha | YZF R1 | € 20.998 | 10-02-2022 | 11 jaar |
| 37-MR-ZZ | Honda | ADV350A | € 7.000 | 08-02-2023 | 3,3 jaar |
| 37-MS-ZZ | Surron | 21-11-2022 | € 7.495 | 27-06-2023 | 2,9 jaar |
| 37-MT-ZZ | BMW | R 1300 | € 31.081 | 12-04-2024 | 2,1 jaar |
| 37-MV-ZZ | Honda | CMX1100A | € 11.895 | 25-01-2025 | 4,2 jaar |
| 37-MX-ZZ | BMW | K 1600 | € 38.131 | 12-07-2025 | 0,9 jaar |
| 37-MZ-ZZ | Aprilia | RS 457 | € 8.150 | 03-04-2026 | Nieuw |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 11.041 en/of een gewicht van ± 209 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Kawasaki Z 900 | € 10.600 | 207 cm | 83 cm | 210 kg |
| Honda CBR600 F | € 10.600 | - | - | 200 kg |
| Kawasaki Ninja ZX-6R | € 11.600 | - | - | 200 kg |
| BMW F 650 | € 10.400 | 228 cm | 85 cm | 190 kg |
| BMW F 900 | € 11.300 | 214 cm | 82 cm | 200 kg |
| Kawasaki Z 1000 | € 11.500 | 209 cm | 78 cm | 210 kg |
| Kawasaki Z1000 ABS | € 11.200 | 210 cm | 80 cm | 220 kg |
| BMW F 700 | € 11.300 | 228 cm | 110 cm | 210 kg |
| Suzuki DL 650 | € 10.200 | 229 cm | - | 200 kg |
| Suzuki DL 800 | € 12.100 | 231 cm | 95 cm | 220 kg |
| Suzuki GSX 800 | € 10.400 | 212 cm | 78 cm | 200 kg |
| Kawasaki Z1000SX ABS | € 11.900 | 211 cm | 79 cm | 220 kg |
| Triumph Tiger 800 | € 10.400 | 222 cm | 80 cm | 230 kg |
| Triumph Tiger 800 XC | € 11.400 | 222 cm | 85 cm | 230 kg |
| Honda PC37 | € 12.000 | - | - | 190 kg |
| BMW C 400 | € 10.400 | 221 cm | 79 cm | 210 kg |
| Triumph Tiger | € 11.100 | - | - | 230 kg |
| Triumph Bonneville T100 | € 11.300 | 225 cm | 79 cm | 220 kg |
| BMW F 800 | € 11.300 | 215 cm | 83 cm | 200 kg |
| Honda SC48 | € 10.400 | 213 cm | - | 210 kg |
| Triumph Tiger Sport | € 10.700 | 207 cm | 83 cm | 200 kg |
| Suzuki SV 1000 | € 11.100 | - | - | 200 kg |
| Honda NC750XD | € 10.300 | 221 cm | 85 cm | 220 kg |
| Triumph Street Twin | € 10.500 | 210 cm | 79 cm | 210 kg |
| Honda CBR650RA | € 10.400 | 213 cm | 75 cm | 200 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.