06-MBN-9
Er rijden momenteel 386 Yamaha MTN320's rond in Nederland. Deze MTN320 komt uit het jaar 2023 en is nu 2 jaren, 10 maanden en 16 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 16 mei 2026, dus sinds 10 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze Yamaha Mtn320-a rijden er in dezelfde variant (B) nog 230 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen augustus 2017 en november 2025. De nieuwwaarde ligt tussen de € 4.408 en € 10.037, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 6.177 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Mtn320-a bedraagt € 6.899 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Yamaha Mtn320-a € 722 duurder dan gemiddeld.
Je trekt met deze Yamaha geen straatstenen uit de grond, maar de maximumsnelheid ligt nog altijd op een keurige 170 km/uur. Deze Yamaha Mtn320-a is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij hoort bij de 27.2% traagste motoren in Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 16 mei 2026. Het voertuig was toen 2 jaren, 10 maanden en 6 dagen oud.
Bekijk ook alle Yamaha MTN320 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Yamaha Mtn320-a | 2023
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Yamaha |
| Handelsbenaming | Mtn320-a |
| Breedte | 0,76 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 170 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 6.899 |
| Bruto BPM | € 37 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 30.9 kW (42 pk) |
| Continue vermogen | 30.9 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | H406E |
| Werking motor(en) | Verbranding intern, ontsteking elektrisch |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 321cc (0,3 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 10 juli 2023 |
| Leeftijd | 2 jaren, 10 maanden en 16 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 16 mei 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 10 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 16 mei 2026. Het voertuig was toen 2 jaren, 10 maanden en 6 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 160 kg |
| Massa rijklaar | 167 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 160 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 327 kg |
| Technische max massa voertuig | 327 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,38 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type RH21 | |
| Variant B | |
| Uitvoering 01 | |
| Typegoedkeuringsnummer e13*168/2013*01244*00 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 89 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 89 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Yamaha MTN320 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 06-MBN-9 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
06-MBN-9
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 06-MBB-9 | Dab Motors | ONE | € 15.043 | 29-04-2026 | Nieuw |
| 06-MBD-9 | Yamaha | MTN890 | € 12.299 | 23-04-2026 | Nieuw |
| 06-MBF-9 | Gilera | C30 | Onbekend | 10-04-2026 | 21,5 jaar |
| 06-MBG-9 | Yamaha | CZD 300 | € 8.399 | 23-04-2026 | Nieuw |
| 06-MBH-9 | Ducati | Streetfighter | € 33.340 | 23-04-2026 | Nieuw |
| 06-MBJ-9 | Kawasaki | KLE 500 | € 7.349 | 01-05-2026 | Nieuw |
| 06-MBK-9 | Piaggio | Beverly 400 | € 7.450 | 11-05-2026 | Nieuw |
| 06-MBL-9 | Suzuki | GSX-S 750 | € 9.033 | 09-05-2026 | 5,7 jaar |
| 06-MBN-1 | Honda | CB750A | € 8.943 | 10-05-2026 | 2,3 jaar |
| 06-MBN-4 | Ducati | Multistrada V2 | € 16.763 | 12-05-2026 | 4,2 jaar |
| 06-MBN-5 | BMW | R 1250 | € 25.238 | 12-05-2026 | 3,9 jaar |
| 06-MBN-7 | Kawasaki | Z 400 | Onbekend | 13-05-2026 | 46,9 jaar |
| 06-MBN-8 | Triumph | Tiger 900 Rally PRO | € 16.199 | 14-05-2026 | 5,4 jaar |
| 06-MBN-9 | Yamaha | MTN320 | € 6.899 | 16-05-2026 | 2,9 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 6.177 en/of breedte van 76 cm en/of een gewicht van ± 160 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Piaggio M45 | € 5.600 | 193 cm | 76 cm | 150 kg |
| Piaggio Vespa GTS | € 6.100 | 195 cm | 76 cm | 150 kg |
| KTM 390 Duke | € 6.300 | 207 cm | 83 cm | 160 kg |
| Honda SH300A | € 5.800 | 213 cm | 73 cm | 160 kg |
| BMW G 310 | € 6.200 | 208 cm | 88 cm | 160 kg |
| Kawasaki Z 400 | € 6.300 | 199 cm | 80 cm | 160 kg |
| Honda SH350A | € 6.500 | 216 cm | 74 cm | 170 kg |
| Kawasaki Versys-X 300 | € 6.400 | 217 cm | 86 cm | 170 kg |
| Kawasaki Ninja 400 | € 6.700 | 199 cm | 71 cm | 160 kg |
| Honda FMX650 | € 6.000 | 215 cm | 84 cm | 170 kg |
| Husqvarna Svartpilen | € 6.600 | 208 cm | 82 cm | 160 kg |
| Piaggio Vespa Seigiorni | € 6.400 | 195 cm | 77 cm | 150 kg |
| KTM RC 390 | € 6.300 | 200 cm | 79 cm | 160 kg |
| Triumph Speed 400 | € 6.500 | 206 cm | 81 cm | 160 kg |
| Royal Enfield Bullet | € 6.400 | 220 cm | 80 cm | 180 kg |
| Husqvarna Vitpilen | € 6.600 | 206 cm | 78 cm | 150 kg |
| Husqvarna TR 650 | € 6.200 | - | - | 170 kg |
| KTM 125 Duke | € 6.000 | 205 cm | 81 cm | 150 kg |
| Cfmoto 450SR | € 6.700 | 199 cm | 81 cm | 170 kg |
| KTM 390 Adventure | € 6.500 | 226 cm | 96 cm | 170 kg |
| Piaggio Vespa | € 5.700 | 195 cm | 77 cm | 150 kg |
| Benelli Leoncino | € 6.000 | 217 cm | 83 cm | 180 kg |
| Mash Adventure | € 5.700 | - | - | 150 kg |
| Mash Dirt Track | € 6.400 | 208 cm | 89 cm | 170 kg |
| Royal Enfield Bullet Electra | € 6.500 | - | - | 180 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.