53-MX-NT
Er rijden momenteel 195 Yamaha MTN125's rond in Nederland. Deze MTN125 komt uit het jaar 2025 en is nu 1 jaar en 7 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig ook sindsdien. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Yamaha Mtn125-a rijden er in dezelfde variant (A) nog 194 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 2019 en april 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 3.300 en € 8.916, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 5.891 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Mtn125-a bedraagt € 6.299 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Yamaha Mtn125-a € 408 duurder dan gemiddeld.
Dit voertuig van Yamaha haalt een maximumsnelheid van 116 km/uur. Van alle Nederlandse motoren behoort deze Yamaha Mtn125-a tot de 8.6% traagste motoren.
Bekijk ook alle Yamaha MTN125 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Yamaha Mtn125-a | 2025
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Yamaha |
| Handelsbenaming | Mtn125-a |
| Lengte | 1,96 m |
| Breedte | 0,79 m |
| Hoogte | 1,07 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 116 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 6.299 |
| Bruto BPM | € 689 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 11 kW (15 pk) |
| Continue vermogen | 11 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | E35CE |
| Werking motor(en) | Elektrische ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 125cc (0,1 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 23 mei 2025 |
| Leeftijd | 1 jaar en 7 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 23 mei 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar en 7 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 131 kg |
| Massa rijklaar | 138 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,33 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type RE47 | |
| Variant A | |
| Uitvoering 01 | |
| Typegoedkeuringsnummer e13*168/2013*02327*00 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 74 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 85 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 85 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) (EU) 134/2014*(EU) 2023/2724 | |
Vergeet ook niet alle Yamaha MTN125 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 53-MX-NT - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
53-MX-NT
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 53-MF-NT | BMW | R 1200 | € 20.399 | 27-03-2015 | 11,2 jaar |
| 53-MH-NT | Honda | CB500FA | € 6.699 | 28-04-2017 | 9,1 jaar |
| 53-MJ-NT | Suzuki | UK 110 | € 2.399 | 01-05-2018 | 8,1 jaar |
| 53-MK-NT | Kawasaki | Z1000 SX | € 14.699 | 05-04-2019 | 7,2 jaar |
| 53-ML-NT | Honda | NC750XA | € 9.199 | 17-06-2020 | 8,2 jaar |
| 53-MN-NT | BMW | F 900 | € 10.474 | 31-12-2020 | 5,4 jaar |
| 53-MP-NT | Honda | NX 650 | Onbekend | 30-08-2021 | 32,1 jaar |
| 53-MR-NT | Triumph | Tiger 1200 Rally Explorer | € 26.500 | 02-07-2022 | 3,9 jaar |
| 53-MS-NT | Yamaha | MTN890 | € 13.698 | 15-04-2023 | 3,1 jaar |
| 53-MT-NT | Kawasaki | Z 650 | € 7.899 | 06-01-2024 | 2,4 jaar |
| 53-MV-NT | Honda | NT1100D | € 18.050 | 10-08-2024 | 1,8 jaar |
| 53-MX-NB | Honda | CBR650RA | € 11.149 | 22-04-2025 | 2,1 jaar |
| 53-MX-ND | Triumph | Tiger Sport | € 10.595 | 18-04-2025 | 1,1 jaar |
| 53-MX-NF | Kawasaki | Z1000 ABS | € 13.297 | 16-04-2025 | 10,7 jaar |
| 53-MX-NG | Harley-Davidson | Street Bob 114 | € 18.552 | 15-04-2025 | 4,7 jaar |
| 53-MX-NH | Aprilia | € 19.875 | 25-04-2025 | 8,8 jaar | |
| 53-MX-NJ | Kawasaki | Z 650 RS | € 8.249 | 24-04-2025 | 1,1 jaar |
| 53-MX-NK | KTM | 890 Adventure | € 16.247 | 05-06-2025 | 3,7 jaar |
| 53-MX-NL | Yamaha | MTT690 | € 8.599 | 18-04-2025 | 3 jaar |
| 53-MX-NN | Honda | NC750XA | € 9.200 | 30-04-2025 | 1,1 jaar |
| 53-MX-NP | BMW | R NineT | € 17.249 | 03-10-2025 | 3,3 jaar |
| 53-MX-NR | BMW | R 1300 | € 30.078 | 24-04-2025 | 1,1 jaar |
| 53-MX-NS | Ducati | Panigale V4 S | € 39.560 | 01-05-2025 | 1,1 jaar |
| 53-MX-NT | Yamaha | MTN125 | € 6.299 | 23-05-2025 | 1 jaar |
| 53-MX-NV | Honda | CBR600RR | Onbekend | 02-05-2025 | 19,4 jaar |
| 53-MX-NX | Harley-Davidson | Road Glide Special | € 34.299 | 22-05-2025 | 7,3 jaar |
| 53-MX-NZ | Lambretta | V125 | € 3.973 | 29-04-2025 | 1,1 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 5.891 en/of een afmeting van 196 x 79 cm en/of een gewicht van ± 131 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| KTM 390 Duke | € 5.600 | 203 cm | 84 cm | 140 kg |
| Honda CRF300LA | € 6.400 | 223 cm | 86 cm | 140 kg |
| Honda XR 650R | € 5.800 | - | - | 130 kg |
| Italjet DragsTER200 | € 6.400 | 189 cm | 75 cm | 130 kg |
| Honda CRF250LA | € 5.600 | 220 cm | 82 cm | 140 kg |
| Piaggio Sprint | € 5.700 | 187 cm | 75 cm | 130 kg |
| Honda CBF300NA | € 5.800 | 202 cm | 81 cm | 140 kg |
| Kawasaki Z 125 | € 5.300 | 194 cm | 74 cm | 140 kg |
| Piaggio Vespa Primavera | € 5.400 | 187 cm | 75 cm | 130 kg |
| Honda CBF125NA | € 5.300 | 202 cm | 82 cm | 120 kg |
| KTM RC 125 | € 5.400 | 200 cm | 78 cm | 140 kg |
| Kawasaki W 230 | € 5.700 | 213 cm | 80 cm | 140 kg |
| Piaggio Vespa GTS | € 6.200 | 197 cm | 77 cm | 140 kg |
| Kawasaki Ninja 125 | € 5.500 | 194 cm | 69 cm | 140 kg |
| Suzuki GSX-S 125 | € 5.500 | 200 cm | 70 cm | 130 kg |
| Aprilia RS 125 | € 6.100 | 196 cm | 76 cm | 140 kg |
| Honda CRF250L | € 5.700 | 213 cm | 82 cm | 140 kg |
| Aprilia Tuono | € 5.400 | 196 cm | 84 cm | 140 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.