03-MF-VT
Er rijden momenteel 1.132 Yamaha XP 500's rond in Nederland. Deze XP 500 komt uit het jaar 2009 en is nu 17 jaren en 9 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 9 april 2016, dus sinds 10 jaren, 1 maand en 22 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Yamaha XP500 rijden er in dezelfde variant (I) nog 1.080 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen september 2004 en september 2018. De nieuwwaarde ligt tussen de € 5.326 en € 16.635, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 11.041 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Yamaha XP500 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 7 juni 2015. Het voertuig was toen 6 jaren en 16 dagen oud.
Bekijk ook alle Yamaha XP 500 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Yamaha XP500 | 2009
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Yamaha |
| Handelsbenaming | XP500 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 161 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 1.361 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 32 kW (44 pk) |
| Continue vermogen | 32 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | J406E |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 499cc (0,5 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 22 mei 2009 |
| Leeftijd | 17 jaren en 9 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 9 april 2016 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 10 jaren, 1 maand en 22 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 7 juni 2015. Het voertuig was toen 6 jaren en 16 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 209 kg |
| Massa rijklaar | 221 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 194 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 415 kg |
| Technische max massa voertuig | 415 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,58 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type SJ06 | |
| Variant I | |
| Uitvoering I | |
| Typegoedkeuringsnummer e13*2002/24*0226*01 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen frame v. motor |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2016 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 88 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 88 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Yamaha XP 500 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 03-MF-VT - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
03-MF-VT
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 03-MB-VT | Harley-Davidson | Fxdb | Onbekend | 28-09-2012 | 19,7 jaar |
| 03-MD-VT | Yamaha | R6 | Onbekend | 19-03-2014 | 18,8 jaar |
| 03-MF-VB | Yamaha | MT 09 | € 10.998 | 19-05-2015 | 11 jaar |
| 03-MF-VD | BMW | F 800 | € 12.212 | 21-05-2015 | 11 jaar |
| 03-MF-VF | Husqvarna | SMR 510 | Onbekend | 19-05-2015 | 17,1 jaar |
| 03-MF-VH | Ducati | Monster 1200 | € 18.990 | 29-05-2015 | 11 jaar |
| 03-MF-VJ | Kawasaki | Ninja ZX-10R | Onbekend | 21-05-2015 | 21,1 jaar |
| 03-MF-VK | Honda | NC700SA | Onbekend | 23-07-2016 | 14 jaar |
| 03-MF-VL | Piaggio | € 6.295 | 29-05-2015 | 11 jaar | |
| 03-MF-VN | Harley-Davidson | Street 750 | € 8.700 | 29-05-2015 | 11 jaar |
| 03-MF-VP | Yamaha | TDR 125 | Onbekend | 27-05-2015 | 32,9 jaar |
| 03-MF-VR | Suzuki | AN 650 | € 12.000 | 11-06-2015 | 11 jaar |
| 03-MF-VS | Kawasaki | Z 750 | Onbekend | 04-06-2016 | 17,2 jaar |
| 03-MF-VT | Yamaha | XP 500 | Onbekend | 07-06-2015 | 17 jaar |
| 03-MF-VV | Yamaha | FJR 1300 | Onbekend | 06-06-2015 | 19,1 jaar |
| 03-MF-VZ | Kawasaki | Z 1000 | Onbekend | 18-06-2015 | 19 jaar |
| 03-MG-VT | KTM | 990 Superduke | Onbekend | 06-07-2016 | 18,4 jaar |
| 03-MH-VT | BMW | R NineT | € 16.468 | 19-07-2017 | 8,9 jaar |
| 03-MK-VT | BMW | R 1250 | € 24.796 | 19-06-2019 | 7 jaar |
| 03-ML-VT | Harley-Davidson | Flhtcu | € 29.893 | 12-06-2020 | 16,3 jaar |
| 03-MN-VT | Moto Guzzi | V 85 TT | € 13.295 | 17-04-2021 | 5,1 jaar |
| 03-MP-VT | Ducati | Diavel | € 28.284 | 05-01-2022 | 4,4 jaar |
| 03-MR-VT | Honda | NC750XD | € 9.540 | 24-08-2022 | 3,8 jaar |
| 03-MS-VT | Kawasaki | Versys 1000 | € 13.898 | 03-06-2023 | 7,8 jaar |
| 03-MT-VT | Honda | CMX500A | € 7.098 | 20-07-2024 | 7,6 jaar |
| 03-MV-VT | Vespa | P 200 E | Onbekend | 18-10-2024 | 45,1 jaar |
| 03-MX-VT | Honda | CRF1000A | € 13.890 | 12-06-2025 | 10,2 jaar |
| 03-MZ-VT | BMW | R 1200 | € 19.998 | 09-03-2026 | 8 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 11.041 en/of een gewicht van ± 209 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Kawasaki Z 900 | € 10.600 | 207 cm | 83 cm | 210 kg |
| Honda CBR600 F | € 10.600 | - | - | 200 kg |
| Kawasaki Ninja ZX-6R | € 11.600 | - | - | 200 kg |
| BMW F 650 | € 10.400 | 228 cm | 85 cm | 190 kg |
| BMW F 900 | € 11.300 | 214 cm | 82 cm | 200 kg |
| Kawasaki Z 1000 | € 11.500 | 209 cm | 78 cm | 210 kg |
| Kawasaki Z1000 ABS | € 11.200 | 210 cm | 80 cm | 220 kg |
| Suzuki DL 650 | € 10.200 | 229 cm | - | 200 kg |
| BMW F 700 | € 11.300 | 228 cm | 110 cm | 210 kg |
| Suzuki DL 800 | € 12.100 | 231 cm | 95 cm | 220 kg |
| Suzuki GSX 800 | € 10.400 | 212 cm | 78 cm | 200 kg |
| Kawasaki Z1000SX ABS | € 11.900 | 211 cm | 79 cm | 220 kg |
| Triumph Tiger 800 | € 10.400 | 222 cm | 80 cm | 230 kg |
| Triumph Tiger 800 XC | € 11.400 | 222 cm | 85 cm | 230 kg |
| Honda PC37 | € 12.000 | - | - | 190 kg |
| BMW C 400 | € 10.400 | 221 cm | 79 cm | 210 kg |
| Triumph Tiger | € 11.100 | - | - | 230 kg |
| Triumph Bonneville T100 | € 11.300 | 225 cm | 79 cm | 220 kg |
| BMW F 800 | € 11.300 | 215 cm | 83 cm | 200 kg |
| Honda SC48 | € 10.400 | 213 cm | - | 210 kg |
| Triumph Tiger Sport | € 10.700 | 207 cm | 83 cm | 200 kg |
| Suzuki SV 1000 | € 11.100 | - | - | 200 kg |
| Honda NC750XD | € 10.300 | 221 cm | 85 cm | 220 kg |
| Triumph Street Twin | € 10.500 | 210 cm | 79 cm | 210 kg |
| Honda CBR650RA | € 10.400 | 213 cm | 75 cm | 200 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.