32-MF-ST
Er rijden momenteel 1.132 Yamaha XP 500's rond in Nederland. Deze XP 500 komt uit het jaar 2015 en is nu 11 jaren, 1 maand en 7 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 17 maart 2025, dus sinds 1 jaar, 2 maanden en 13 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Yamaha XP500 rijden er in dezelfde variant (I) nog 1.080 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen september 2004 en september 2018. De nieuwwaarde ligt tussen de € 5.326 en € 16.635, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 11.041 uitkomt. De nieuwwaarde van deze XP500 bedraagt € 11.799 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Yamaha XP500 € 758 duurder dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Yamaha XP 500 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Yamaha XP500 | 2015
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Yamaha |
| Handelsbenaming | XP500 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 161 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 11.799 |
| Bruto BPM | € 1.449 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 34.2 kW (46 pk) |
| Continue vermogen | 34.2 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | J409E |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 530cc (0,5 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 23 april 2015 |
| Leeftijd | 11 jaren, 1 maand en 7 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 17 maart 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 2 maanden en 13 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 210 kg |
| Massa rijklaar | 222 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 193 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 415 kg |
| Technische max massa voertuig | 415 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,58 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type SJ09 | |
| Variant I | |
| Uitvoering X | |
| Typegoedkeuringsnummer e13*2002/24*0513*04 | |
| Plaats chassisnummer r. frame v. achteras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 86 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 86 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Yamaha XP 500 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 32-MF-ST - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
32-MF-ST
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 32-MB-ST | BMW | C 650 | € 13.112 | 11-08-2012 | 13,8 jaar |
| 32-MD-ST | BMW | R 1200 | € 22.921 | 14-02-2014 | 12,3 jaar |
| 32-MF-SB | Piaggio | € 6.295 | 10-04-2015 | 11,1 jaar | |
| 32-MF-SF | Yamaha | XT 1200 | € 17.498 | 16-04-2015 | 11,1 jaar |
| 32-MF-SG | Kawasaki | Vulcan S | € 6.060 | 15-04-2015 | 11,1 jaar |
| 32-MF-SH | Suzuki | GSX 1300 | Onbekend | 17-04-2015 | 18,7 jaar |
| 32-MF-SK | KTM | 390 Duke | € 5.550 | 17-04-2015 | 11,1 jaar |
| 32-MF-SL | Honda | CB1000R | Onbekend | 25-04-2015 | 17,2 jaar |
| 32-MF-SN | KTM | 990 Adventure | Onbekend | 16-04-2015 | 20,2 jaar |
| 32-MF-SR | Honda | CBR650FA | € 8.999 | 24-04-2015 | 11,1 jaar |
| 32-MF-ST | Yamaha | XP 500 | € 11.799 | 23-04-2015 | 11,1 jaar |
| 32-MF-SX | MV Agusta | Brutale 800 | € 11.690 | 24-04-2015 | 11,1 jaar |
| 32-MG-ST | Honda | NT700VA | Onbekend | 04-07-2016 | 18,8 jaar |
| 32-MH-ST | Harley-Davidson | Road King | € 31.300 | 16-06-2017 | 9 jaar |
| 32-MJ-ST | Triumph | Tiger XCA | € 16.350 | 15-06-2018 | 8 jaar |
| 32-MK-ST | Royal Enfield | Interceptor | € 7.449 | 17-05-2019 | 7 jaar |
| 32-ML-ST | Ducati | Diavel | € 26.784 | 01-05-2020 | 6,1 jaar |
| 32-MN-ST | BMW | R 1200 | € 20.072 | 05-03-2021 | 10,8 jaar |
| 32-MR-ST | Harley-Davidson | Flhtk | € 32.999 | 26-07-2022 | 12,4 jaar |
| 32-MS-ST | BMW | R 1200 | € 16.949 | 09-08-2023 | 13,1 jaar |
| 32-MT-ST | Harley-Davidson | Flhtk | € 40.391 | 23-02-2024 | 6,3 jaar |
| 32-MV-ST | Harley-Davidson | Cvo Road Glide | € 56.495 | 03-10-2024 | 1,7 jaar |
| 32-MX-ST | Harley-Davidson | Fxbr | € 34.194 | 21-05-2025 | 3,3 jaar |
| 32-MZ-ST | Montesa-honda | Crm 75 | Onbekend | 13-02-2026 | 31,9 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 11.041 en/of een gewicht van ± 210 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Kawasaki Z 900 | € 10.600 | 207 cm | 83 cm | 210 kg |
| Honda CBR600 F | € 10.600 | - | - | 200 kg |
| Kawasaki Ninja ZX-6R | € 11.600 | - | - | 200 kg |
| BMW F 650 | € 10.400 | 228 cm | 85 cm | 190 kg |
| BMW F 900 | € 11.300 | 214 cm | 82 cm | 200 kg |
| Kawasaki Z 1000 | € 11.500 | 209 cm | 78 cm | 210 kg |
| Kawasaki Z1000 ABS | € 11.200 | 210 cm | 80 cm | 220 kg |
| BMW F 700 | € 11.300 | 228 cm | 110 cm | 210 kg |
| Suzuki DL 650 | € 10.200 | 229 cm | - | 200 kg |
| Suzuki DL 800 | € 12.100 | 231 cm | 95 cm | 220 kg |
| Suzuki GSX 800 | € 10.400 | 212 cm | 78 cm | 200 kg |
| Kawasaki Z1000SX ABS | € 11.900 | 211 cm | 79 cm | 220 kg |
| Triumph Tiger 800 | € 10.400 | 222 cm | 80 cm | 230 kg |
| Triumph Tiger 800 XC | € 11.400 | 222 cm | 85 cm | 230 kg |
| Honda PC37 | € 12.000 | - | - | 190 kg |
| BMW C 400 | € 10.400 | 221 cm | 79 cm | 210 kg |
| Triumph Tiger | € 11.100 | - | - | 230 kg |
| Triumph Bonneville T100 | € 11.300 | 225 cm | 79 cm | 220 kg |
| BMW F 800 | € 11.300 | 215 cm | 83 cm | 200 kg |
| Honda SC48 | € 10.400 | 213 cm | - | 210 kg |
| Triumph Tiger Sport | € 10.700 | 207 cm | 83 cm | 200 kg |
| Suzuki SV 1000 | € 11.100 | - | - | 200 kg |
| Honda NC750XD | € 10.300 | 221 cm | 85 cm | 220 kg |
| Triumph Street Twin | € 10.500 | 210 cm | 79 cm | 210 kg |
| Honda CBR650RA | € 10.400 | 213 cm | 75 cm | 200 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.